999 rezultate për

marijuanĂ

Përfundon aksioni i policisë, marijuana e vjedhur në Josivovë të Vallandovës gjendet në Haraçinë Në aksionin policorë që u zhvillua sonte në fshatin Haraçinë të Shkupit janë arrestuar disa persona, ndërkohë që është z
Shteti i radhës ku është legalizuar Marijuana Të hënën, guvernatori Ron DeSantis i Floridës nënshkroi një projekt-ligj që shfuqizoi ndalimin e shtetit për përdorimi
Marijuana light/ Italia lejon kultivimin pa autorizim Prej më shumë se një viti marijuana light është e tregtueshme në të gjithë territorin italian. Kultivimi, prodhimi e shi
Enca rrëfen mëkatet e festës së dashurisë, midis tyre edhe marijuana (FOTO LAJM) Enca këtë herë ka zgjedhur që ta festojë Shën Valentinin në Amsterdam. Sigurisht atje nuk ka shpëtuar pa ndezur edhe
Kalifornia legalizon marihuanën Kalifornia nisi shitjen e marihuanës në dyqane me fillimin e vitit të ri në atë që shihet si një hap i rëndësishëm për z
Kanye West probleme mendore për shkak të marijuanës Detaje të reja kanë dalë për gjendjen shëndetsore të Kanye West rreth një vit më parë. Kompania “Lloyd’s of London”
I humb marijuana, policia bën thirrje që pronari të shkojë në stacion për ta marrë Një departament i policisë në Pensilvani është duke kërkuar pronarin e një sasie të marijuanës që i kishte humbur. At
"Faleminderit Edi Rama që na solle Marijuana", shfaqet banderola e çuditshme në stadiumin e Genoas Një banderolë është parë në stadiumin e Genoas, e cila përmbante një mesazh tepër të çuditshëm. Mesazhi nuk kishte lidhj
101 kg marijuana në makinë, arrestohet 26-vjeçari shqiptar në Janinë Policia greke ka vënë në pranga një shtetas shqiptar pasi është kapur me drogë në makinë. Mësohet se operacioni ësht
Vijon trafiku i drogës përmes detit, gjenden 4 pako me marijuana (FOTO LAJM) Nga deti është nxjerre një pako me droge ne Zakyntho, Greqi. Konkretisht ne vendin e quajtur “Porto Roma” është konstatu
Obama: Marijuana duhet të trajtohet si cigarja dhe alkooli Përdorimi i marihuanës duhet të trajtohet si ai i cigareve apo alkoolit, kështu ka deklaruar presidenti në largim i Shte
Kapet me 44 kg marijuana dhe armë, arrestohet në Itali i riu shqiptar Një i ri shqiptar është prangosur nga policia në Itali pasi u zbulua se mbante të fshehur në shtëpi 44 kg marijuanë. Gja
Greek Police seizes 78 kg of marijuana, Albanians involved Greek Police has destroyed a drug network operating in Albania and the Netherlands. They arrested a 25-year-old man,
Two Albanians arrested with 10 kg of marijuana Italian police has arrested two Albanians yesterday in Tolentino with 10 kilograms of marijuana. They are Driton Gjin
State Department: Albania is a main source of marijuana In the latest report of the US State Department for the fight against drugs, Albania remains a major source country for
600 kg of marijuana coming from Albania seized in Italy The Italian Police has seized a total amount of 600 kg of marijuana. The operation was a cooperation between the Alb
Macedonia to legalize medical marijuana The public debate regarding the legalization of marijuana for medical purposes has ended and the law is expected to be a
Albanian peacekeeper arrested in Italy A 31-year-old Albanian army man has been arrested in Italy, after being caught with a significant amount of narcotics. I
Police seize 804 kg of marijuana, 7 arrested Police has seized 804 kg of marijuana and 7 people were arrested. The investigation lasted 1 year and it was finalized w
Huge amount of Marijuana destroyed in Lazarat State police operations continue in Lazarat for the control of the territory and facilities, in order to find the destru