999 rezultate për

marina

Marina greke dhe turke përballë në Egje: Rrezik shpërthimi pas kërkimeve në det (FOTO LAJM) Anija e kërkimit të burimeve natyrore nëndetare "Oruç Reis" ka shkaktaur alarm tek marina greke. Mediat e këtij vend
Të djersitura e të lodhura, Marinën dhe Luanën nuk i keni parë kurrë në këtë gjendje (VIDEO) Gjithmonë në supër formë, të kuruara deri në detaje, të gjithë jeni mësuar t'i shihni motrat Vjollca si më të bukurat e
Nuk e linte Marinën të punonte? Reperi sqaron të vërtetën e xhelozisë së tepruar Ndër çiftet më të komentuar të faqeve rozë, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi po shijojnë disa ditë pushime në Dubai. Pas
"Sheikët të mbajnë në pëllëmbë të dorës", Pas Xhemit, Alketa sulmon motrat Vjollca (FOTO LAJM) Alketa Vejsiu duket se ka vendosur t’u kthejë “borxhin” të gjithë atyre që patën një koment për paraqitjen e saj në “Fes
Marina me shami dhe Getoari sheik, çifti ndan fotot nga Abu Dhabi (FOTO LAJM) Marina dhe Geti kanë zgjedhur që ditët e para të vitit të ri t'i kalojnë në Emiratet e Bashkuara Arabe ku po vizitojnë d
Të gjithë janë kuriozë, si është marrëdhënia e Marinës me partnerin e Luanës (FOTO LAJM) Ditët e para të Vitit të Ri, motrat Vjollca së bashku me partnerët e tyre kanë vendosur t’i kalojnë në Dubai. Dy çift
Kujt i shkon më shumë? Marina dhe Xhensila bëjnë xing me të njëjtën veshje (FOTO LAJM) Xhensila Myrtezaj ishte një nga të ftuarat speciale në spektaklin “Portokalli”. Këngëtarja performoi “Çelsin e zemrës
Bie në det, marinari grek ndërron jetë në Portin e Durrësit Një marinar grek në Portin e Durrëësit dyshohet se ka humbur jetën për shkak se ka pësuar infarkt dhe për pasojë ka rënë
E tha vetë, Getoar Selimi nëse nuk do të ishte reper do të ishte kasap! Getoar Selimi dhe Marina Vjollca kanë disa vite të martuar, por thuajse asnjëherë nuk dalin nëpër intervista. Reperi zbu
Humb jetën marinari grek në portin e Durrësit Nje marinar ka ndërruar jetë në portin e Durrësit gjatë ditës së sotme. Sipas informacioneve të para ai është marinar
Cmimi i kripur, sa i ka kushtuar fustani Marina Vjollcës për një natë në "Klanifornia" (FOTO LAJM) Me të vërtetë Marina Vjollca na ka paramlajmëruar se nata e ndërrimit të viteve do te jetë spektakël në "Klanifornia", p
Marina i ndryshon pamjen Getoarit, reperi nuk njihet më (FOTO LAJM) Reperi i njohur dhe shumë i suksesshëm Getoar Selimi do të jetë i ftuar në 31 dhjetor në finalen e madhe të "Klanifornia
Në mes të prezantimit, Olsi Bylyku tremb për vdekje Marina Vjollcën (VIDEO) Aktori i humorit, Olsi Bylyku i ka bërë një shaka moderatores së “Klanifornia”, Marina Vjollca. Kjo e fundit ishte duke
Turjan Hysko i thur lavde Marinës: Nuk ka njeri si ajo! Të shtunën e 5 Tetorit, nisi spektakli i shumëpritur “Klanifornia show” në drejtimin e moderatores Marina Vjollca, e cil
Vendosën të djegin anijen me 1.5 ton "mall" dhe të hidhen në det, humbin jetën 3 trafikantë (FOTO LAJM) 12 iranianë u ndaluan në Mozambik, pasi po transportin drogë me anije drejt provincës veriore të Cabo Delgado. Anija
Marina Fara asnjë postim për tërmetin, çfarë është bërë me shtëpinë e saj në Durrës? (FOTO LAJM) Marina Fara, juristja seksi dhe vajza e këngtares së famshme Eli Fara, ka postuar në këto ditë fatkeqësie vetëm lutje pë
Në të gjitha puntatat, Marina dhe Luana paskan bërë këtë truk motrash (FOTO LAJM) Të dyja kanë moderuar programe argëtimi dhe kanë rrëmbyer vëmendjen e audiencës. Prej disa javësh tashmë kanë nisur d
Vëllezërit Selimi paskan goxha shije, kunata e Marina Vjollcës është një yll (FOTO LAJM) Vëllai i Getoar Selimit, Libertiani prej kohësh është në një lidhje me bukuroshen brune, Rida. Pavarësisht se dyshja
E çuditshme, trajnerin e largojnë nga drejtimi i skuadrës pas fitores 27 - 0 Një ngjarje më të vërtetë interesante vjen nga Italia, ku trajneri i Inviktasauro është shkarkuar nga drejtimi i skuadrë
Darkë për ditëlindjen e nënës, Geti dhe Marina festojnë me familjen (FOTO LAJM) Marina Vjollca dhe Getoar Selimi kanë udhëtuar drejt Kosovës dhe këtë herë kanë pasur një arsye të veçantë. Nëna e re