999 rezultate për

marjani

U qëllua me thikë nga Levanti, pas një muaji agoni në spital ndërron jetë vëllai i historianes së njohur Në Spitalin e Traumës ka ndërruar jetë vëllai i historianes Eleni Kocaqi, i cili u qëllua me thikë nga ish-bashkëshorti
Plagosi familjarët e ish-gruas, nëna e Levantit: Ja çfarë ndodhi (VIDEO) Pas një konflikti të lindur për shkak të procedurave të divorcit, në datën 23 dhjetor, Marjan Levanti ka plagosur me th
"Djali më tha se gjyshi e kishte ngacmuar seksualisht"/ Dëshmia shokuese e Marjanit në polici Marjan Lenvanti, dhëndëri që plagosi me thikë ish-vjehrrin, ish-vjehrrën dhe ish-kunatin e tij, ka dhënë një dëshmi kont
Dosja amerikane/ Ja se çfarë rrëfeu Ornela për t’i bindur të aprovonin azilin Pas ekzekutimit të dy personave në 2001 nga Marjan Rroku, është koha për tu hapur dosjet. Tashmë është hedhur dritë mbi
Fatos Klosi: Çfarë di unë për vrasjen e Aldës Ish-kreu i Shërbimit Informativ Shtetëror, Fatos Klosi, pranon që familjarët e Alda Canajt i kanë kërkuar institucionit
Ornela Cana: Rroku vrasës gjakftohtë, na thoshte se më mbron Fatos Klosi Ornela Cana, motra e Alda Canës e vrarë nga ana e Marjan Rrokut ish-agjent i SHIK-ut ka treguar në emisionin "Dritare" s
SHËNIM/ Një intervistë si e Marjanit edhe për Nazimen Intervista e Ardit Gjebresë me Marjan Rrokun, të dënuarin për vrasjen e dyshiftë në vitin 2001 të Mbarime dhe Alda Canaj
Familja dhe ndërmjetësit për shitjen e Nazmijes, kush i ka marrë 52 mijë denarët? (VIDEO) Ende nuk po gjen zgjidhje fati i Nazmije Donovit, nuses shqiptare nga Osnati i Pogradecit, e cila është viktimë e dhunës