999 rezultate për

marie

3 super ide! Si të vishni në zyrë bluzën më të rehatshme të sezonit (FOTO LAJM) Bluza sportive me kapuç është kthyer në të preferuarën e të gjitha vajzave. Për shkak të rehatisë që të ofron, kjo bl
Arrestohen në Kosovë dy gardistë shqiptarë Dy oficerë të Gardës së Republikës janë vënë në pranga pasi gjatë një kontrolli u janë gjetur armë dhe fishekë. Atyre
E dashura franceze e djalit të Pirro Çakos bën gjestin e veçantë për vjehrrën (FOTO LAJM) Djali i Pirro Çakos dhe Inva Mulës, Anthony, ka mbërritur në Shqipëri së bashku me të dashurën e tij franceze Marie.
I shiti drogë turistit, në pranga kamarieri shqiptar në Itali Një i ri shqiptar është arrestuar nga policia italiane, nën akuzën e shitjes së kokainës. Sipas asaj që shkruajnë med
Braktisi gruan dhe 2 fëmijët, Verratti në pushime me kamarieren bukuroshe (FOTO LAJM) Mesfushori i Paris Saint-Germainit, Marco Verratti është duke i kaluar pushimet me të dashurën e tij të re, Jessica Aidi
Ky është kamarieri kosovar që Clinton tha se i ra në gjunj për ta falenderuar Qeben Hysenaj nga Katundi i Ri i Pejës është kosovari të cilin ish-presidenti amerikan, Bill Clinton e përmendi sot gjat
Clinton kujton momentin emocionues: Një kamarier shqiptar mu ul në gjunjë Ish-presidenti amerikan, Bill Clinton, teksa ka mbajtur fjalimin e tij në ceremoninë zyrtare të shënimit të 20 vjetori t
Nga sulmues i njohur në kamarier (VIDEO) E mbani mend Dario Silvën? Ish sulmuesi uruguaian, i cili në karrierën e tij ka veshur fanellën e Cagliarit në periudhën
Bëri bujë! Kamarieri shqiptar i kthen 400 mijë dollar amerikanes që i harroi (FOTO LAJM) Shumë televizione amerikane dhe media shqiptare kanë paraqitur aktin fisnik të shqiptaro- amerikanit Armando Markaj, i c
Rita Ora fiksohet me kamarierët në Met Gala (FOTO LAJM) Këngëtarja me origjinë shqiptar Rita Ora ishte një nga më të vlerësuarat për paraqitjen e saj në eventin e rëndësishëm
La punën si kamarier dhe u nis drejt Gjermanisë por gjen vdekjen (FOTO LAJM) Hajdin Thaqi nga fshati Llapushnik i Komunës së Drenasit me 23 prill mori rrugën për në Slloveni, e prej aty në Gjermani
Vendimi i fundit për ta, dalin me pushime por vdesin të gjithë (FOTO LAJM) Këto kanë qenë pushimet e tyre të fundit si familje, pasi nëna, babai dhe dy fëmijët e tyre humbën jetën si pasojë e një
Shitës cigaresh dhe kamarierë, VIP-at shqiptarë që e nisën nga zero Dëshira për tu bërë të suksesshëm dhe puna e palodhur janë shpeshherë çelsi drejt arritjeve të mëdha. Pavarësisht se
I kërkoi s*ks kamarieres, dhëndri e pëson keq në dasmën e tij Një dhëndër në Filadelfia është arrestuar me akuzën e ngacmimit seksual të një kamarierje adoleshente pikërisht në ditën
Lajm shumë i keq për kamarierët, rrezikojnë të mbeten papunë Teknologjia tashmë prej kohësh është në një sfidë shumë serioze me njeriun. Vendet e punës me përparimin e teknologji
Ke lidhje me burrin tim! Gratë rrahin dhe zhveshin kamarieren (FOTO LAJM) Një kamariere 22 vjeçare është marrë peng, çuar në pyllë, rrahur dhe më pas tentuar për t'u therur nga dy gra të tjera.
Kamarieri i parë shqiptar që i ka shërbyer Titos rrëfen historinë e tij Ndonëse ka mbushur të 70-at Ibrahim Qerimi ende nuk i ka harruar mësimet që i ka ndjekur dikur në fushën e hotelerisë.
Paloka shpërthen ndaj Gjiknurit: Si kamarier "bir ku*ve" Nënkryetari demokrat Edi Paloka, ka reaguar ashpër për tenderin te "Unaza e Re". Me anë të një postimi në Facebook,
Tentoi të binte në sy të vajzës, kamarierit i ndodh gjëma (VIDEO) Një kamarier ka tentuar të bjerë në sy të një vajze, por fatkeqsisht jo cdo gjë ka dalë ashtu sic ka planifikuar. Tek
Njihuni me Don Zhuanin modern dhe gruan e tij të çuditshme Për shumë persona tradhëtia po kthehet në një fenomen normal dhe kjo është alarmuese pasi ndikon në familje dhe mund ta