999 rezultate për

marketit

1 vit burg për të "çmendurin" që lëpiu akulloren dhe e futi sërish në frigoriferin e marketit (FOTO & VIDEO) Trendi i çuditshëm me ‘ngacmimin’ e produkteve ushqimore në markete vazhdon ende në SHBA. Së fundmi, një 24-vjeçar ë
Aksident në aksin Bardhosh-Prishtinë, tre makina të përfshira Tri vetura janë përfshirë në një aksident komunikacioni sot në Bardhosh të Prishtinës, megjithatë nuk ka të lënduar dhe
Video shokuese, minjtë akrobatë mes rafteve të supermarketit (VIDEO) Mijtë akrobatë që lëvizin nëpër raftet e supermarketit. Videoja e publikuar në rrjetet sociale bëri bujë dhe indinjoi të
Gjiri i Lalzit: Hajdutët grabisin kasafortën e marketit dhe Range Roverin Kasaforta e një marketi është grabitur në orët e para të mëngjesit të sotëm (23 korrik 2019) në Gjirin e Lalzit. Pol
Hajdut ekspert, e vjedh gruan në mes të marketit (VIDEO) Një vjedhje profesionale është kapur në kamerat e një marketi në Florida. Një burrë që të jepte përshtypjen se është
EMRAT/ Këta janë të dyshuarit për vjedhjen e marketit në Prishtinë Agron Braha, Labeat Drenovci, Redon Berisha dhe Enis Arifi janë katër personat e dyshuar për grabitjen që ka ndodhur dje
Tentoi të ngacmojë punonjësen e marketit, argjentinasi pendohet keq (VIDEO) Një klient kishte menduar se do të shpëtojë lehtë nëse e ngacmon seksualisht punonjësen e një marketi, e cila e goditi m
Përleshet hajduti me pronarin e marketit (VIDEO) Është publikuar një video shokuese që shfaq një hajdut teksa sulmon pronarin e dyqanit. Madje, në një moment, personi
Vidhte shampo dhe pije alkoolike, dënohet i riu Një i ri i cili vidhte shampo dhe pije alkoolike në një supermarket është dënuar me 1 vit burg. 19 vjecari me inicial
Klaudia habit njerëzit, bën sparkatën në mes të supermarketit (VIDEO) Klaudia Pepa tashmë prej kohësh është bërë pjesë e mediave rozë për shkak të pozave provokuese në rrjete sociale. Am
Flet pronari i marketit ku punonte 19-vjeçarja: Si e njihnim Xhuljetën Maturantja Xhuljeta Çuni, e cila u vra me dy plumba nga ish-i dashuri 31-vjeçar, për 5 muaj kishte punuar si shitëse në
Me pistoletë dhe thikë buke, si e vranë grabitësit pronarin e marketit në Kamëz Grabitja me pasojë vdekjen në Kamëz disa ditë më parë duket të jetë planifikuar nga Vladimir Kurti sipas të dhënave që k
Plagoset me armë zjarri punonjësja e marketit Gjatë ditës së sotme ka ndodhur një aksident i armatosur me ç’rastë ka mbetur e plagosur me armë zjarri një punonjës e m
Gjesti prekës i pronarit të marketit: Bukë falas për të varfrit (VIDEO) Një market në Kumanove ka vendosur që t’iu vijë në ndihmë familjeve në nevojë gjatë muajit të shenjtë të Ramazanit. “
Vjedhje në një market në Ferizaj, sulmohet rëndë roja Policia e Kosovës njofton se në orën 05.00 të mëngjesit të sotëm, ka ndodhur një grabitje në një market në Ferizaj. P
Prangoset personi i dyshuar për grabitjen në Kamëz Uniformat blu kanë prangosur një person të dyshuar për grabitjen me armë mbrëmjen e djeshme në Kamëz. Kujtojmë këtu fakt
Grabitësit e Kamzës me makinë të zezë mbuluar me flamurin shqiptar Autorët e tentativës së grabitjes së ndodhur dje kanë zgjedhur kohën e përshtatshme për të realizuar ngjarjen. Supermark
Mister, pse bien objektet nga rafti i supërmarketit? (VIDEO) Në një supermarket në Meksikë kamerat e sigurisë kanë regjistruar momentin kur disa gjëra rrëzohen spontanisht nga rafti
Tentim grabitje në Pozheran (VIDEO) Më datën 13 të këtij muaji rreth orës 4:00 pas mesnate, në Pozheran ka ndodhur një tentim grabitje. Pronarët e Market
Hero në Paris, shitësi mysliman shpëtoi 6 pengje në supermarket Pak orë pasi mbaroi makthi i rrëmbimit në supermaketin në zonën e "Porte de Vincennes" në Paris kanë nisur të tregohen e