999 rezultate për

marie

E kishin kthyer lokalin në fole droge, arrestohet pronari dhe kamarieri Pronari dhe kamarieri i një lokali në Tiranë kanë ranë në pranga pasi e kishin përshtatur ambientin për shpërndarje dhe
Vlen mijëra euro, gjendet pasqyra e mbretëreshës Marie Antoinette në shtëpinë e një familje (FOTO LAJM) Një familje mëson papritur se pasqyra e varur për 40 vjet tek shkallët, dikur i përkiste mbretëreshës së fundit të Franc
Historia e vrasjes së 24-vjeçarit shqiptar që punonte kamarier: Dy serbë i hodhën benzinë mbi kokë Nga Enver Robelli Ndër viktimat e para të agresionit serb në Bosnjën lindore kanë qenë shqiptarët. Njerëz punëtorë që
Nisën ta ngacmonin, kamarierja nevrikoset dhe "i jep" burrave leksion në arte marciale (VIDEO) Një ngjarje e pazakontë është shënuar në Kinë. Në Kinë është shënuar një ngjarje e pazakontë. Një kamariere, ka su
"Filloi punë si kamarier, por u dogj rëndë": Babai denoncon pronarin e të birit Të shumtë janë shqiptarët që detyrohen të pranojnë dhe të punojnë në të zezë, vetëm e vetëm për të fituar bukën e gojës
Nipi i vetëm i Elvis Presley ndahet nga jeta, pse vdiq 27-vjeçari (FOTO LAJM) Nipi i vetëm i këngëtarit të famshëm, Elvis Presley ka ndërruar jetë të dielën. Benjamin Keough vdiq në moshën 27-vje
Pronarët nuk e paguan gjatë pandemisë, kamarieri u zbraz kasën e lokalit Një kamarier është vendosur nën hetim se ka kryer vetëgjyqësi për pagën e luftës, e quajtur e tillë nga kryeministri Edi
Pranë triumfit, Bayern Munchen nuk do të festoj titullin në 'Marienplatz' Bayern Munich është drejt triumfit në Bundesliga. Gjiganti bavarez kryeson ligën elitare në Gjermani me 7 pikë më shu
Adoleshentja kërkon dëshpërimisht ndihmë: Po vuaj fizikisht çdo moment Stafi i emisionit “Shqiptarët për shqiptarët” udhëtuan në Peshkopi. Shkuam mes maleve të dëgjonim historinë e 17 vjeçare
"Kaq ishte", Roza Lati nis punën si kamariere (FOTO LAJM) Roza Lati ka marrë tabakanë dhe u ka shërbyer kafetë kolegëve të saj në lokalin pranë televizionit Ora Neës, ku ajo puno
Dikur punonte kamarier, Fero: Angela Merkel e di që une jam reper (VIDEO) Fero ka disa muaj që është shpërngulu në Gjermani për të jetuar. Reperi atje ka punuar dhe për projektet e reja muzik
Gattuso nuk ndryshon, gati sa të godasë kamarierin (VIDEO) Xhenaro Gatuzo njihet si një person agresiv, të cilin nuk e mbajnë aspak nervat dhe këtë e ka treguar shpesh gjatë kohës
"Nxirre luanin Mariel", çfarë bën pas 8 vitesh i famshmi i BB4 (FOTO LAJM) Me siguri, e keni përdorur për shumë kohë shprehjen e famshme të "Big Brother Albania 4", "Nxirre luanin Mariel". Ma
Dëshmia e Elton Hajrit: Punoja kamarier, s’kam lidhje me rrëmbimin e Prengës! Elton Hajri është kushëriri i vëllezërve Altin dhe Leonard Hajri. Ai është arrestuar pasi sipas policisë dhe prokuro
"Punoja kamariere, s’më dilnin paratë", Lei Kraja tregon jetesën e vështirë në Amerikë (VIDEO) E ftuar sonte në emisionin “Soiree” ishte prezantuesja e njohur e ekranit, Lei Kraja. Ajo është kthyer nga Amerika dh
Shitës cigaresh dhe kamarierë, VIP-at shqiptarë që e nisën nga zero (FOTO LAJM) Dëshira për tu bërë të suksesshëm dhe puna e palodhur janë shpeshherë çelsi drejt arritjeve të mëdha. Pavarësisht se
Pas 17 vitesh luftë me kancerin, ndërron jetë këngëtarja e njohur (FOTO LAJM) Ditën e sotme ka ndërruar jetë këngëtarja e grupit të njohur të viteve ’90 "Roxette", Marie Fredriksson. Pas një luft
Kamarieri shqiptar surprizon kryeministrin në Itali, Rama: Hajde këtu mor figurë (VIDEO) Mbrëmjen e sotme kryeministri Edi Rama ndodhet në Itali për të dhënë një intervistë për emisionin e gazetarit Bruno Vesp
Nuk iu ndanë tërmetet, familja që u largua nga Shkodra në ’79 dhe humbi gjithçka në 2019 26 nëntori ishte një ditë e dhimbshme për shumë shqiptarë të cilët humbën të afërmit dhe shtëpitë e tyre. Por për kë
I shëmbën shtëpinë në Astir, kamarierja në Durrës nxirret pa jetë nga rrënojat Në hotelin "Mira Mare" vijojnë kërkimet për të gjetur personat e tjerë që janë nën rrënoja. Një banor i zonës i tha R