999 rezultate për

markov

Adelina Tahiri merr dhuratën e çmuar nga bashkëshorti i saj (FOTO LAJM) Këngëtarja Adelina Tahiri dhe bashkëshorti i saj maqedonas Serjoza Markov për një kohë të gjatë kanë qënë në qëndër të v
Zbulohet sa vite kanë bashkë Adelina Tahiri me bashkëshortin maqedonas Adelina Tahiri dhe bashkëshorti i saj maqedonas, Serjoza Markov për një kohë të gjatë kanë qenë në qendër të vëmendjes s
E martuar me një milioner, këngëtarja shqiptare këngë për djalin Këngëtarja Adelina Tahiri në dhejtor të vitit që lamë pas u kurorëzua me bashkëshortin e saj, Serjoza Markov. Tashmë
Kështu duket Adelina dhe bashkëshorti i saj sportiv (FOTO LAJM) Adelina Tahiri dhe bashkëshorti i saj, Serjoza Markov janë një nga çiftet më të komentuar në medi, që kur lidhja e tyre
Pas super Porsche-t, Adelina merr një tjetër dhuratë luksoze (FOTO LAJM) Adelina Tahiri është martuar me Serjoza Markov, një ndër avokatët më të pushtetshëm në Maqedoni. Këngëtarja nga Shku
U martua me milionerin, Adelina ngre bluzën dhe tregon barkun e rrumbullakosur Adelina Tahiri shpalli zyrtarisht fejesën vitin e kaluar dhe shumë shpejt ata u martuan në një ceremoni private me bashk
Zbardhet biseda e Kadri Veselit me Markoviq Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka pritur sot në një takim kryeministrin e Malit të Zi, Dushko Markoviq, me
Markoviq jep shpresë për zgjidhjen e Demarkacionit Derisa Kosova është duke u munduar të gjejë një zgjidhje për Demarkacionin, është vizituar nga dy ndërkombëtarë. Kryemin
Mbërrin në Prishtinë kryeministri i Malit të Zi Ka arritur në aeroportin ndërkombëtar të Prishtinës ‘Adem Jashari’ kryeministri malazez, Dushko Markoviq. Markoviq ës
Mësohet dita e vizitës së Markoviq në Kosovë Kryeministri i Malit të Zi, Dushko Markoviq viziton Kosovën këtë të mërkurën. Lajmin e ka konfirmuar për KTV-në, Donjeta
E akuzuan se u martua për lek me biznesmenin, Adelina Tahiri shtatzënë (FOTO LAJM) Adelina Tahiri u kurorëzua me të fejuarin e saj maqedonas Serjozha Markov dhe tani ka lënë qytetin e saj të lindjes për
Mimoza i hyn konspiracioneve me anullimin e vizitës së Markoviqit Sipas deputetes Mimoza Kusari-Lila, mjegulla ishte vetëm një arsyetim për anulimin e vizitës së kryeministrit malazias,
Mësohet se kur Markoviq do të vijë në Prishtinë Vizita e kryeministrit të Malit të Zi Dushko Markoviq në Republikën e Kosovës, i cila ishte planifikuar për sot, do të s
E FUNDIT/ Mjegulla nuk e lejon të zbresë kryeministrin, anulon vizitën Kryeministri i Malit të Zi, Dushko Markoviq ka anuluar vizitën në Kosovë. Kryeministri i Malit të Zi, Dushko Markoviq
Mjegulla vonon fluturimin e kryeministrit malazez Kryeministri i Malit të Zi, Dushko Markoviq po pritet të arrijë në aeroportin “Adem Jashari” në Prishtinë. Ai është
Kryeministri malazez nuk do ta takojë presidentin Thaçi Kryeministri malazez, Dushko Markoviq, sot do ta vizitojë Kosovën me ftesë zyrtare të kryeministrit të Kosovës Ramush Ha
Vizita e Markoviqit nuk i jep zgjidhje demarkacionit Demarkacioni nuk do të marrë epilog të martën, kur në Prishtinë do të ndodhet për vizitë zyrtare kryeministri i Malit të
Kryeministri i Malit të Zi nesër në Kosovë, kjo është agjenda e takimeve Kryeministri i Malit të Zi, Dushko Markoviq do të qëndrojë nesër për vizitë në Kosovë. Markoviq pritet që në orën 08:00
Adelina Tahiri jeton në luks (FOTO LAJM) Adelina Tahiri u kurorëzua me të fejuarin e saj maqedonas Serjozha Markov dhe tani ka lënë qytetin e saj të lindjes për
Kryeministri malazez: Demarkacioni temë e kryer, zvarritja nga Kosova është e kotë Kryeministri i Malit të Zi Dusko Markoviq ka thënë se demarkacioni nuk është në agjendën e tij gjatë vizitës në Kosovë p