999 rezultate për

marines

Vaji i jetëgjatësisë! Zbuloni pse çdo grua mbi 40 vjeç duhet të përdorë vaj rozmarine Vaji i rozmarinës është një ndër vajrat me përdorimin më të gjerë në kozmetikën botërore në ditët e sotme. Gjithashtu ai
Është quajtur vaji i jetëgjatësisë, pse çdo grua mbi 40 vjeç duhet të përdorë vaj rozmarine Vaji i rozmarinës është një ndër vajrat me përdorimin më të gjerë në kozmetikën botërore në ditët e sotme. Gjithashtu ai
A e dini se ekziston një bimë, të cilën nëse e nuhat të forcon kujtesën? Ata që janë në sezon provimesh mund të forcojnë kujtesën duke nuhatur aromën e rozmarinës. Kjo bimë me gjethe të imëta s
Reagimi epik i Marinës, Visjani e tmerron sërish (VIDEO) Visjani Ukcenaj nuk ka hequr dorë së tremburi Marinën dhe këtë sapo na e tregoi sërish në videon e fundit. Megjithatë në
Dj Snake i fiksuar pas Marinës, çfarë bëri tani publikisht për moderatoren (FOTO LAJM) Një emoji në profilin e Instagramit të Marina Vjollcës nga Dj me famë botërore Dj Snake, u bë pak ditë më parë kryetemë
Rama do ti japë bazën ushtarake të Marinës oligarkëve? Meta: Po verifikoj informacionet Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha gjatë një takimi ka thënë se në bazën e zonës ushtarake në Sarandë po luhet një
Shkëlqeu gjatë prezantimit, sa i kushtoi Marinës veshja e fundit në emisionin e humorit (FOTO LAJM) Marina Vjollca është një ndër moderatoret më të bukura por dhe që shpenzon shumë për tu dukur bukur në ekran. Mbrëmje
"Pa leje", Luana publikon në ditëlindjen e Marinës momentet më pikante të motrave (VIDEO) Marina festoi ditëlindjen e saj të 30 dhe ndonëse në peridhë karantine, ajo ka marrë surprizat më të bukura nga njerëzit
"Më kë bërë pafund të lumtur", familja e Getoarit dhe Marinës u bë me 3 anëtarë (FOTO LAJM) Ka ardhur koha që Geoari dhe Marina të shtojn një anëtar të ri në familjen e tyre të vogël dhe ajo quhet Mini. Çifti
"Barbie" me misione në 100 shtete, sfidon të gjithë marinsat amerikanë (FOTO LAJM) Një grua që u etiketua si “Barbie”, kur iu bashkua shkollës së Marinës vetëm 19 vjeç, rrëzoi të gjitha paragjykimet kur
"Bëj të fala Marinës", Alketa flet publikisht për sherrin e bujshëm (VIDEO) Alketa Vejsiu, pak kohë më parë, ka qenë kryefjala e mediave për shkak të dy postimeve për Xhemin dhe motrat Vjollca që
Të gjithë janë kuriozë, si është marrëdhënia e Marinës me partnerin e Luanës (FOTO LAJM) Ditët e para të Vitit të Ri, motrat Vjollca së bashku me partnerët e tyre kanë vendosur t’i kalojnë në Dubai. Dy çift
Turjan Hysko i thur lavde Marinës: Nuk ka njeri si ajo! Të shtunën e 5 Tetorit, nisi spektakli i shumëpritur “Klanifornia show” në drejtimin e moderatores Marina Vjollca, e cil
"Më fal, syri i keq", Zerka shkon ta puthë, por i heq Marinës vëthin I ftuar mbrëmjen e djeshme në "Klanifornia", ishte këngëtari i njohur dhe shumë i pëlqyer nga publiku, Young Zerka. Si r
Konkurrencë e hapur, Luana tregon me krenari rezultatin triumfues ndaj Marinës (FOTO LAJM) Motrat Vjollca të shtunën që lam pas ishin në një sfidë të hapur me njëra-tjetrën. “Klanifornia” dhe “Shiko Kush Luan” u
Eli Fara rrëfen kushtin që ka për bashkëshortin e Marinës: Financat Këngëtarja e njohur shqiptare, Eli Fara, ka folur për projektet e reja muzikore, por edhe marrëdhënien me vajzën e saj M
Ermali dhe Luana thurin "komplot" kundër Marinës, ironizon Getoari (FOTO LAJM) Pak orë më parë gjatë kësaj të premteje, Ermal Mamaqi njoftoi se ka menduar të bëjë një shkëputje nga televizioni. Pë
5 arsye pse s’ka maskë e balsam që ia kalon rozmarinës Rozmarina është një bimë kurative e përdorur që nga antikiteti si përbërës natyral në produktet e bukurisë tek gratë. Kj
Karriera i kthen motrat Vjollca në "rivale", detaje nga rikthimi i Marinës (FOTO LAJM) Marina Vjollca do të rikthehet në ekran pas gati dy vitesh mungesë me një format të ri televiziv i cili do quhet “Klanif
Shifra maramendëse, mësoni sa paguhet një astronaut i NASA-s Astronautët e NASA-s mund të llogarisin në një maksimum të një kategorie të oficerëve federalë GS-15, e cila është e bar