999 rezultate për

marotta

Marotta konfirmon dëshirën e Sandros për t'u larguar Juventusi është i gatshëm të shesë Alex Sandron për 60 milionë euro. Bardhezinjtë i rezistuan ofertave 70 milionë eur
Marotta pranon publikisht dëshirën për të nënshkruar me dyshen gjermane Leon Goretzka dhe Emre Can, janë dy objektivat kryesorë të Juventusit në afatin e janarit. Por Juventusi duhet të për
Marotta flet për gjendjen e Juventusit dhe largimin e Bonuccit Drejtori sportiv i Juventusit, ka treguar fiksimin e bardhezinjve për të fituar Championsin, në një intervistë për media
Marotta ironizon Napolin: I kemi si lepuj Bepe Marota, drejtori sportiv i Juventusit, ka komentuar momentin e skuadrës që, prej më shumë se një viti, nuk gjendej
Iniesta në Juventus? Ja si përgjigjet Marotta Andres Iniesta, është në vitin e fundit të kontratës me Barcelonën dhe ka pasur spekulime të shumta se mund të transfero
Marotta: Iniesta do të qëndrojë te Barcelona Iniesta ka qenë i lidhur me një kalim të Juventusi shkaku që ende nuk është vazhduar kontrata me të. Spanjolli ishe n
Marotta: Duhet të marrim shembull Ligën Premier për shkurtimin e afatit kalimtar Menaxheri i përgjithshëm i Juventusit, Giuseppe Marotta mirëpret lëvizjen e Ligës Premier për ndryshimin e afatit të tra
Marotta: Folëm me Barcelonën por jo për Gomesin Drejtori ekzekutiv i Juventusit, Marotta përjashtoi ndonjë interes për lojtarin portugez të Barcelonës. "Biseduam me
Juventus pyet Barcelonën për mesfushorin e saj Marotta kërkon që Juventus të nënshkruajë më mefushorin e Barcelonës Gomes. Giuseppe Marotta, dëshiron Emre Canin më
Juventusi i përgjigjet Barcelonës për Dybalan Paulo Dybala po e shikon si mundësi zëvendësimi të brazilianit, Neymar, që raportohet se mund të transferohet në PSG.
Marotta: Kemi refuzuar shumë oferta për Dybalan Menaxheri i përgjithshëm i Juventusit, Beppe Marotta ka deklaruar se klubi ka ‘refuzuar shumë oferta’ për yllin e tyre,
Marrota konfirmon: Juventus interesohet vetëm për këtë lojtarë Giuseppe Marotta ka deklaruar sot për Corriero Dello Sport se Juventus nuk është çdo gjë që fletet nëpër medja. Drejt
Juve "harron" N'Zonzin, Marotta kërkon 3 yje të tjerë në mesfushë Juventus po has vështirësi për të afruar Steven N'Zonzi nga Sevilla, ndaj dhe tashmë në listën e Marottës janë përfshirë
Marota konfirmon: Si të mos tentojmë për Donnarumman Giuseppe Marotta ka konfirmuar se ekipi i tij është në garën për të marrë Gianluigi Donnarumma. "Të jetë një lojtarë
Marotta e konfirmon: Do ta provojmë për Donnarumman! Drejtori i përgjithshëm i Juventusit del hapur duke u shprehur se Donnarumma është një objektiv edhe i bardhezinjve në m
Marotta blindon Allegrin dhe konfirmon interesimin për ... E ardhmja e Massimiliano Allegrit do të vazhdojë të jetë te Juventusi. Beppe Marotta drejtori i përgjithshëm i bardhezin
Marotta thyehen heshtjen: Interi për turp, duhet të pranojë humbjen Nuk kanë fund polemiat mes Juventusit dhe Interit për ndeshjen që bardhezinjtë e fituan në shifrat 1-0. Këtë radhë ës
Marotta sqaron të ardhmen e Dybala-s E ardhmja e Paulo Dybala-s është Juventusit. për këtë është i sigurt dhe drejtori sportiv i bardhezinjve, Beppe Marotta,
Marotta: Ja e ardhmja e Dybalas Sulmuesi argjentinas, Paulo Dybala, ka disa kohë që ka nisur bisedimet me klubin për rinovimin e kontratës, por deri tan
Marotta tregon 4 blerjet e Juventusit për në muajin janar Drejtori sportiv i Juventusi, Beppe Marotta ka pranuar që skuadra bardhezi pret përgjigjen përfundimtare nga Zeniti për