999 rezultate për

marotta

“Nëse nuk fitojmë titullin, do të jetë dështimi më i madh i historisë" Drejtori sportiv i Juventusit, Beppe Marotta, beson se ky mund të jetë sezoni i duhur që skuadra kampione e Italisë të r
Marotta: Marrëveshja e Higuainit për të shkuar në Milan nuk ka përfunduar ende Marotta dhe drejtori sportiv i Juventusit Fabio Paratico është takuar me Milanin dhe agjentin e Higuain sot derisa ata p
Drejtori ekzekutiv i Juventusit zbulon të ardhmen e Higuain Skuadra e Juventus pas ardhjes së Cristiano Ronaldos duket se është e mbingarkuar dhe këtë e ka pohuar edhe vetë Drejtor
Marotta: Nuk kemi nevojë për Bonuccin, jemi mirë në mbrojtje Të shumta kanë qenë lajmet e ditëve të fundit se Leonardo Bonucci është pranë rikthimit në Juventus. I fundit që ndezi a
Marotta shuan kureshtjen, ja si rrodhi transferimi i Ronaldos Zyrtarizimi i Ronaldos tek klubi i Juventus po shihet si një trofe i madh në Itali dhe të gjithë po flasin për këtë çësh
CR7 i gjithë i Juventusit, Mendes i jep dritën jeshile Marottas Sot mes Cristiano Ronaldos dhe Juventusit kanë qenë ditët më të nxehta të kësaj merkato verore. CR7 dhe presidenti i
Flet përfaqësuesi i lartë i Juventusit për transferimin e Ronaldos Ronaldo së fundmi po lidhet shumë me një kalim të mundshëm tek klubi italian Juventus, ku së fundmi mediat sportive po e
Juventus i bën me dije PSG se Dybala nuk është në shitje Drejtori i Juventusit, Giuseppe Marotta, ia ka bërë të qartë PSG se Paulo Dybala nuk do të lëvizë nga “Allianz Stadium”.
Marotta tregon hapur të ardhmen e Allegrit Menaxheri i përgjithshëm i Juventusit, Giuseppe Marotta, sqaron të ardhmen e Massimiliano Allegrit, pasi titulli të zyrt
Juventus po mendon për rikthimin e Pogbas Juventusi po mendon rikthimin e ish-mesfushorit të tyre, Paul Pogba. Drejtuesit e klubit italian gjithashtu po bashkë
Marotta fillon të ëndërrojë për rikthimin e Moratas Alvaro Morata aoma nuk e ka harruar aventurën e tij si bardhezi tek Juventusi dhe po mendon seriozisht rikthimin te Zonj
Ekipet që e duan Allegrin ta harrojnë, Marotta premton se italiani nuk do ta lërë ekipin PSG e Chelsea nuk duhet ta mbajnë në mendjen emrin e Allegrit për pankinën e tyre, kjo pasi italiani nuk do të largohet
Marotta i shpreh respektin dhe admirimin Napolit Beppe Marotta nuk ndjen urrejtje për rivalët të cilët i kanë vetëm 2 pikë mbrapa në Kampionat, Napolin. “Ushqej një
Marotta i shpreh respektin dhe admirimin Napolit Beppe Marotta nuk ndjen urrejtje për rivalët të cilët i kanë vetëm 2 pikë mbrapa në Kampionat, Napolin. “Ushqej një
Marotta vlerëson madhështinë e Realit, por nuk i trembet Menaxheri i përgjithshëm i Juventusit, Giuseppe Marotta ka folur rreth shortit të Champions League kundër Realit të Madr
Pochettino akuzoi drejtuesit e Juves për presion ndaj arbitrave, kështu i përgjigjet Marotta Drejtori i përgjithshëm i Juventusit, Beppe Marotta i është përgjigjur trajnerit të Tottenhamit, Mauricio Pochettino, i
Marotta iu përgjigjet akuzave të Pochettinos për presionin mbi gjyqtarët Trajneri i Tottenham, Pochettino pretendoi se drejtuesit e Juventusit, Andrea Agnelli dhe Beppe Marotta bënë presion mbi
Marotta shpreh pëlqimin për Can por njëkohësisht frikën se ai do i "tradhëtojë" Menaxheri i përgjithshëm i Juventusit, Giuseppe Marotta e pëlqen shumë Emre Can dhe shprehet i lumtur nëse gjermani do m
Marotta gëzon tifozët me deklaratën rreth Çanit Emre Can do të jetë lojtar i lirë gjatë verës dhe Juventusi është skuadra e parë që është interesuar. Drejtori sport
Plas në Asamblenë e Ligës Italiane, Marotta dhe Lotito kapen me njëri-tjetrin Debat dhe sherr në Asamblenë e Ligës Italiane, e mbledhur për të zgjedhur presidentin e ri. Jo vetëm që presidenti i