E FUNDIT/ Aksident në Lezhë, makina përplas të riun
999 rezultate për

marijuane

Kapen 20 kg drogë në Korfuz, arrestohet 29-vjeçari shqiptar Korfuz, kapen mbi 20 kg marijuane, arrestohet 1 shqiptar, ne kerkim 2 te tjere. Droga u kap ne veri te ishullit, ne nje
Po hynte nga Greqia, kapet makina plot me marijuanë Një tjetër rast i trafikut të drogës është goditur në kufirin shqiptaro-grek. Gjatë aksionit janë sekuestruar 73 kg mari
Qeni zbulon 15 kg drogë në makinën e shqiptarit në Greqi (VIDEO) Policia greke ka sekuestruar 15 kilogramë marijuanë në një makinë që drejtohej nga një 22-vjeçar shqiptar, i cili u arre
VLORË/ Kapen 20 kg marijuanë në makinën me targa gjermane Policia e Vlorës ka kapur një sasi prej 20 kilogramë marijuanë në port. Lënda narkotike ishte fshehur në sediljen e p
Aksion anti-drogë në Tetovë, sekuestrohen 22kg marijuanë Policia sot rreth orës 17:00 ka filluar një operacion anti-drogë në Tetovë. Sipas informacioneve të para janë sekuestrua
Zbulohen vatra të reja me bimë narkotike në Jug të Shqipërisë Operacionet e Policisë së Gjirokastrës po zbulojnë vatra të reja të mbjella me bimë narkotike në jug të Shqipërisë. Në h
Shpërndante marijuanë dhe qarkullonte pa leje drejtimi, arrestohet 25 vjeçari në Durrës Policia e Durrësit ka vënë në pranga një 25 vjeçar i akuzuar për prodhim dhe shitje të narkotikëve. K.Ç., 25 vjeç, ba
Iu gjet marijuanë, arrestohen 2 të rinj shqiptarë në Itali Të dielën në mbrëmje (28 korrik 2019) dy shqiptarë Reiz Datja 20 vjeç e Indrit Turshilla 21 vjeç janë vënë në pranga ng
Marijuanë e kokainë nga Shqipëria, arrestohen shqiptarë e italianë Në orët e para të mëngjesit të sotëm (23 korrik) policia e Bolonjës ka ekzekutuar urdhër arrestime ndaj disa shtetasve s
Operacioni "Tuneli" çon në pranga grupin e shqiptar të trafikut të kokainës dhe marijuanës (VIDEO) Autoritetet italiane ndërmorën mëngjesin e sotëm një operacion të koduar “Tuneli” duke sekuestruar 40 kg marijuanë. L
Tentuan të kalonin 102 kg drogë në Greqi, arrestohen 2 persona Kapen 102 kg marijuane ne kufirin greko-shqiptar. Droga u kap ne nje automjet ne Rajo, Igumenice, ndersa mjeti ishte
Sekuestrohet marijuanë në kufirin e gjelbër, në pranga 3 shqiptarë Policia greke ka vënë në pranga 3 shqiptarë në kufirin greko-shqiptar, nën akzuën e trafikimit të marijuanës. Policia
Itali/ Shkatërrohet grupi kriminal shqiptar, sekuestrohet kokainë e marijuane Një grup kriminal shqiptar është shkatërruar në Firence të Italisë. Gjatë operacionit janë shkatërruar gati 280 kg d
U kap me gjysmë ton marijuanë në shtëpi, vihet në pranga shqiptari Një shqiptar u arrestua nga policia italiane ditën e sotme, pasi dyshohet si shpërndarës drogë. Sipas mediave italiane,
Zbulohet origjina e marijuanës Më në fund është zbuluar origjinal e marihuanës, e cila daton 28 milion vjet më parë në pllajën e Tibetit, 3km mbi nivel
Kapet mbi një ton e gjysmë marijuanë në Itali, arrestohen trafikantët shqiptarë Në brigjet e Salentos, policia italiane ka sekuestruar një sasi të madhe droge. "La Republica" shkruan se mbi 1 ton e
U kap me 5 kg marijuanë, arrestohet korrieri shqiptar i drogës Një i ri shqiptar është arrestuar nga autoritetet italiane pasi ishte në kërkim prej disa kohësh. Emiljan Korreshi, 2
Shqiptarëve nuk iu ecën plani, kapen me 65 kg marijuanë në Kozan Dy shqiptarë munden t'ua hedhin doganierëve në Kapshticë, por një kontroll i beftë në Kozan bëri që autoritetet greke t'
Po ruante drogën në shkurre, kapet nga policia greke i riu shqiptar Një 27-vjeçar shqiptar është vënë në prangat e policisë greke pasi është kapur me një sasi prej 57 kilogram lëndë narkot
100 kg marijuanë, si u kap anëtari i këshillit bashkiak Policia njoftoi dje se kishte kryer një operacion për kapjen e tre trafikantëve të drogës duke bërë me dije gjithashtu s