999 rezultate për

markle

Nga Celine Dion te Meghan Markle, nuset që kanë bërë zhurmë me fustanin e bardhë (FOTO LAJM) Realiteti sot është se fustanet e bardha të nusërisë së personazheve të famshme janë të diskutuara më shumë se sa lajmet
Princi Harry dhe Meghan Markle morën një lajm pikëllues (FOTO LAJM) Duka dhe Dukesha e Sussex morën disa lajme të trishtueshme ditën e djeshme, pasi u zbulua se 360 elefantë ngrordhën për
Meghan Markle sërish shtatzënë, pse të gjithë po dyshojnë? (FOTO LAJM) Ish-dukesha e Sussex Meghan Markle, sipas tabloideve britanike është në pritje të fëmijës së dytë. Nuk ka ende një ko
7 lloje make up-i sipas Meghan Markle që mund t'i aplikoni edhe ju Meghan Markle ka metodat e saj për të shkëlqyer gjithmonë në grim. Largimi nga radhët e familjes mbretërore, duket se i
8 veshjet nga të cilat Meghan Markle hoqi dorë që kur u martua me Princin Harry (FOTO LAJM) Nuk ka dyshim që stili i jetës tonë mund të diktojë se si vishemi. Në rastin e Meghan Markle, kjo është super e vërte
Kur nuk ishte dukeshë, mediat turpërojnë Meghan me fotot joshëse (FOTO LAJM) Mediat britanike kanë publikuar disa fotografi të ish-dukeshës, Meghan Markle. 38-vjeçarja shfaqet duke pozuar në tapeti
"Sillej si divë", fotografi zbulon pjesën e trupit që Meghan Markle urren t'ia fotografojnë (FOTO LAJM) Meghan Markle quhej “princeshë” pa qenë e tillë. Kështu ka rrëfyer një fotograf dhe kameraman që ka bashkëpunuar me Megh
Meghan Markle premton gjëra të mëdha pasi pandemia të largohet Meghan Markle uron që kjo pandemi globale të mbarojë sa më shpejt pasi ka për të realizuar gjëra shumë të mëdha. Pasi Me
Meghan Markle thyen pritshmeritë, amerikanët të gatshëm ta shohin presidente (FOTO LAJM) Meghan Markle dhe Princi Harry janë vendosur në Los Angeles të SHBA, pas dorëheqjes sensacionale nga rolet në familjen m
"Do të përfundojë keq", publikohen bisedat private mes Harryt dhe babait të Meghan (FOTO LAJM) Sipas dokumentave të dorëzuara në gjykatën e lartë britanike, para dasmës në maj të 2018-s, Princ Harry iu lut Thomas Ma
Nëse do të prisni flokët vetë në shtëpi, parukieri i Meghan Markle ka disa këshilla George Northwood është një stilist flokësh nga Londra, i cili ka punuar shpesh me Meghan Markle. Dukesha ia besoi atij e
Për një arsye madhore, Prince Harry dhe Meghan Markle heqin dorë nga Instagrami Princi Harry dhe Meghan Markle nuk do ta përdorin më llogarinë e tyre @sussexroyal në Instagram. Të hënën, çifti bëri po
Situata me koronavirusin, babi i Meghan Markle gjen vend të kritikoj publikisht të bijën (FOTO LAJM) Prej kohësh është përfolur marrëdhënia jo e mirë e Meghan me babain e saj. Edhe nê këto ditê të vështira, ai ka gjetur s
Meghan Markle publikon trailerin e projektit më të ri të Disney (VIDEO) Me tu larguar nga pallati mbretëror Dukesha e Sussex, Meghan Markle, iu rikthye pasionit. Pa humbur kohë, ajo nënshkroi
"Atake paniku dhe stres", Meghan rrëfen për herë të parë si e ka përjetuar pallatin Mbretëror (FOTO LAJM) Meghan Markle ka qenë një nga dukeshat më të komentuara të pallatit ‘Kensington’, për shkak të sjelljes së saj e cila bi
Super luksoze, brenda rezidencës së Meghan Markle dhe Princ Harry (FOTO LAJM) Meghan Markle dhe Princ Harry po planifikojnë të qëndrojnë në një vilë në Malibu. Ata do të largohen zyrtarisht nga fami
Frika nga koronavirusi, Meghan Markle dhe Princ Harry lenë të birin "vetëm" (FOTO LAJM) Rreziku ndaj Koronavirusit ka pushtuar të gjithë botën. Së fundmi edhe çifti shumë i përfolur Meghan Markle dhe Princi H
7 lloje make up-i sipas Meghan Markle që mund t'i aplikoni edhe ju Meghan Markle ka metodat e saj për të shkëlqyer gjithmonë në grim. Largimi nga radhët e familjes mbretërore, duket se i
Harry dhe Meghan do të divorcohen? Zbuloni si qëndron e vërteta Harry dhe Meghan Markle janë në krizë dhe mund të divorcohet. Shkak i së gjithës janë bërë spekulimet se Meghan detyr
Kur nuk ishte dukeshë, mediat turpërojnë Meghan me fotot joshëse (FOTO LAJM) Mediat britanike kanë publikuar disa fotografi të ish-dukeshës, Meghan Markle. 38-vjeçarja shfaqet duke pozuar në tapeti