999 rezultate për

marketingu

Hilet e marketingut në dyqanet e veshjeve që i "detyrojnë" njerëzit të blenë (FOTO LAJM) Në ditët e sotme konkurenca për dyqanet e veshjeve po shtohet çdo ditë e më shumë. Për këtë arsye secilit i duhen ide
AllWeb 2019 prezanton tre folësit e parë të konfirmuar për konferencën e Tetorit në Tiranë Tre folësit e parë të konferencës së përvitshme të marketingut dixhital që do të mbahet në Tiranë në muajin Tetor, Allwe
Rikthehet AllWeb 2019, konferenca dedikuar marketingut dixhital dhe web-it Konferenca e përvitshme dedikuar marketingut dixhital, ka nisur përgatitjet për edicionin e saj të katërt. Prej 3 vit
Skandali me tifozët e Juves, dalin fakte të reja Programi “Report” në Itali u përqendrua te hetimi i kryer në Piemonte rreth infiltrimit të organizatës kriminale “Ndrang
Mbyllet me sukses Konferenca e Marketingut Dixhital AllWeb Albania Përmbajtja (content) ishte kryefjala e Konferencës së Marketingut Dixhital AllWeb Albania. 11 folës dhe të ftuarit në pa
Ja 4 folësit më të rinj të Konferencës së Parë të Marketingut Dixhital në Tiranë, AllWeb Dan Ram, Nedim Sabic, Jah Ying Chung dhe Neil Cocker janë 4 folësit më të rinj të Konferencës së Parë të Marketingut Dix
Oferta e fundit nga AllWeb, përfitoni 50€ zbritje deri në datën 9 Tetor Më 11 Tetor vjen në Tiranë AllWeb, Konferenca më e Madhe e Marketingut Dixhital për të tretin vit radhazi. Këtë vit AllW
Barbara Slade Jagodic, specialistja e marketingut dixhital, folësja e rradhës në AllWeb Albania 2018 Barbara Slade Jagodic është folësja e re që konfirmohet në Konferencën e Marketingut Dixhital AllWeb. Barbara është kons
Agjenci Ndërkombëtare e marketingut kërkon Account Assistants Agjenci Ndërkombëtare e marketingut në territorin e Shqipërisë dhe Kosovës ka nevojë për: ACCOUNT ASSISTANTS Kuali
Whatsapp-i bëhet +16 Plaforma popullore e mesazheve Whatsapp nuk do të përdoret më nga ata që janë nën moshën 16-vjeçare. Aplikacioni What
A është kjo shefja më e mirë në botë? Shihni çfarë ka bërë për punëtorët (FOTO LAJM) Stafi i një agjencie marketingu në Britani, mendohet se po gëzon më shumë festat e fundvitit, pasi për Krishtlindje shef
Shefja më e mirë në botë, çon 20 veta staf në Madrid për Krishtlindje (FOTO LAJM) Në këtë atmosferë festive, shefja e agjencisë së marketingut Salad Creative në Britani i ka bërë dhuratë stafit të saj n
Paul Papadimitriou, surpriza e fundit e AllWeb Në 12 Tetor, Tirana do të jetë vendi ku marketerët më të mirë dixhital, inovatorët dhe folësit do të bashkohen për edici
Oferta e AllWeb për studentët! Për të gjithë studentët, të cilët duan të marrin pjesë në Konferencën e Marketingut Dixhital në Tiranë ofrohet një çmim
Ivan Brezak Brkan, "aristokrati i internetit" është folësi i radhës në AllWeb Albania 2017 Folësi i radhës në Konferencën e Marketingut Dixhital është Ivan Brezak Brkan! Ivan është themeluesi dhe redaktori i
ALLWEB, vjen në tetor edicioni i dytë i konferencës unike të marketingut dixhital Është viti i dytë që AllWeb mirëpret folësit më të mirë nga e gjithë bota për të vënë në dukje mjedisin gjithnjë e në nd
E FRIKSHME/ Google di çdo gjë për ty, vërtetoje këtu (FOTO LAJM) Ne jemi pjesë e monitorimit që nga momenti kur hapim kompjuterin apo celularin. Një ndër kompanitë që mban të dhënat ton
11 sekretet që ekspertët e marketingut nuk duan që t'i dini (FOTO LAJM) Kur shkojmë në një kafene apo një dyqan, zakonisht kemi një ide se çfarë do të blejmë. Megjithatë, shpesh bëjmë bler
Ja kush paguan më shumë para për reklamë në Shqipëri (FOTO LAJM) Shoqëritë e telekomunikacioneve mbeten reklamuesit më të mëdhenj në Shqipëri, të ndjekura nga bankat. Vodafone është
Alibaba kërkon një mace si menaxhere marketingu Faqja më e madhe Kineze e shitjeve online, Alibaba, po kërkon një punonjës jo të zakonshëm për të promovuar produktet dh