999 rezultate për

maria

Di Maria shpreh dëshirën e tij: Dua që PSG-ja të jetë klubi im i fundit në Europë Ashtu si të gjithë futbollistët edhe Di Maria ka zbuluar se do ti pëlqente që para se ti jepte fund karrierës si futboll
Futbollistin e Realit tentojn ta grabisin në rrugët e Madridit, shpëton paq Sulmuesi i Real Madrid, Mariano Diaz, ka rënë pre e një grabitjeje ditën e djeshme. Lojtari i lindur në Barcelonë ishte
Ylli e Realit tregon si ia mori fanellën me numrin 7 Marianos Eden Hazard pretendon se Mariano Diaz ishte udhëzuar ta lirojë fanellën me numër shtatë, kur sulmuesi belg e siguroi tra
Doktori mbush me shpresë Zaniolon: Do jetë gati për EURO 2020 Mesfushori i Romës, Nicolo Zaniolo, kaloi me sukses ditën e hënë operacionin në gju. Italiani u dëmtua në minutën e 36-t
E pushoi nga puna, ish-dado padit Mariah Carey (FOTO LAJM) Një vit më parë, Mariah Carey pushoi nga puna ish-dadon e saj. Tashmë kjo e fundit ka ngritur një padi kundra këngëtares
Nesër Krishtlindje, Jezusi dhe Maria dy figura shumë të dashura edhe për myslimanët Krishtlindja përkujton lindjen e Jezuit dhe është një festë e madhe në të gjithë botën për të krishterët. Por, shumë
U ble 22 milion euro për të zëvendësuar Ronaldon, e mban mend njeri Marianon? Një ndër dështimet më të mëdha të Realit të Madridit është padyshim Mariano Diaz. Sulmuesi u mor vitin e kaluar nga Lyon
Historia e trishtë që fshihet pas këngës të Krishtlindjeve nga Mariah Carey (VIDEO) Çdo vit, muzika e festave dominohet nga Mariah Carey. Deri tani këngëtarja ka publikuar 3 albume me këngë Krishtlindjesh
Reali nuk heq dorë nga Pogba, ofron 2 lojtarë dhe para James Rodriguez e Mariano Diaz mund të përfundojnë në Manchester, e Paul Pogba në Madrid Real Madridi do t’i përdorë
As para e as luks! Zbulohet jeta plot halle e Hermes Nikajt: S'kishte lekë as për kafe! Mikesha e ngushtë e “Zogut të Tiranës”, Hermes Nikajt e ftuar në emisionin “Pa Gjurmë” ka folur lidhur me jetën e shokut
Rumani: Fundoset anija me 14.600 dele (FOTO LAJM) Anija për transportin e bagëtive ‘Queen Hind’, me peshë 3.785 tonë dhe e ngarkuar me 14.600 dele, u fundos sot pjesërish
Kush ishte Maria, gruaja që jetoi dhe vdiq në bllokun e Enver Hoxhës Blloku nuk kishte hierarki të shpallur brenda tij. Ajo mund të hamendësohej së jashtmi thjeshtë duke parë e krahasuar pë
Brest-PSG, formacionet zyrtare: 'Parisienët' pa Mbappe dhe Neymar (FOTO LAJM) Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Brest dhe Paris Saint-Germain Sulmuesi i talentuar, Kylian Mbappe,
Ju kujtohet djali i Marias tek seriali "Për ty"? Sot ai po çmend vajzat me pamjen (FOTO LAJM) Me siguri e mbani mend telenovelën e parë të dubluar në shqip, 'Për ty', një prodhim meksikan i vitit 2002 dhe e transme
Një "Miss Universe" ndryshe, Maria kërkon mbështetjen e shqiptarëve (FOTO LAJM) Maria Taragjini është një vajzë e re, me një vullnet të madh për të thyer paragjykimet e shoqërisë dhe me dëshirë për të
Supergol i rrallë, shikoni spektaklin e Di Marias (VIDEO) Paris Saint-Germain po fiton me rezultatin 2-0 në transfertë kundër Nices e vlefshme për javën e 10-të në ligën franceze
Gruaja më pjellore në botë, lindi 44 fëmijë deri në moshën 36-vjeçare Mariam Nabatanzi vuan nga një gjendje e rrallë gjenetike dhe ka lindur 44 fëmijë deri në moshën 36-vjeçare. Asaj i du
Në top formë pas lindjes, modelja tregon sekretin (FOTO LAJM) Një blogere ka zbuluar se si riktheu format e saj perfekte trupore e pesë muaj pasi u bë nënë për herë të parë. Mari
PSG i "gjymtuar" mposht bindshëm ekipin më të trofeshëm të Championsit (VIDEO) Real Madrid nuk e ka nisur mirë sezonin e ri në Ligën e Kampionëve. Skuadra më e trofeshme në këtë edicion u mposht n