999 rezultate për

markut

Triumfoi ndaj Charlton, ky është mesazhi i Florian Markut Florian Marku fitoi mbrëmjen e djeshme me nokaut teknik në raundin e tetë ndaj boksierit anglez, Rylan Charlton, duke vi
Fitorja e Markut, "DAZN": Nuk kemi parë asnjëherë kështu (VIDEO) Boksieri shqiptar, Florian Marku e ka fituar meçin e mbrëmshëm ndaj britanikut, Rylan Charlotn. Marku, e fitoi meçi p
Rudina zbulon anën romantike, çfarë do t'i dhurojë Markut për Shën Valentin (FOTO LAJM) Shën Valentini po afron dhe të gjithë ata që janë të dashuruar, të fejuar apo të martuar, po mendojnë për dhuratën apo s
"Mos ha m**": Vjen reagimi i Ramës pas emërimit të Mark Markut (VIDEO) Kreut të qeverisë Edi Rama duket se nuk i ka ardhur hiç për mbarë zgjedhja e Mark Markut në krye të drejtimit politik të
Nga dhuna tek skamja, gruaja e vetme në Vaun e Dejës bëhet me shtëpi te re në Shkodër Përpara disa javësh emisioni “Shqiptarët për shqiptarët” publikoi historinë e Shaqe Markut, ajo jeton vetëm me djalin e
Tension mes Markut dhe McGowan në korridorin e hotelit, ndërhyjnë ekipet e sigurimit (VIDEO) Boksieri shqiptar, Florian Marku, do të jetë njëri nga sportistët që do të zhvillojnë meçe në evenimentin e madh të boks
Florian Markut i mjaftoi një raund për ta mposhtur Muma Mweemba (VIDEO) Florian Markut i ka mjaftuar një raund për ta hedhur në tokë kundërshtarin Muma Mweemba. Boksieri shqiptar, e nisi fu
Propozimi i Markut, Rudina Dembacaj flet mes lotësh: Nuk e përjetova siç duhet (FOTO LAJM) Moderatorja dhe aktorja e njohur Rudina Dembacaj tregoi detaje nga propozimi për martesë që i bëri Mark Frroku disa ditë
"Kështu i the dhe të parit", Rudina i kthehet ndjekësve pas propozimit të Markut (FOTO LAJM) Fotot e fundit të Rudinës teksa Marku e surprizoi duke i propozuar për martesë në Kapadokya të Turqisë, kanë bërë xhiron
Nis viti shkollor, Rudina Dembacaj nuk kursen urimet për vajzën e Markut (FOTO LAJM) Aktorja dhe moderatorja e njohur, Rudina Dembacaj, po shijon prej kohësh lidhjen me ish-deputetin Mark Frroku. Por p
Më e lumtur se kurrë në krahët e Markut, Rudina publikon foton romantike (FOTO LAJM) Prej ditësh Rudina Dembacaj ka vendosur të pushoj në bregdetin shqiptar ku ka treguar se është me partnerin e saj, Mark
Më të dashuruar se kurrë, Rudina shfaqet e mbështetur në kraharorin e Markut (FOTO LAJM) Pas bërjes zyrtare të lidhjes së saj me deputetin Mark Frroku, aktorja dhe moderatorja Rudina Dembacaj ka qenë gjithmonë
Lihet në burg Sebastjan Mali, detaji që e nxorri zbuluar në atentatin ndaj Billës Gjykata e Apelit ka lënë në fuqi masën e sigurisë “arrest me burg” për Sebastjan Mali, të dyshuar si bashkëpunëtor në vr
Zbardhet dëshmia: Iliri plagosi Zef Markun, por nuk ka lidhje me vrasjen e biznesmenëve Nëna e Ilir Xhepajt të arrestuar si një prej autorëve të përfshirë në eliminimin e dy biznesmenëve në Laç, ka folur për
Zbulohet detyra e re e Arta Markut, cilat janë lëvizjet e fundit të KPL-së Sot KLP miratoi me seancën plenare e zhvilluar online, 6 projektakte për caktime të përkohshme të disa emrave nga radhët
"Më duhet makinë të takoj të dashurën", skema e mashtrimit që ndërthuret me eliminimin e Hekuran Billës Të tjera detaje zbardhen nga atentati mafioz ku mbeti i vrarë Hekuran Billa. Nipi i autorit të dyshuar për eliminimin e
Ekzekutimi i Billës pritej! Nipi i Viktor Markut e kishte paralajmëruar: Hakmarrje për dajën Policia e Shtetit ka vënë në pranga ditën e sotme autorin e dyshuar për vrasjen e Hekuran Billës, ngjarje e ndodhur pak
Zbulohet çfarë e lidhte Stresin me Hekuran Billën (FOTO LAJM) Reperi i njohur Stresi ka treguar se me Hekuran Billën, i cili u ekzekutua disa ditë më parë kanë qenë miq të vjetër.
Kush është Viktor Marku, i riu i përfshirë në ekzekutimin e Hekuran Billës (FOTO LAJM) Ekzekutimi i Hekuran Billës dyshohet tw ketw pas njw skemw hakmarrje. Personi që po kërkohet për tu marrë në pyetje, ësh
Atentati mafioz ndaj Hekuran Billës, shpallet në kërkim vëllai i Prel Markut Policia po vijon hetimet për zbardhjen e vrajes së Hekuran Billës dy netë më parë tek “Komuna e Parisit” në Tiranë. A