999 rezultate për

marko

Ish-ministri socialist shpërthen ndaj Rilindjes: Bellon e shpallët armik, e flakët në rrugë Ditën e sotme është ndarë nga jeta ish-ministri dhe ish-deputeti i PS-së, Marko Bello. Ish-ministri dhe miku i Marko
Islami shpërthen në lot për ndarjen nga jeta të ish-deputetit Bello: Pimë një kafe Ish-deputeti Kastriot Islami u përlot sot teksa po fliste për humbjen e papritur të mikut të tij, ish-deputetit të PS, M
Koronavirusi i mori jetën, kështu e kujtojnë kolegët Mark Bellon Ditën e sotme ish-deputeti i Partisë Socialiste ka humbur betejën me koronavirusin. Si pasojë e gjendjes së tij të rëndu
Ishte dërguar në Turqi, koronavirusi i merr jetën ish-deputetit të PS Ish deputeti i Partisë Socialiste, Marko Bello ka ndërruar jetë në moshën 59-vjeçare si pasojë e koronavirusit. Prej
Vrau gjyqtarin italian, zbulohet rrëfimi tronditës i autorit Antonio De Marko ka rrëfyer se është ai përgjegjësi i vrasjes së dyfishtë, ku mbetën viktima ish-gjyqtari De Santis, 33
Debati i acaruar në Byro për pengmarrjen e anijes Dukati, çfarë tha Rita Marko dhe Ramizi Publikohen disa dokumente arkivore të nxjerra nga një dosje voluminoze e Arkivit Qendror të Shtetit (fondi i ish-Komitet
Marko Materaci tallet me Juventusin: Edhe nëse e fitojnë Champions-in… Ish-mbrojtësi i Interit dhe kombëtares italiane, Marko Materaci, nuk ka nguruar të “thumbojë” Juventusit në këto ditë të
Pjaca kërkon rikthimin te Juventus, flet agjenti i lojtarit Marko Pjaca është i vendosur që të fitojë një vend në formacionin e Juventus. 24 vjeçari që aktualisht është i huazua
Nuk është pjesë e planeve të Sarrit, ylli i Juventusit pranë huazimit Marko Pjaca nuk bën pjesë në planet e Maurizio Sarrit dhe drejtuesit e Juventusit kanë vendosur ta huazojnë sërish, me q
Conte dëshiron futbollistin e Chelseat, gati oferta Inter po përgatitet për blerjen e disa lojtarëve në merkaton e janarit,, të cilët do i vijnë në ndihmë trajnerit Conte
Dinamo në festë, Marko Pontreli fiton gjyqin mbi falimentimin e Triestes Dinamo në festë. Administratori Marko Pontreli, pas 5 vitesh në dyert e gjykatës italiane, ka marrë lajmin më të rëndësi
Kandidat për Asamblenë e New York-ut, kush është shqiptari që mbështet Trumpin? Marko Kepi, një nga veprimtarët më të njohur të rinj, në komunitetin shqiptaro-amerikan do të kandidojë për Asamblenë e
"SHBA sërish e përqendruar në Ballkanin Perëndimor", Palmer i prerë Përfaqësuesi Special i Shteteve të Bashkuara për Ballkanin Perëndimor Matthew Palmer ka deklaruar se me postin e ri që k
Përveçse i pasur bashkëshorti i Adelinës qenka dhe romantik deri në detaje (FOTO LAJm) Adelina Tahiri është një nga personazhet publikë, e cila u bë e njohur falë këngëve të saj mjaft të pëlqyera nga publiku
EMRI/ Tragjike, i riu shqiptar shtypet nga treni në Itali Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali, aty ku një i ri shqiptar ka humbur jetën në zonën e Castelfiorentino.
Skandali në Fier, personi që terrorizoi urgjencën armën ia mori policit Të tjera detaje janë mësuar nga ngjajra e rëndë që ndodhur sot në Fier. Sipas drejtorit të Policisë së Fier, personi që
Hysaj titullar ndaj Juventusit, ka detyrën e veshtirë të markojë Ronaldon Në prag të sfidës, Juventus-Napoli, trajneri i të kaltërve Carlo Ancelotti është duke menduar për formacionin që do të h
Kryeministri malazez jep shpresë se një ditë do të zgjidhet demarkacioni Kryeministri i Malit të Zi, Dushko Markoviq, ka qëndruar sot në Kosovë me ftesë të kryeministri të Republikës së Kosovës
Haradinajt i shkuan Zaevi dhe Markoviç, por jo Rama: Bota sheh si grinden shqiptarët mes veti Zoran Zaev i Maqedonisë së Veriut dhe Dusko Markovic i Malit të Zi i kanë shkuar homologut të tyre kosovar, Ramush Harad
Haradinaj nderon Markoviçin me “Hartën e Artë të Kosovës” Kryeministri Ramush Haradinaj ka pritur sot homologun malazez, Dushko Markovicc. Ai e ka nderuar Markoviqin me “Hart