999 rezultate për

mariah

Si të lajmë duart, video e Mariah Carey me binjakët është e paparë (VIDEO) Këngëtarja Mariah Carey njihet për vokalin e mrekullueshëm që ka. Kjo ka bërë që ajo të jetë një ndër këngëtaret më të d
E pushoi nga puna, ish-dado padit Mariah Carey (FOTO LAJM) Një vit më parë, Mariah Carey pushoi nga puna ish-dadon e saj. Tashmë kjo e fundit ka ngritur një padi kundra këngëtares
Historia e trishtë që fshihet pas këngës të Krishtlindjeve nga Mariah Carey (VIDEO) Çdo vit, muzika e festave dominohet nga Mariah Carey. Deri tani këngëtarja ka publikuar 3 albume me këngë Krishtlindjesh
"Kam fjetur vetëm me 5 burra", këngëtarja me famë botërore flet për jetën private Edhe pse lidhjet e dashurisë së Mariah Carey kanë pasur një publicitet të madh përgjatë viteve, këngëtarja tha së fundi,
Kështu bëhët një selfie i bukur sipas Mariah Carey (FOTO LAJM) Mariah Carey e di shumë mirë që sekreti për foton perfekte fshihet pas dritës së mirë, e cila sigurisht bën diferencën.
Mariah Carey zbulon se vuan nga bipolariteti Një lajm shokues ka ardhur ditën e sotme nga këngëtarja e famshme Mariah Carey. Këngëtarja 48-vjeçare ka pranuar për
Mariah Carey në veshtirësi ekonomike? Ajo gjithmonë është dalluar për jetën e saj super luksoze, kjo edhe pasi situata e saj ekonomike ia lejonte një gjë të t
Mariah Carey në mes të një beteje ligjore Mariah Carey po tenton që t’ia lërë fajin promotorëve nga Amerika e Jugut për anulimin e koncerteve të saja gjatë turneu
Mariah Carey nderon fansin e saj Mariah Carey zhvilloi një koncert në Manchester dhe bëri një gjest fisnik, duke nderuar një djalë të ri, që mbeti viktim
Mariah Carey se heq nga dora unazën 10 milion dollarëshe që i dhuroi ish-i Këngëtarja e njohur Mariah Carey vazhdon të mbajë në dorë unazë 10 milionë dollarëshe të cilën ja ka dhuruar ish i dashu
Mariah Carey pas ndarjes me të fejuarin, fiton miliona dollarë Kur Mariah Carey dhe ish-i fejuari i saj, James Packer u ndanë në vitin 2016, ajo kërkoi një shumë të madhe parash. N
Ish-truproja akuzon Mariah Carey-n për keqtrajtim seksual (FOTO LAJM) Michael Anello, ish truproja e Mariah Carey thotë se këngëtarja e ka fyer dhe përulur dhe tashmë kërcënon me padi. A
Mariah Carey trondit me performancën e fundit, fansat: Balenë (FOTO LAJM) Performanca e fundit e këngëtares së njohur Mariah Carey në Las Vegas nuk ka kaluar pa u diskutuar. Këngëtarja push
Mariah Carey nuk ndalet, taka 15 cm të larta edhe kur shkon për të bërë pazar E veshur si gjithnjë për të bërë përshtypje dhe rënë në sy, këtë herë Mariah Carey u pa rrugëve të Barcelonës teksa
Mariah Carey shuan heshtjen: Jam e turpëruar pas performancës së fundit (FOTO LAJM) Mariah Carey është prononcuar për herë të parë lidhur me performancën e shëmtuar natën e Vitit të Ri. Ajo e ka shprehur
Mariah Carey lë nam natën e vitit të ri, nis të qajë në skenë (VIDEO) Këngëtarja e njohur Mariah Carey ka kaluar vërtetë një moment TË sikletshëm gjatë performacës në mbrëmjen e Vitit të Ri
Mariah Carey e marrosur pas të dashurit të ri U përfol për një romancë të re, e duket se gjerat po shkojnë mësë miri. Gjërat kanë nisur të bëhen serioze mes Mariah
Mariah Carey në krahët e balerinit. Çfarë mendon ish bashkëshorti? Ditën e mërkurë, "Daily Mail" publikoi fotot e 46-vjeçares Mariah Carey me balerinin 33-vjecar, Brian Tanaka, teksa po s
Mariah Carey dështon sërish me photoshop-in (FOTO LAJM) Mariah Carey ka pozuar me rroba banje, ndërsa barku i saj i ngjan atij të një manekini. Këmbët e 46-vjeçares duken shumë
Fansat kritikojnë Mariah Carey për keqpërdorimin e Photoshop-it Ajo është e njohur për publikimin e fotove “selife” në rrjetet sociale. Megjithatë, Mariah Carey është gjendur në vë