999 rezultate për

marie

Nisën ta ngacmonin, kamarierja nevrikoset dhe "i jep" burrave leksion në arte marciale (VIDEO) Një ngjarje e pazakontë është shënuar në Kinë. Në Kinë është shënuar një ngjarje e pazakontë. Një kamariere, ka su
"Filloi punë si kamarier, por u dogj rëndë": Babai denoncon pronarin e të birit Të shumtë janë shqiptarët që detyrohen të pranojnë dhe të punojnë në të zezë, vetëm e vetëm për të fituar bukën e gojës
Nipi i vetëm i Elvis Presley ndahet nga jeta, pse vdiq 27-vjeçari (FOTO LAJM) Nipi i vetëm i këngëtarit të famshëm, Elvis Presley ka ndërruar jetë të dielën. Benjamin Keough vdiq në moshën 27-vje
Pronarët nuk e paguan gjatë pandemisë, kamarieri u zbraz kasën e lokalit Një kamarier është vendosur nën hetim se ka kryer vetëgjyqësi për pagën e luftës, e quajtur e tillë nga kryeministri Edi
Pranë triumfit, Bayern Munchen nuk do të festoj titullin në 'Marienplatz' Bayern Munich është drejt triumfit në Bundesliga. Gjiganti bavarez kryeson ligën elitare në Gjermani me 7 pikë më shu
Adoleshentja kërkon dëshpërimisht ndihmë: Po vuaj fizikisht çdo moment Stafi i emisionit “Shqiptarët për shqiptarët” udhëtuan në Peshkopi. Shkuam mes maleve të dëgjonim historinë e 17 vjeçare
"Kaq ishte", Roza Lati nis punën si kamariere (FOTO LAJM) Roza Lati ka marrë tabakanë dhe u ka shërbyer kafetë kolegëve të saj në lokalin pranë televizionit Ora Neës, ku ajo puno
Dikur punonte kamarier, Fero: Angela Merkel e di që une jam reper (VIDEO) Fero ka disa muaj që është shpërngulu në Gjermani për të jetuar. Reperi atje ka punuar dhe për projektet e reja muzik
Gattuso nuk ndryshon, gati sa të godasë kamarierin (VIDEO) Xhenaro Gatuzo njihet si një person agresiv, të cilin nuk e mbajnë aspak nervat dhe këtë e ka treguar shpesh gjatë kohës
"Nxirre luanin Mariel", çfarë bën pas 8 vitesh i famshmi i BB4 (FOTO LAJM) Me siguri, e keni përdorur për shumë kohë shprehjen e famshme të "Big Brother Albania 4", "Nxirre luanin Mariel". Ma
Dëshmia e Elton Hajrit: Punoja kamarier, s’kam lidhje me rrëmbimin e Prengës! Elton Hajri është kushëriri i vëllezërve Altin dhe Leonard Hajri. Ai është arrestuar pasi sipas policisë dhe prokuro
"Punoja kamariere, s’më dilnin paratë", Lei Kraja tregon jetesën e vështirë në Amerikë (VIDEO) E ftuar sonte në emisionin “Soiree” ishte prezantuesja e njohur e ekranit, Lei Kraja. Ajo është kthyer nga Amerika dh
Shitës cigaresh dhe kamarierë, VIP-at shqiptarë që e nisën nga zero (FOTO LAJM) Dëshira për tu bërë të suksesshëm dhe puna e palodhur janë shpeshherë çelsi drejt arritjeve të mëdha. Pavarësisht se
Pas 17 vitesh luftë me kancerin, ndërron jetë këngëtarja e njohur (FOTO LAJM) Ditën e sotme ka ndërruar jetë këngëtarja e grupit të njohur të viteve ’90 "Roxette", Marie Fredriksson. Pas një luft
Kamarieri shqiptar surprizon kryeministrin në Itali, Rama: Hajde këtu mor figurë (VIDEO) Mbrëmjen e sotme kryeministri Edi Rama ndodhet në Itali për të dhënë një intervistë për emisionin e gazetarit Bruno Vesp
Nuk iu ndanë tërmetet, familja që u largua nga Shkodra në ’79 dhe humbi gjithçka në 2019 26 nëntori ishte një ditë e dhimbshme për shumë shqiptarë të cilët humbën të afërmit dhe shtëpitë e tyre. Por për kë
I shëmbën shtëpinë në Astir, kamarierja në Durrës nxirret pa jetë nga rrënojat Në hotelin "Mira Mare" vijojnë kërkimet për të gjetur personat e tjerë që janë nën rrënoja. Një banor i zonës i tha R
3 super ide! Si të vishni në zyrë bluzën më të rehatshme të sezonit (FOTO LAJM) Bluza sportive me kapuç është kthyer në të preferuarën e të gjitha vajzave. Për shkak të rehatisë që të ofron, kjo bl
Arrestohen në Kosovë dy gardistë shqiptarë Dy oficerë të Gardës së Republikës janë vënë në pranga pasi gjatë një kontrolli u janë gjetur armë dhe fishekë. Atyre
E dashura franceze e djalit të Pirro Çakos bën gjestin e veçantë për vjehrrën (FOTO LAJM) Djali i Pirro Çakos dhe Inva Mulës, Anthony, ka mbërritur në Shqipëri së bashku me të dashurën e tij franceze Marie.