999 rezultate për

mark

16 vite pas bashkëjetesës, kryeministrja e Finlandës i jep fund beqarisë (FOTO LAJM) Kryeministrja finlandeze, Sanna Marin, ka qenë në qendër të mediave botërore për shkak të moshës së re, 34 vjeçe si drej
Vlera e markës, këto janë top-10 skuadrat (FOTO LAJM) Dy gjigantët spanjollë në krye dhe klubet angleze që dominojnë në 10-she. Ky është përfundimi i arritur pas studimit të
Këngëtarja shqiptare: Mendova vetëvrasjen pasi u mbyllën klubet e natës, tani punoj në market Valbona Haklaj Lalaj prej 20 vitesh ka ushtruar profesionin si këngëtare në lokale nate. Ajo tregon se është nënë e d
Nga Celine Dion te Meghan Markle, nuset që kanë bërë zhurmë me fustanin e bardhë (FOTO LAJM) Realiteti sot është se fustanet e bardha të nusërisë së personazheve të famshme janë të diskutuara më shumë se sa lajmet
Debati i acaruar në Byro për pengmarrjen e anijes Dukati, çfarë tha Rita Marko dhe Ramizi Publikohen disa dokumente arkivore të nxjerra nga një dosje voluminoze e Arkivit Qendror të Shtetit (fondi i ish-Komitet
Shisnin kanabis në market si të ishte çaj, e pësojnë dy të rinjtë Një tjetër operacion policor për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve ka përfunduar me sukses dhe j
I vodhi shokut 100 lekë, mund të bëjë çdo të keqe: Auron Tare reagon pasi i publikuan dosjen e Sigurimit Vazhdon akoma me hov debati mes Auron Tares dhe Ardian Ndrecës. Ditën e djeshme, profesor Ndreca publikoi një pjesë
Gjekmarkaj: Auroni u bën dëm Camajt e Koliqit sa ç'i leh qeni hënës Nga AGRON GJEKMARKAJ Prej dy ditësh, shumë miq të mi, disa të habitun e të tjerë të çmeritun, me shkruajnë: “A
Filipçe i vendosur: Protokolli i KSI-së garanton siguri në ditën e zgjedhjeve Ministri i Shëndetësisë, Venko FIlipçe në videon e sotme theksoi se në katër muajt e kaluar ai dhe kolegët e tij në Komi
Lihet në burg Sebastjan Mali, detaji që e nxorri zbuluar në atentatin ndaj Billës Gjykata e Apelit ka lënë në fuqi masën e sigurisë “arrest me burg” për Sebastjan Mali, të dyshuar si bashkëpunëtor në vr
Kush i bëri dhuratën më të bukur Rudinës këtë ditëlindje, Marku apo ish-bashkëshorti (FOTO LAJM) Ditën e djeshme moderatorja dhe aktorja Rudina Dembacaj festoi ditëlindjen e saj te 33-të. Në këtë ditë të shënuar nuk m
Feston ditëlindjen, Mark Frroku surprizon Rudina Dembacajn (FOTO LAJM) Moderatorja dhe aktorja shumë e dashur për publikun, Rudina Dembacaj feston sot ditëlindjen. Ajo ka marrë urime të shumt
Princi Harry dhe Meghan Markle morën një lajm pikëllues (FOTO LAJM) Duka dhe Dukesha e Sussex morën disa lajme të trishtueshme ditën e djeshme, pasi u zbulua se 360 elefantë ngrordhën për
Tifozët nuk respaktuan distancën, Gjyqtari ndërpret finalen e Kupës së Danimarkës Danimarka është ndër të paktat vende që kanë hapur stadiumet me një numër të reduktuar tifozësh që duhen të mbajnë dista
Zbardhet dëshmia: Iliri plagosi Zef Markun, por nuk ka lidhje me vrasjen e biznesmenëve Nëna e Ilir Xhepajt të arrestuar si një prej autorëve të përfshirë në eliminimin e dy biznesmenëve në Laç, ka folur për
Historia e dhimbshme e familjes Gjonmarkaj: Gjyshi kërkohej të pushkatohej në vend të djalit Publikohet historia e panjohur e familjes së Preng Gjonmarkajt me origjinë nga Oroshi i Mirditës dhe që rrjedh nga dera
Shisnin çanta joorigjinale, ish-stafi i markës luksoze Hermes në gjyq Një pjesë e ish-stafit të markës luksoze Hermès ka dalë në gjyq, pasi akuzohet për shitje të çantave joorigjinale, përfs
Kush është e reja e përfshirë në eliminimin e Billës Policia ka arrestuar një 26-vjeçare si bashkëpunëtore në vrasjen e Hekuran Billës. Bëhet fjalë për Adjola Lakra nga T
Zbulohet detyra e re e Arta Markut, cilat janë lëvizjet e fundit të KPL-së Sot KLP miratoi me seancën plenare e zhvilluar online, 6 projektakte për caktime të përkohshme të disa emrave nga radhët
Flet mjeku që kuroi Eduart Lamajn: E gjeta në narkozë, mbaja përgjegjësi nëse më vdiste në dorë Dy mjekë kanë rënë në prangat e policisë pasi akuzohen se mjekuan ilegalisht autorin e dyshuar për vrasjen e dy biznesme