999 rezultate për

marota

"Për të ardhur keq që zgjodhi Shqipërinë", Bepe Marota vlerëson Kumbullën Interi prej një kohe të gjatë ndjek me interes profilin e Marash Kumbullës dhe shihet si një nga klubet që mund të përfi
Marota: Tregu i dobët dhe i varfër në verë Drejtori i përgjithshëm i Interit, Bepe Marota, i pyetur nga mediet italiane shprehet se në merkaton e ardhshme do të ke
Interi përgatit listën e kërkesave për janarin Interi është gati që të ndërhyjë në merkaton e janarit dhe ka nisur që tani të krijojë një listë të gjatë lojtarësh.
Pezullim pa afat ndaj Nainggolan, ja metoda që përdor drejtori Marota Në shtator të 2015-ës, Juventusi pezullonte Martin Caseresin pa afat pasi uruguaiani shkaktonte një aksident teksa drejt
Marotta ironizon Napolin: I kemi si lepuj Bepe Marota, drejtori sportiv i Juventusit, ka komentuar momentin e skuadrës që, prej më shumë se një viti, nuk gjendej
Marota qetëson tifozët e Juventusit për Dybalan Marotta thotë se Juve do të vazhdojë edhe më tej me Dybalan. Drejtori i Juventusit ka folur për portalin "Tuttomercat
Marota konfirmon: Si të mos tentojmë për Donnarumman Giuseppe Marotta ka konfirmuar se ekipi i tij është në garën për të marrë Gianluigi Donnarumma. "Të jetë një lojtarë
Juventus zyrtarizon blerjen e parë të sezonit (FOTO) Drejtori sportiv i Juventusit, Beppe Marota ka konfirmuar se "Zonja e vjetër" ka arritur një marrëveshje me Sassuolon pë
Marotta: Duhet të tregojmë vlerat tona ndaj City-it Drejtori sportiv i Juventusit, Beppe Marotta ka folur për “Premium Sport” para ndeshjes ndaj City-it, teksa preferoi ta
Marota arrin marrëveshje me Juventusin Skuadra e Juventusit mbyll me sukses kalimin e Marotas në Torino. Kalimi i lojtarit të Realit të Madridit në Torino ësht
Marotta: Pogba nuk shitet, Morata nuk vjen Administratori i Deleguar i Juventusit Giuseppe Marotta përgënjeshtroi kategorikisht mundësinë që Juventusi mund të arri
City-Juventus, negociata për Dzekon Juventusi është në bisedime me Mnachester Cityn për sulmuesin nga Bosnja, Edin Dzeko. Ish-ylli i Wolfsburgut, ka dështua