999 rezultate për

markeljan

I dha lirinë të fortit të 97-ës, KLP shtyn vendimin për Markeljan Kuqon Këshilli i Lartë Gjyqësor ka shtyrë për në datën 5 nëntor në orën 12:00 vendimi për Markeljan Kuqon, gjyqtari i Apelit t
Rama i shkoi në kullë, historia e dy vëllezërve që terrorizuan Tiranën në 2015 Vetëm dy ditë më parë kryeministri Edi Rama vizitoi Lurën, ku ndër të tjera zgjodhi të hynte në shtëpinë e Llesh Doçit.
Djemtë në burg për vrasje të trefishtë, Rama i shkon në shtëpi e promovon biznesnin Kryeministri Edi Rama ditën e djeshme ishte në Lurë ku zhvilloi disa takime me banorët. Rama zgjodhi të zhvillojë një ta
"Lufta" me armë tek "Zogu I", Prokuroria dërgon për gjykim 3 persona Prokuroria për Krime të Rënda ka përfunduar hetimet dhe dërgon për gjykim tre persona, dy shqiptarë dhe një italian, të