999 rezultate për

marku

16 vite pas bashkëjetesës, kryeministrja e Finlandës i jep fund beqarisë (FOTO LAJM) Kryeministrja finlandeze, Sanna Marin, ka qenë në qendër të mediave botërore për shkak të moshës së re, 34 vjeçe si drej
I vodhi shokut 100 lekë, mund të bëjë çdo të keqe: Auron Tare reagon pasi i publikuan dosjen e Sigurimit Vazhdon akoma me hov debati mes Auron Tares dhe Ardian Ndrecës. Ditën e djeshme, profesor Ndreca publikoi një pjesë
Lihet në burg Sebastjan Mali, detaji që e nxorri zbuluar në atentatin ndaj Billës Gjykata e Apelit ka lënë në fuqi masën e sigurisë “arrest me burg” për Sebastjan Mali, të dyshuar si bashkëpunëtor në vr
Kush i bëri dhuratën më të bukur Rudinës këtë ditëlindje, Marku apo ish-bashkëshorti (FOTO LAJM) Ditën e djeshme moderatorja dhe aktorja Rudina Dembacaj festoi ditëlindjen e saj te 33-të. Në këtë ditë të shënuar nuk m
Zbardhet dëshmia: Iliri plagosi Zef Markun, por nuk ka lidhje me vrasjen e biznesmenëve Nëna e Ilir Xhepajt të arrestuar si një prej autorëve të përfshirë në eliminimin e dy biznesmenëve në Laç, ka folur për
Kush është e reja e përfshirë në eliminimin e Billës Policia ka arrestuar një 26-vjeçare si bashkëpunëtore në vrasjen e Hekuran Billës. Bëhet fjalë për Adjola Lakra nga T
Zbulohet detyra e re e Arta Markut, cilat janë lëvizjet e fundit të KPL-së Sot KLP miratoi me seancën plenare e zhvilluar online, 6 projektakte për caktime të përkohshme të disa emrave nga radhët
Flet mjeku që kuroi Eduart Lamajn: E gjeta në narkozë, mbaja përgjegjësi nëse më vdiste në dorë Dy mjekë kanë rënë në prangat e policisë pasi akuzohen se mjekuan ilegalisht autorin e dyshuar për vrasjen e dy biznesme
Viktor Marku mohon në gjykatë vrasjen e Billës: Kërkoni për autorët e vërtetë Viktor Marku ka mohuar sot para gjykatës të jetë autor i ekzekutimit të Hekuran Billës, ngjarje e ndodhur në datën 11 qe
Merret vendimi për 22 vjeçarin e dyshuar për eliminimin e Hekuran Billës Gjykata ka vendosur të lërë në burg 22-vjeçarin Sebastian Malo, të dyshuar për vrasjen e Hekuran Billës. Malo dëshmo
"Më duhet makinë të takoj të dashurën", skema e mashtrimit që ndërthuret me eliminimin e Hekuran Billës Të tjera detaje zbardhen nga atentati mafioz ku mbeti i vrarë Hekuran Billa. Nipi i autorit të dyshuar për eliminimin e
Ekzekutimi i Billës pritej! Nipi i Viktor Markut e kishte paralajmëruar: Hakmarrje për dajën Policia e Shtetit ka vënë në pranga ditën e sotme autorin e dyshuar për vrasjen e Hekuran Billës, ngjarje e ndodhur pak
Del fotoja, ky është i riu që informoi autorët që ekzekutuan Hekuran Billën (FOTO LAJM) Djali në foto është i riu që dyshohet se ka informuar atentatorët për ekzekutimin e 40 vjeçarit Hekuran Billa. Ngjarj
Zbulohet çfarë e lidhte Stresin me Hekuran Billën (FOTO LAJM) Reperi i njohur Stresi ka treguar se me Hekuran Billën, i cili u ekzekutua disa ditë më parë kanë qenë miq të vjetër.
Kush është Viktor Marku, i riu i përfshirë në ekzekutimin e Hekuran Billës (FOTO LAJM) Ekzekutimi i Hekuran Billës dyshohet tw ketw pas njw skemw hakmarrje. Personi që po kërkohet për tu marrë në pyetje, ësh
Atentati mafioz ndaj Hekuran Billës, shpallet në kërkim vëllai i Prel Markut Policia po vijon hetimet për zbardhjen e vrajes së Hekuran Billës dy netë më parë tek “Komuna e Parisit” në Tiranë. A
"Mos ka dhe Marku fatin e Marigos", Rudina vazhdon "dyluftimin" me ndjekësit (FOTO LAJM) Nisur nga fotot dhe përshkrimet që Rudina bën për marrëdhënien e saj me Mark Frrokun duket se gjërat po shkojnë "vaj" dh
E frikësuar se i marrin Markun? Rudina Dembacaj "kërcënon" ndjekëset (FOTO LAJM) Moderatorja dhe aktorja e njohur, Rudina Dembacaj është një nga personazhet më të komentuar në shoëbizin shqiptar që pas
Rudina publikon videon me Markun: Sa i mirë je Aktorja dhe moderatorja, Rudina Dembacaj ka hapur së fundmi kanalin e saj në "Youtube", ku ndan me ndjekësit video nga m
"Mundi" Ambasadën Amerikane, Artan Hoxha zbulon të shkuarën e biznesmenit që u vra në atentat Gazetari investigativ, Artan Hoxha ka zbuluar detaje që nuk diheshin për jetën e biznesmenit Paulin Marku (Gjergji).