999 rezultate për

mario

Mandzukic rikthehet te ekipi legjendar Mario Manzukiç mund të rikthehet te Bajerni i Mynihut këtë javë. Sulmuesi kroat për momentin është pa skuadër pasi u
Mario Gotze realizon supergol në Europa League (VIDEO) Mario Gotze e ka nisur mjaft mirë aventurën te PSV. Pasi shënoi golin e parë në kampionatin holandez, gjermani ka shë
Balotelli ende pa skuadër, premton se do të nënshkruaj pas disa javësh Mario Balotelli, ende pa një ekip. Pas ndarjes nga Brescia, sulmuesi nuk ka gjetur akoma një strehim të ri dhe koha po k
Mario Gotze bëhet me ekip të ri, firmos me skuadrën legjendare Mario Gotze provon të kthehet përsëri protagonist në futbollin e luajtur, pas një problemi shëndetësor që i ka shhkatërr
E mbyllën merkaton pa gjetur ekip, ja 10 yjet që ngelën pa skuadër Dritarja e merkatos së verës është mbyllur në mënyrë të pazakontë në muajin tetor dhe ka qenë po aq e pazakontë vetë, pë
Mario Gotze mund të rikthehet në Bundesligë, interesohet Hertha e Berlinit Mario Gotze mund të kthehet në Bundesliga. Pasi përfundoi aventurën e tij me Borussia Dortmund, Mario Gotze vazhdon t
Pas vetëm një muaji lidhje, fejohet Mario Balotelli Mario Baloteli është fejuar me yllin e televizoneve Alesia Mesina. Edhe pse sulmuesi italian ka pasur rënie në karrierën
Bayern Munchen mendon të rikthejë Mario Gotzen Bayerni i Mynihut po punon për të rikthyer sërish fantazistin gjerman Mario Gotze në ekip, duke qenë se ky i fundit ësht
Raiola flet për situatën e Balotellit: Mos u shqetësoni , ai do të rrijë në Evropë Agjenti Mino Raiola ka thënë se "gjithmonë ka zgjidhje" për Mario Balotelli dhe ka konfirmuar që italiani do të mbetet n
Mandzukic bëhet me ekip të ri, gati firma me skuadrën legjendare Media turke “Fanatik” shkruan se zëvendësuesi i Muriqit tek Fenerbahce do të jetë Mario Mandzukic. Sulmuesi kroat tas
Turqia, një nga destinacionet e mundshme për Mario Balotellin Besiktas është klubi tjetë që po punon pë të firmosur me Mario Balotelin. Media turke "Fotomac" raporton se klubi i n
E kërkonin në skuadrën e tyre, Mario Baloteli nxjerr Armando Sadikun në plan të dytë Mario Balotelli ka bërë një sezon zhgënjyes me skuadrën e Breshias në Serie A. Krisja në raportet e tij me klubin ka
Ribery thërret Gotzen e Mandzukic te Fiorentina Ylli francez i Fiorentinës, Franck Ribery, ka ftuar Mario Gotzen dhe Mario Manxhukicin që t’i bashkohen atij te klubi it
Zi në kampin "zikaltër", ndërron jetë legjenda e Interit (FOTO LAJM) Legjenda e skuadrës së Inter, Mario Corso, është ndarë nga jeta, në moshën 78 vjeçare. "Mario Corso, një kampion eter
Ka sërish gol në ndeshjen Apolonia-Lushnja (VIDEO) Apolonia ka barazuar shifrat në 1-1 ndaj Lushnjës falë një 11 metërshi të shënderruar në gol nga Mario Gjata në fund të
Agjenti jep lajmin e trishtë: Balotelli duhet të pensionohet nga futbolli Mario Balotelli nuk po kalon kohë të mira te Brescia, pasi së fundmi ka pasur një konfrontim të ashpër me klubin. Që
Mario Balotelli mbetet përsëri pa skuadër? Dje, trajneri Diego Lopez dhe pjesa tjetër e skuadrës u stërvitën në fushat e rregullta, por Balotelli mungoi. Thashe
Tashmë e konfirmuar nga vetë skuadra: Gotze largohet në fund të sezonit Drejtori sportiv i Borussia Dortmund ka konfirmuar se Mario Gotze do të largohet në fund të sezonit. Zorc këtë e ka k
"Qëndroni në shtëpi", tingëllon ndryshe kur e thotë ish e dashura joshëse e Balotelit (FOTO LAJM) Apeli për të qëndruar në shtëpi nga njerëzit publik është shumë i zakonshëm në këto ditë të vështira që po kalon bota pr
Shuhet familja në Amerikë: Nëna, babai dhe djali humbin jetën si pasojë e koronavirusit Njëë tragjedi familjare ka ndodhur si pasojë e koronavirusit në SHBA, ku kanë humbur jetën nëna, babai dhe djali. Ata