999 rezultate për

marotta

E bujshme, Juve "prenoton" një super blerje në verë Juventus po përgatit një blerje të madhe në merkaton e verës, por dhe me kosto zero. Bardhezinjtë mund të nënshkruajnë m
5 yjet që pritet të pasojnë Pogba-n te Juve (FOTO LAJM) Juventus në kërkim të zëvendësuesit të Paul Pogba. Lamtumira e francezit nga bardhezinjtë duket se është çështje ditësh
Juve nesër i paraqet dy alternativa Napolit për Higuain Juventus-Napoli luftojnë jo vetëm në fushë për kampionat, por edhe jashtë saj në merkato. Në asamblenë e Lega Seria
E krahasojnë me Fenomenin Ronaldo, Juve akord me super talentin (VIDEO) Juventus siguron një blerje të madhe në merkaton e verës, duke mposhtur konkurrencën e United dhe Interit për sulmuesin
Konfirmon Marotta: Juventusi nuk shet asnjë lojtar Drejtori sportiv i Juventusit, Beppe Marotta, ka bërë të ditur se nga skuadra torineze nuk do të largohet asnjë lojtar
Zyrtare/ Pogba nuk largohet nga Juventusi Paul Pogba ka konfirmuar se dëshiron të qëndroj edhe më gjatë në Juventus. Drejtori Sportiv i Juventusit, Giuseppe Ma
Juve ankohet për gjykimin, reagon ashpër Guardiola Ka reaguar me forcë kundrejt gjykimit drejtori juventin Beppe Marotta që ankohet për rastin e golit nga Alvaro Moratta,
Juventus vendos për të ardhmen e Dybalës Super talenti argjentinas, Paulo Dybala po e mahnitë botën e futbollit, pasi paraqitjet e tij janë të jashtëzakonshme. P
Marotta: Duhet të tregojmë vlerat tona ndaj City-it Drejtori sportiv i Juventusit, Beppe Marotta ka folur për “Premium Sport” para ndeshjes ndaj City-it, teksa preferoi ta
Marotta: Këta dy lojtarë kurrë nuk vijnë te ne Drejtori i përgjithshëm i Juventusit, Giuseppe Marotta ka përjashtuar çdo mundësi të transferimit të yllit të Real Madri
Juve nuk heq dorë nga Morata, i ofron rinovimin Alvaro Morata,ka arritur që të shënojë 8 gola në kampionat, 4 në Champions dhe 2 në Kupën e Italisë, ku në shumicën e sf
Marotta: Kemi 33 dhe jo 31 tituj Me fitoren 1-0 ndaj Sampdorias, Juventusi u shpall për të 31-tën herë kampion i Italisë edhe pse drejtuesit bardhezinj v
5 vjet Agnelli-Marotta, ja 10 transferimet e suksesshme dhe të dështuara te Juve (FOTO LAJM) Janë mbushur plot 5 vjet te Juventusi që kur në krye të Juventusit erdhi Andrea Agnelli, ndërsa drejtor sportiv u bë Giu
Marotta: Juventusi, vendi i duhur për Pogba-në Zjarrin e ndezur nga Mino Raiola për Paul Pogba, mundohet ta shuajë sa më shpejt Giuseppe Marotta. Drejtuesi bardhezi kë
Marotta: Falcao ishte shumë pranë Juves Beppe Marotta ka zbuluar se Juventusi “ishte afër për të nënshkruar me Radamel Falcao” këtë verë. Drejtori gjeneral i J
"Drogba nuk vjen, asnjë ofertë për Vidal e Pogba" Ëndrra e tifozëve të Juventusit për të parë Didier Drogba të mbajë veshur fanellën e klubit të tyre do të mbetet vetëm e
Sanchez-Juve, në garë edhe Tottenham Sirena angleze për Alexis Sanchez, që prej kohësh është në “radarët” e Juventusit. Sipas mediave spanjolle, në gjurmët e
Marotta: Nuk ka se ç'na duhet "Super-Mario" Administratori i Deleguar i Juventusit, Giuseppe Marotta, ka reaguar pas këshillës së dhënë prej Edgar Davids, për t’u p
Marotta "josh" Sanchez-in: Futbollist i madh Alexis Sanchez është kthyer në një objektiv real për merkaton e ardhshme të Juventusit, aq sa në mediat italiane po përf
Juventusi ultimatum Contes Më shumë se sa bardhezi kjo është një histori dritëhijesh. Dhe Juventusi nuk dëshiron që me Antonio Conten të përsëritet