999 rezultate për

maroken

Aksident i rëndë në Itali, vdes shqiptari Një aksident i rëndë mësohet të ketë ndodhur orët e para të mëngjesit të sotëm ku si pasojë një shqiptar dhe një maroke
Interi në sulm për anësorin e Ajax-it Interi është në kërkim të një sulmuesi anësor dhe së fundi në skenë ka dalë emri i marokenit të Ajaxit, Hakim Ziyech, ka
Zyrtare: Juventus shet mbrojtësin maroken në Katar Medhi Benatia zyrtarisht është larguar nga Juventusi dhe i është bashkuar kampionit të Katarit, Al-Duhailit. Juventus
Ishte fiksuar "keq" me kërcimtaren marokene, bosi shqiptar i kokainës djeg lokalin e natës Mediat italiane kanë publikuar historinë e një bosi kokaine me origjinë shqiptare që vepronte në Itali. Shqiptari is
Spanja i shpall "luftë" emigrantëve, kthen menjëherë 116 marokenë të dhunshëm Spanja nuk do të tolerojë përpjekje e dhunshme për të hyrë në vend, tha qeveria të mërkurën. Deklarata erdhi në përgj
Plas sherri mes bandës shqiptare dhe marokene, lëndohen gardianët e burgut Perleshje mes shqiptareve dhe marokeneve ne nje burg ne Rimini të Italisë. Një përleshje e egër ka ndodhur mes shqipt
Arrestimet e marokenëve, shfrytëzuan Botërorin për të emigruar Maroku ka qënë pjesë e Botërorit "Rusia 2018" por nuk arriti të kaloj as fazën e grupeve pasi u eleminuan me vetëm 1 pik
U vra nga burri maroken në Itali, gazetarja tregon historinë e shqiptares Në familjen Nonaj janë hapur dyert e mortit. Vajza e shtëpisë, Fjoralba u vra në mënyrë makabre nga bashkëshorti i saj m
Flet djali i shqiptares që u masakrua nga burri maroken: Babi e vrau Pas tragjedisë të ndodhur në familjen e tij, ka folur djali 5 vjecar i Fjoralba Nonajt shqiptares së re që u vra dje në
E vrau në sy të djalit 5-vjeç, si marokeni theri shqiptaren në makinë Një krim i rëndë ka ndodhur në Itali ku një maroken ka vrarë barbarisht një shqiptare në sy të djalit të saj 5-vjeç.
Po kalonin kufirin ilegalisht, e pabesueshme ku u fshehën emigrantët (FOTO LAJM) Policia spanjolle ndaloi një trafikant njerëzish duke u përpjekur për të kontrabanduar dy burra nga kufiri maroken nën p
E vendos Shpat Kasapi, publikon foto me të dashurën (FOTO LAJM) Më në fund këngëtari Shpat Kasapi e bën publike të dashurën e re, të cilës ia zbulon fytyrën për herë të parë. Ai mbr
Vrau në mënyrë makabre marokenin, arrestohet pas tre vitesh i riu shqiptar Një shqiptar ka përfunduar në prangat e policisë, pasi akuzohet për vrasjen e një marokeni rreth tre vjet më parë. I
E vrau dhe copëtoi marokenen në 10 pjesë, detaje të pazbardhura mbi inxhinierin shqiptar Rrëfimi i Agim Ajdinaj, i cili vrau dhe më pas e ndau në pjesë partneren e tij Khadija Bencheickh, nuk i mbyll hetimet p
Bëri copa copa me sharrë marokenen, dalin detaje tronditëse për shqiptarin Mediat italiane kanë zbardhur emrat e dy personave të arrestuar në Itali në lidhje me vrasjen e një shtetasje marokene.
Dajë e nip vranë marokenen në gjumë, dalin detajet e ngjarjes së rëndë Një 51-vjeçar shqiptar në Itali akuzohet për vrasjen e bashkëjetueses së tij në datën 29 dhjetor 2017, ndërsa ajo ndodhe
Masakruan copa-copa marokenen, ky është 27 vjeçari shqiptar Mediat italiane kanë zbardhur emrat e dy personave të arrestuar në Itali në lidhje me vrasjen e një shtetasje marokene.
Luftë mes bandash në Frankfurt, shqiptari godet me thikë marokenin (FOTO LAJM) Një konflikt për zonat e influencës mes shqiptarëve dhe marokenëve në Frankfurt të Gjermanisë, ka çuar në një përleshje
Shqiptari shkon deri në Marok për nuse, pastaj e shfrytëzon si prostitutë Një 40-vjeçar shqiptar u dënua paraditen e sotme me 4 vjet burg nga Gjykata e Teramos në Itali për shfrytëzim prostituci
Sulmi në Finlandë, shënjestër ishin gratë Policia në Finlandë thotë se personi që vrau dy vetë në qytetin jugperëndimor të Turkut të premten ka pasur në shënjestë