999 rezultate për

maria

Inter dhe Tottenham kërkojnë shërbimet e Di Marias Sulmuesi Angel di Maria ka pranuar një propozim nga PSG për të rinovuar kontratën që i skadon në qershor. Oferta ësht
OBSH hedh poshtë pretendimet: Maskat e copës të mbrojnë nga virusi Maskat copë janë të efektshme dhe të mbrojnë edhe ndaj varianteve të reja të koronavirusit, njoftoi mbrëmë vonë Organiza
Di Maria pranë rikthimit në Premier League, por jo tek United Sulmuesi i PSG-së, Angel di Maria mund të rikthehet në Premierligë te Tottenhami, Argjentinasi ishte pjesë e "Djajve
Po filmonin gjatë ecjes me makinë, dy shqiptarët në Itali pësojnë aksident Një aksident i rëndë ka ndodhur në Itali ku janë përfshirë dy shqiptarë. Të rinjtë përfunduar jashtë rrugës në akside
Pas Ronaldos dhe Messit, Di Maria vendos rekord në Champions (FOTO LAJM) Angel Di Maria e ka përfunduar në mënyrën më të mirë ndeshjet në fazën e grupeve të Champions Leagues. Argjentinasi d
Arsyeja e pabesueshme pse Mariah Carey nuk vendos buzëkuq të kuq për Krishtlindje Mariah Carey dhe George Michael janë dy nga artistët që e kanë emrin e tyre shumë të lidhur me Krishtlindjet. “Christmas
U përfol për kalim në Serie A, Reali drejton Marianon drejt ekipit anglez Real Madridi e ka ofruar sulmuesin Mariano Diaz, të skuadra angleze West Ham në formë huazimi gjatë janarit me mundësi b
Mamaja i bën Luanës komplimentet e bukura, përgjigjet moderatorja Moderatorja Luana Vjollca është shumë e lidhur me të ëmën, me të cilën nuk i kursen postimet apo dedikimet në rrjete soc
Një nga më të mirët e PSG-së, Leonardo po punon për rinovimin me Di Marian Angel di Maria është një prej lojtarëve më me eksperiencë dhe me cilësi që pritet të jetë pa kontratë në qershor të viti
Infektohet me Covid-19, si është gjendja e Mariana Kondit (FOTO LAJM) Aktorja e njohur e humorit, Mariana Kondi është infektuar me Covid-19. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo përmes një
Shqiptarja që la pas edhe Sofia Loren, kjo ishte "Miss Italia 1950" (FOTO LAJM) “Miss Italia” e vitit 1950 ishte vajza abëreshe Annamaria Bugliari nga katundi Arbëresh i Shën Sofia i Epirit. Në një
CR7 ka një kërkesë ndaj klubit, do patjetër yllin argjentinas në Torino Cristiano Ronaldo do Angel Di Maria-n tek Juventus. Sipas zërave të fundit të merkatos, CR7 duket se i ka kërkuar kl
Josep Maria Bartameu jep dorëheqjen nga posti drejtues i Barcelonës Josep Maria Bartomeu nuk është më presidenti i Barcelonës. Siç raportohet nga "Diario Sport", vendimi erdhi në këto m
Bartomeu suprizon me deklaratën: Messi mund të rinovojë me Barcelonën Në pritje të referendumit, Josep Maria Bartomeu ka vendosur të qëndrojë te Barcelona duke mos dhënë dorëheqjen. Numri 1
Mariana Kondi tregon si e ngacmonte i shoqi në rini: Uaa çfarë sharre! Aktorja shumë e dashur për publikun, Mariana Kondi ishte këtë të mërkurë e ftuar në emisionin “Rudina”, në Tv Klan. Gjat
Vajza e sëmurë qëndroi ditë pranë nënës së pajetë, mësohet gjendja e saj Maria Zia Markovska, u gjet e vdekur në shtëpinë e saj mbrëmjen e djeshme, ndërsa pranë saj ndodhej vajza 9-vjeçare e ci
SKANDALOZE/ Momenti kur Di Maria pështyn kundërshtarin (VIDEO) Pa dyshim, për këtë veprim të shëmtuar, jo vetëm antisportiv, por edhe në shkelje të rëndë të rregullave të Covid-19, An
Përmes videos më të ëmbël me partnerin, Dulce Maria zbulon gjininë e fëmijës (VIDEO) Në muajin qershor, aktorja e famshme e “Rebelde”, Dulce Maria njoftoi se ishte në pritje të një fëmije. Ndërsa dje, akto
Shokon Maria De Filipi, shfaqet në emision e futur brenda një arkivoli (VIDEO) Prezantuesja e njohur italiane, Maria De Filipi i ka tronditur të gjithë teksa u shfaq në emision me një arkivol xhami.
Tuchel publikon listën për ndeshjen ndaj Marseille, rikthime dhe debutime PSG dhe Marsejë përballen kundër me njëra-tjetrën këtë mbrëmje në ndeshjen e vlefshme për javën e 3-të në Ligue 1. Të