999 rezultate për

marotta

Marotta: Kam besim të plotë tek Spalletti Beppe Marotta insiston se Inter ka “komplet besim” te trajneri Luciano Spalletti, pavarësisht se ka pasur thashatheme se
Conte merr drejtimin e kësaj skuadreje sezonin e ardhshëm Antonio Conte raportohet se është në negociata për ta menaxhuar Interin sezonin e ardhshëm, ku ai do të ribashkohej me i
Marotta nuk mban sekrete, flet për Godin e Icardin Administratori i klubit zikaltër, Beppe Marotta konfirmoi praktikisht se Diego Godin është i tyre, ndërsa theksoi edhe f
Marotta kërkon yllin e Juventusit te Interi Giuseppe Marotta po mundohet që të përforcojë sa më shumë klubin e Interit. Siç raporton "SportMediaset", Marotta mu
Marotta prejekton planin për të afruar dyshen e frikshme te Interi Giuseppe Marotta është tashmë pjesë e brendshme e ekipit të Interit ku po përpiqet që të bëjë goditjet më të mira në mer
Interi nuk ndalet, pas Godinit synon dhe dy yje me parametra zero Pothuajse e mbylli çështjen Godin, Interi vazhdon të synojë futbollistë me parametra zero. Sipas Gazzetta dello Sport,
Marotta realizon goditjen e madhe, arrin akodin me mbrojtësin e Atletico Madridit (VIDEO) Interi i ri, i drejtuar tashmë nga Beppe Marotta, ka bërë goditjen e parë për të ardhmen. Sipas Sky Sport në Itali,
Marotta kërkon të transferojë tre lojtar te Interi Inter duket se do të ketë shumë punë në afatin kalimtar të janarit. Skuadra italiane ka tre lojtarë në listën e trans
Marotta: Nainggolan nuk do të shitet Drejtori i Interit, Beppe Marotta ka insistuar se Radja Nainggolan nuk “është fare në treg” dhe do të kthehet pas dënimi
Interi nuk dorëzohet, interesohet sërish për Modricin Interi do të përpiqet që ta joshë me një ofertë fituesin e Topit të Artë, Luka Modric, duke e marrë atë nga Real Madridi
Marotta: Nuk mendojmë për Murinhon Jose Mourinho u shkarkua dje nga Manchester united pas 2 vite e gjysmë në Old Trafford. Por nga ky shkarkim u duk sikur
E konfirmon Marotta, nuk ka pasur kurrë bisedime mes Interit dhe Juves për Icardin Ambienti te Interi vazhdon mos të jetë i qetë që pas eleminimit në UEFA Champions League. Fitorja ndaj Udineses, nuk i k
Marotta bën goditjen e parë, transferon te Interi talentin brazilian (FOTO LAJM) Giuseppe Marotta po kërkon të përforcojë Interin me talente, por për këtë i duhet të sakrifikojë lojtarë të ekipit, shkr
Marotta: Interi, më mirë se Juvja e 2010-ës Pasi u emërua administrator i deleguar i Interit me fuqi mbi zonën sportive të klubit, Giuseppe Marotta ka nisur zyrtari
Marotta njeriu i cili afroi lojtarë yje me parametra zero, pritet ta bëjë dhe te Interi Beppe Marotta ka nisur punën zyrtarisht te Interim teksa do të ketë për detyrë kryesore të afrojë lojtarë cilësorë tek z
Moratti: Vendimin e Kasacionit e priste edhe Agnelli Massimo Moratti e priti me më shumë gëzim vendimin e Gjykatës së Kasacionit, që konfirmoi dhënien e titullit kampion të
Marotta zyrtarisht te Interi Giusepe Marotta është zyrtarisht drejtori sportiv më i Interit. Në fakt kishte prej 2 muajsh që flitej por vetëm sot në
Me ardhjen e Marottës, Conte mund të bëhet trajneri Interit Edhe pak orë na ndajnë nga zyrtarizimi i Beppe Marottës te Interi, si drejtori më i ri sportiv, shkruan Albeu.com. M
Sot nis epoka Marotta te Interi Sot është dita e zyrtarizimit të Bepe Marotës në rolin e ri drejtues tek Interi. Takimi i Bordit të Administrimit të klu
Marotta i jep zemër Interit: Kam besim te ndershmëria e Barcelonës Interi do të luajë ndaj PSV-së sot në mbrëmje në ndeshjen e fundit të Ligës së Kampioneve. Edhe pse kualifikimi zikaltrv