999 rezultate për

marilyn

Del sekreti, Marilyn Monroe e uroi presidentin Kennedy pa të brendshme (FOTO LAJM) Marilyn Monroe tronditi kombin kur ajo këndoi për John F. Kennedy në maj të vitit 1962, “gëzuar ditëlindjen z. President
Del sekreti, Marilyn Monroe e uroi presidentin Kennedy pa të brendshme (FOTO LAJM) Marilyn Monroe tronditi kombin kur ajo këndoi për John F. Kennedy në maj të vitit 1962, “gëzuar ditëlindjen z. President
Marilyn Monroe lidhje me politikanët e njohur, si u vra nga bosi i mafies për sekretin (FOTO LAJM) Edhe pse kanë kaluar shumë vite nga vdekja tragjike e Marilyn Monroe, ende mbeten mister shkaqet. Ikona e bukurisë femër
Ditët e trishta të Marilyn Monroe! Kush është bosi i mafias që abuzonte me të (FOTO LAJM) Largimi i parakohshëm nga jeta i yllit të kinemasë, Marilyn Monroe, la shumë pikëpyetje pas. Aktorja e shndërruar në ik
Prapaskenat sensuale të fotos ikonë të Marilyn Monroe në pishinë (FOTO LAJM) Fotografi që realizoi fotot e zhveshura të Marilyn Monroe në ‘Diçka duhet të jap’ përshkruan skenat në një dokumentar pë
Dalin imazhe të kufomës së Marilyn Monroe në morgun e Los Angeles (FOTO LAJM) Në një dokumentar kushtuar Marilyn Monroe janë publikuar imazhe të kufomës së saj. Një dokumentar i ri mbi vdekjen e
Faktet më interesante nga jeta e ikonës Marilyn Monroe Marilyn Monroe lindi më 1 qershor 1926 në Los Angeles. Vdekja e parakohshme i dha një fund edhe karrierës së saj. Ajo u
Vidhet statuja e Marilyn Monroe Një statujë e Marilyn Monroe është vjedhur nga shëtitorja e famës në Hollivud, duke shkaktuar habi dhe zemërim. Statuja
Dalin pamjet kur ikona Marilyn Monroe ishte shtatzënë në vitin 1960 (VIDEO) Marilyn Monroe është padyshim ikona më e madhe e bukurisë në të gjitha kohërat, transmeton Indeksonline. Një fotograf
Jeni të mërzitur sot? Njihuni me 20 thënie frymëzuese nga Marilyn Monroe Marilyn Monroe, lindi në Los Anxhelos, më 1 qershor 1926. Ajo mposhti një fëmijëri të trazuar për t’u bërë një nga yjet
Gjuetari i UFO-ve hedh tezën tronditëse: Monroe u vra nga CIA për këtë arsye Një gjuetar UFO-sh është shprehur se modelja dhe aktorja e famshme Marilyn Monroe është vrarë nga CIA që të mos zbulonte
Pas sherrit në emision, Roza Lati flet "troç" për Luanën Roza Lati së fundmi ka folur për "sherrin" që ka pasur me Luana Vjollcën duke thënë se ishte e pakënaqur nga pritja që i
Sherri mes Luanës dhe Roza Latit, flet pas kaq kohësh moderatorja Disa kohë më parë Roza Lati ka pasur një konflikt me Luana Vjollcën kur Roza ishte e ftuar në “E diell”. Në një nga rubr
Gjendet një skenë nudo e Marilyn Monroe nga filmi 'Të martuarit' Një skenë nudoje me protagoniste Marilyn Monroe, e cila konsiderohej e 'shkatërruar', është gjendur pas shumë vitesh.
Roza Lati sqaron sherrin me Luana Vjollcën Ajo është ndër moderatoret më të pëlqyera dhe sidomos për të rinjtë. Bëhet fjalë për Roza Latin e cila njihet për natyrë
Sherr mes Roza Latit dhe Luana Vjollcës?! E ftuar në emisionin "Thumb", duket se Roza ka treguar detaje nga një sherr që ka pasur me moderatoren e njohur Luana Vj
Marilyn Manson në gjendje të rënduar mendore, shokon fansat Ditën e kaluar një koncert i Marilyn Manson është kthyer në skenë horrori teksa artisti është shfaqur i pirë dhe në gjen
10 mijë euro për t’u dukur si Marilyn Monroe! (FOTO LAJM) Një djalë i cili adhuron kirurgjinë plastike ka zbuluar se ai është kaq i varur nga botoksi dhe fryrja e buzëve saqë ka
Dalin për herë të parë fotot nudo të ikonës së Hollivudit, Marilyn Monroe (FOTO LAJM) Janë zbuluar edhe disa fotografi të papara të ikonës së pavdekshme të Hollivudit, Marilyn Monroe. Dymbëdhjetë foto in
Këngëtarja e njohur shqiptare si Marilyn Monroe (FOTO LAJM) Ajo është njëra ndër këngëtaret më zërin më të veçantë. Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur Teuta Selimi. Së fundmi