999 rezultate për

marinaj

Shumë i ri, shënohet viktima e pestë nga koronavirusi në Shqipëri Shënohet viktima e pestë nga koronavirusi në Shqipëri. Albeu.com mëson se viktima është Ndue Marinaj, i cili është k
Terror në Shkodër, grabitësit rrahin dhe vjedhin të moshuarit në shtëpinë e tyre Një çift të moshuarish janë grabitur me dhunë në qytetin e Shkodrës. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Shtoj i Ri
Vrasja në Belgjikë, shpallet i pafajshëm "bashkëpunëtori" i Frrokut Kristjan Marinaj, i cili akuzohej si bashkepunetori i Mark Frrokut në vrasjen në Belgjikë të shtetasit Aleksandër Kurti,
Kapet i dyshuari për plagosjen e Zef Doçit Policia e Lezhës ka bërë të mundur arrestimin e të dyshuarit për plagosjen e kanditatit e PD-së për komunën Balldre Zef