999 rezultate për

marihuane

Gjendet sasi e madhe droge në këtë fshat të Maqedonisë Sot, rreth orës 03:00 pranë rrugës rajonale Podmoll-Radozhdë para fshatit Kalishtë, policia e Ohrit ka kapur 12 çanta që
Përdorte bunkerin për drogë, kapet shqiptari Rreth 500 kg marihuanë janë sekuestruar në pikën kufitare të “Tabanoc” të Maqedonisë së Veriut, e cila ishte e fshehur n
Enca poston pamje duke tymosur marihuanë (VIDEO) Enca, një ‘vajzë e keqe’ në rrjete sociale. Këngëtarja Enca Haxhia ka postuar një video në rrjetin social Snapchat, k
Kapet 15 kg marihuanë në kufirin e Maqedonisë Në rajonin e Stacionit policor për mbikëqyrje kufitare “Bllacë” mbrëmë rreth orës 20:00 tek vendi “Terminal”, efektivët
Kapet 26 kg marihuanë në këtë qytet të Kosovës Policia e Kosovës ka bërë të ditur se patrulla e Stacionit Policor të Istogut, me 6 shkurt 2019, në një fshat të Istogut
Italia e pafuqishme të luftojë drogën, gjendet një platacion me argatë shqiptarë (VIDEO) Policia e Chivasso ne Itali, në bashkëpunim me kolegët e pylltarisë dhe me mbështetjen e helikopterëve arrestoi dy shqip
A tymosi Action Bronson marihuanë në skenë? Babai i Dua Lipës shpjegon gjithçka Të shtunën ka performuar në “Sunny Hill” reperi i famshëm, Action Bronson. Gjatë performancës së tij ndodhi një inciden
Arrestohen 3 shqiptarë në Gjermani, kokat e një familjeje të madhe kriminale Ishte një ndërhyrje sekrete, një grusht i fortë kundër rrjetit shqiptar të drogës në Gjermani, që u asgjësua falë ndërhy
Policët konsumuan marihuanë, kërkuan përforcime pasi nisën të kenë halucinacione Vittorio Dominelli dhe Jamie Young nga Toronto e Kanadasë janë suspenduar nga puna, pasi konsumuan marihuanë gjatë orari
Ndodhi, shi hashashi në burgun e Lipjanit Përmes raportit 24-orësh Policia ka njoftuar se dje persona të panjohur nga një veturë kanë hedhur disa qese të llojit m
Kapet me drogë një student në UP 1.7 gram marihuanë i janë gjetur një studenti në kampusin universitar të Prishtinës. Droga është zbuluar të hënën, rr
Policit nga Shkupi i gjendet marihuanë në shtëpi Një polic nga Shkupi është arrestuar dhe i është caktuar masa e paraburgimit 30 ditor pasi në shtëpinë e tij është gjetu
E tmerrshme, nëna i jep fëmijës 1-vjeç të konsumojë marijuanë Brianna Ashanti Lofton, 20 vjeç, u arrestua pasi një video e saj duke i thënë fëmijës marihuanë shpërndahen në rrjete so
Konfiskohen 91 kg marihuanë në Kërçovë, tre të arrestuar MPB-ja dje në Kërçovë ka arrestuar tre persona nga Shkupi dhe ka konfiskuar 91 kilogramë marihuanë. Kundër tre të arrest
Arrestohet grupi kriminal që transportonte drogë nga Kosova në Serbi Policia serbe thonë se e ka kapur një grup kriminal që është marrë me shitjen dhe transportin e marihuanës nga Kosovës p
1 milion euro drogë, arrestohen dy shqiptarët trafikantë Karabinierët në Rimini në bashkëpunim me kolegët e tyre në Lecce kanë bllokuar 3 korrierë droge që ishin gati ta përmbyt
Policia e Kosovës në aksion, kapet 81 kg marihuanë Policia e Kosovës me anë të një komunikate për media ka bërë të ditur se ka zhvilluar një operacion ne Veri të Mitrovicë
Kapet marihuanë në Prishtinë Në dy raste të ndara, njësitet përkatëse të Policisë së Kosovës kanë gjetur dhe konfiskuar drogë të llojit kokainë e mar
Gjermanët në dilemë: armët apo marihuanën Në një mbledhje të përbashkët të Këshillit Gjyqësor dhe atij Prokurorial të Kosovës është miratuar dorëheqja e Zef Prend
Konfiskohet mbi një kilogram marihuanë në Prishtinë Tre persona janë arrestuar në Prishtinë, pasi që gjatë një kontrolle u janë gjetur dhe konfiskuar një revole me një kari