999 rezultate për

mario

Presidenti i Marseillë: Jam i lumtur që afrova Balotellin (VIDEO) Mario Balotelli ka lënë Nice për t'u transferuar te Marseille. "Super Mario" ka rënë në sy që në debutimin e tij me
Mario Balotelli pranë klubit lodinez Mario Balotelli është pranë rikthimit në kampionatin anglez të futbollit. Italiani është pranë skuadrës së Ëest Ham,
Mario Mandzukic refuzon milionat nga Kina (VIDEO) Mario Mandzukic po përjeton një nga sezonet më të mirë te Juventusi edhe pse është 33 vjec ai jep gjithmonë maksimumin
Operohet Mario Mandzukic? Mediat italiane kanë raportuar se Mario Mandzukic duhet të operohet, e cila gjë do të bënte që ai mos të luaj tre deri n
Balotelli rikthehet në Itali, do zëvdesojë Piatek te Genoa Deri më tani është një sygjerim merkatoje por Preziosi dhe Prandelli duket se kanë piketuar Mario Balotellin si zevndës
E ardhmja e Balotellit mund të jetë në Turqi Të gjitha mediat franceze raportojnë se Mario Balotelli tashmë i ka dhënë fund aventurës me Nicë dhe nuk ka më kthim pas
Si e nxorri nusja ish-vjehrrin nga shtëpia: Nuk dua t'ia di fare Një banesë dy katëshe në rrugën “Shtjefën Gjecovi” në Vlorë është bërë mollë sherri mes Ilir Musarajt dhe ish nuses së d
"Nuk dua t’ia di fare!", nusja nxjerr ish-vjehrrin nga shtëpia e tij Një banesë dy katëshe në rrugën “Shtjefën Gjecovi” në Vlorë është bërë mollë sherri mes Ilir Musarajt dhe ish nuses së d
Disa nga sekretet e Mario Mandzukic Mario Mandzukic, me numrin 17 në shpinë, vendimtar në javën e 17-të (dhe jo vetëm). “SuperMario”, një kampion i madh, sh
PSG piketon ish-mesfushorin e Juventusit Skuadra e PSG-së po sheh mundësinë të transferojë në "Park de Princes" Mario Leminën ish mesfushorin e Juventusit i cil
Mario Balotelli pranë largimit nga Nica, por do mbetet sërish ngë Francë Mario Balotelli është pranë largimit nga skuadra e Nicë. Ai ka pasur kohët e fundit përlasje me trajnerin e skuadrës Pat
Balotelli: Dua të luaj në një klub të madh Mario Balotelli me shumë mundësi do të largohet nga Nica në kampionatin francez. Ai ankohet se skuadra mezi bën dy pasim
Mario Balotelli tallet me Thomas Myllerin (FOTO LAJM) Thomas Muller sulmuesi Bayern Munich, në ndeshjen ndaj Ajax-it në mesjavë kreu një faull skandaloz ndaj Maximilian Ëob
Roma kërkon mesfushorin e Dortmundit Pavarësisht dyshimeve për të ardhmen e trajnerit Eusebio Di Francesco, drejtuesit e Romës vazhdojnë të kërkojnë një mesf
Ancelotti publikon listën me 22 futbollistë, për sfidën ndaj Liverpoolit Napoli do të luajë të martën mbrëma në transfertë kundër Liverpoolit, ndeshje e cila do të vendosë se cila skuadër do si
I mjaftojnë vetëm 20 sekonda, Mario Sokoli "shkatërron" boksierin serb Është zhvilluar ditën e djeshme në Karslsruhe të Gjermanisë dueli i boksit midis boksierit shqiptar, Mario Sokoli dhe at
Boksieri shqiptar "masakron" serbin, Ko në 20 sekonda Boksieri Shqiptar Mario Sokoli e ka nisur në mënyrën më të mirë të mundshme karrierën e tij si profesionist ku ka mposht
Po, djali im ishte skafist! Babai rrëfen si u zhduk në det Mario Metushi “Ka ikur nga shtëpia në orën 10. I bie telefonit, në orën 3 që do vinte këtu, I mbyllur telefoni. Kërkova në Greqi, Ital
Ronaldo asiston, Mandzukic shënon (VIDEO) Juventus ka kaluar në avantazh ndaj Valencias në "Allianz Stadium". Ai që ka shënuar është sulmuesi kroat, Mario Man
Amaneti i rrallë i tifozit të ndjerë: Në vënd të luleve sillni golat e CR7 Një tifoz 77 vjecar me emrin e quajtur Mario Stefanini, ka vdekur ditën e enjte teksa funerali i tij është zhvilluar pad