999 rezultate për

maria

Di Maria: Mora vendimin e duhur që nuk iu bashkova Barcelonës Angel Di Maria ka pranuar se është i kënaqur me vendimin e tij për të mos iu bashkuar Barcelonës kur tentuan ta blejnë a
Maria Sharapova, e lumtur në krahët e milionerit anglez Tenistja e njohur, Maria Sharapova, prej kohësh është në një lidhje të lutur me milionerin anglez, Alexander Gilkes.
La pas djalin dy vjeç, ndahet nga jeta në moshë të re Princesha e Austrisë (FOTO LAJM) Ka humbur jetën në moshën 31 vjeçare Princesha e Austrisë, Maria Galitzine. Mediat e huaja shkruajnë se për pak ditë ajo
TRAGJIKE/ Burri mbyt e varros gruan në shtëpi, pastaj denoncon se ajo është zhdukur Një burrë nga Minesota që pretendoi se gruaja e tij ishte zhdukur është akuzuar për vrasje pasi trupi i saj i mbytur u g
Gruaja e Di Marias shfryn me ofendime për kohën e kaluar në Angli: Njerëzit ishin të çuditshëm dhe të neveritshëm Gruaja e Angel Di Maria, Jorgelina Cardoso, ka folur fjalët më të këqija për kohën e kaluar në Angli, duke i cilësuar nj
Për fansat e "La casa de papel", këta aktorë të serialit janë partner vërtetë (FOTO LAJM) Për ju që nuk e dinit akoma, dy nga aktorët e serialit tashmë më të shikuar në botë "La casa de papel", Jaime Lorente (D
"Emri im është Maria", Rina bën ndryshimin drastik në pamje (FOTO LAJM) Reperja e njohur Rina Balaj po tregohet shumë aktive në rrjete sociale gjatë ditëve të karantinës. Ajo publikon vazhdimi
Tifozja e ruse e Chelsea kërkon shoqëri për të kaluar karantinën (FOTO LAJM) Ajo quhet Maria Liman, është modele ruse, tifoze e zjarrtë e Chelseat të Londrës dhe u bë e famshme gjatë Kampionatit Bo
Nga Di Maria te Sanchez, ky është formacioni i dështimeve te Manchester United (FOTO LAJM) Manchester United në dekadën e fundit nuk ka arritur të jetë si në kohën e Sir Alex Ferguson, por arriti të fitojë disa
Vdes princesha e Spanjës nga koronavirusi Koronavirusi i ka marrë jetën një princeshe në Spanjë. Ka humbur jetën nga koronavirusi princesha e Spanjës Maria Te
Rrëqeth infermieria italiane: Maska m'u mbush me lot, për çfarë u lut 42 vjeçari në reanimacion Italia është vendi më i prekur nga koronavirusi në Europë. Numri i vdekjeve dhe infektimeve shtohet dita-ditës, e pavarë
Si të lajmë duart, video e Mariah Carey me binjakët është e paparë (VIDEO) Këngëtarja Mariah Carey njihet për vokalin e mrekullueshëm që ka. Kjo ka bërë që ajo të jetë një ndër këngëtaret më të d
Albin Kurti emëron si këshilltare ish-prokuroren e EULEX-it. Albin Kurti ka emëruar si këshilltare, ish-prokuroren e EULEX-it. Ajo është Maria Bamieh ish-prokurore e EULEX-it në
"EL CLASICO"/ Zidane lë në shtëpi Jovic dhe James, fton Marianon Jemi shumë pranë "El Clasicos" dhe ditën e sotme trajnerët e Realit dhe Barcelonës kanë publikuar listën e lojtarevë ku
Portieri i PSG-së nxjerr sekrete: Di Maria e urren shumë Manchester United Angel Di Maria vazhdon ta urrejë Manchester United edhe pse ka disa vite që është larguar nga ai ekip. Argjentinasi u
E RËNDË/ Gruaja p*rdhunohet nga dy burra, rrahin për vdekje djalin e saj 4 vjeçar Një ngjarje e rëndë është raportuar në Argjentinë ku një nënë është përdhunuar dhe djali i saj katër vjeçar u dhunua der
50 vite fejesë, çifti vendos të martohet Asnjëherë nuk është vonë për martesë nëse në altar shkon me personin e zemrës. Dëshmi janë ky çift italian, Mario Gigli
"Ju gënjen Ermali me sanduiça", Mariana Kondi i kthehet komentuesit (FOTO LAJM) Pak ditë më parë në Pallatin e Kongreseve u dha premiera e shumëpritur e filmit “I Love Tropoja. Një ndër aktoret ishte
Di Maria: Të gjithë thonë se në Ligue 1 nuk ka konkurrencë, po Premier League ka? Angel Di Maria ka vendosur të flasë për kritikat e padrejta që thonë se Ligue 1 është një kampion i dobët. Ai e ka ma
Di Maria zbulon se numrin 7 te United ja kishin dhënë pa dëshirën e tij Sulmuesi aktual i PSG, ka zbuluar se si e ka marrë numrin shtatë te Manchester United. Argjentinasi shpjegon se nuk i