999 rezultate për

mariglen

Historia rrëqethëse e djalit në Gramsh: S’më zë gjumi, kam frikë se qiraxhiu më nxjerr jashtë Quhet Mariglen Llapushi dhe është 14 vjeç. Për 13 vite ka jetuar me nënën pasi babai e braktisi nënën kur ajo ishte shta
Lufta në Nikël: Telefonata që nxorri Hakën nga shtëpia ku edhe u sharrua me 85 plumba Plot 85 plumba kallashnikovi, nga 3 armë të ndryshme të cilat kanë krijuar një situatë lufte në zonën e Niklës është qël
EMRAT/ Atentat me armë zjarri në Krujë: Humb jetën halla, plagoset nipi Mbrëmjen e kaluar rreth orës 23:50 në fshatin Zezë, Krujë janë plagosur me armë zjarri shtetasit Mariglen Haka, 27 vjeç
"Jam gay, shkova me Mariglenin", Nano tregon të vërtetën (VIDEO) Gazetari dhe analisti i njohur Mustafa Nano i ftuar mbrëmjen e djeshme në “Opinion” ka sqaruar deklaratën e bujshme të p
"Jam gay, e provova me Mariglenin", Muç Nano flet për deklaratën e bujshme Një javë më parë në mediat online bëri bujë të madhe një deklaratë e gazetarit Mustafa Nano, ku thoshte se ishte gay.
Dënohet me burg shqiptari që iu arratis policisë vetëm më të mbathura Mariglen Cybi është dënuar me 5 vite burg nga gjykata e Chietit në Itali. De Gaetano ose ndryshe Mariglen Cybi, ësht
I vranë nënën, historia e trishtë e Mariglenit i cili përloti me mesazhin për njerkën Kush tha që njerka nuk mund të të bëhet mama? Të këqijat e këtij raporti aq shumë të diskutuar janë hedhur poshtë mb
Skandal në Fier, punonjësi i morgut bën biznes me të vdekurit Një rast flagrant shkeljesh të mëdha është denoncuar nga qytetarët e Fierit. Bëhet fjalë për një agjensi funerale e
Detajet e errëta të vrasjes së dyfishtë në Vlorë, autori ishte thirrur në prokurori atë mëngjes Një krim i dyfishtë tronditi mbrëmë Vlorën, nga ku mbetën të vdekur dy të rinj. Ngjarja e rëndë ndodhi në fshatin Gj
Kë donin të vdekur Habilajt: I dua të masakruar që të tre Shuma marramendese parash per trafikun e droges jane pjesa me e zakonte e bisedave qe mund te lexosh ne dosjen e pergjim
Shtyhet gjykimi për Mariglen Demirin Është anuluar seanca për gjykimin e Mariglen Demirit, një nga anëtarët e partisë “E Majta”, i cili akuzohet për pjesëmar
I plagosuri nga atentati te “Komuna e Parisit”, rrëfen se pse e qëlluan Për disa ditë me radhë, Mariglen Hoxha, 25 vjeç, i njohur ndryshe si Lorenc Hoxha, nuk ka dhënë shpjegime në spital për
Iu bë atentat mes Tiranës, bulqizakut për pak i merret jeta për një “fërkim gomash” Vetëm 4 ditë më parë në “Komunën e Parisit” ndodhi një atentat ku për pak i mori jetën një të riu nga Bulqiza. Shkak
Ja çfarë thotë babai që iu vra djali në Siri Një tjetër i ri shqiptar u vra në Siri. Mariglen Dervishllari nga Pogradeci gjeti vdekjen gjatë kohës që luftonte në Sir
Vritet shqiptari duke luftuar për ISIS Një tjetër shqiptar mësohet se ka humbur jetën duke luftuar përkrah ISIS. Shtetasi që mendohet se ka humbur jetën ësh
Një i arrestuar në Fier për prostitucion Policia e Fierit ka vënë në pranga një person, i cili akuzohet për shfrytëzim prostitucioni. Sipas policisë i arrestu
Njihen në "Facebook" dhe e rrëmben për prostitucion Pranimi i një ftese të rastësishme ne Facebook ka qenë nisja e mankthit për një 18 vjeçare. Vajza me emrin Romena e cila
Sherr në burg, 20-vjeçari i vë flakën qelisë Një 20-vjeçar i arrestuar nga policia e Beratit, i ka vënë flakën qelisë, në të cilën qëndronte i izoluar prej tri ditës
Fituesit e shkollës së policisë Kandidatët për Shkollën e Policisë nga qarqet Elbasan, Berat, Vlorë, Korçë dhe Gjirokastër iu nënshtruan dje testit me s