999 rezultate për

mare

18 vjeçari tenton të përdhunojë turisten italiane në Himarë Një ngjarje e rëndë është parandaluar mesditën e sotme në Himarë. Një 18-vjeçar ka tentuar të kryente marrëdhënie sek
5 gjëra që nuk i dinim rreth marëdhënieve seksuale Bota e seksit është kaq e gjerë, sa duhet vetëm dëshirë për të mësuar çdo ditë gjëra të reja. Përshembull, sa nga ju i d
Basha në Himarë: Të bashkuar për ndryshimin ‘Në praninë e OSBE/ODIHR-it u faktua se ky njeri është i paaftë të organizojë zgjedhje të lira. Në këtë kuadër, përpj
Mbetën në Kanionet e Gjipesë, kështu u shpëtuan turistët gjerman (VIDEO) Policia e Shtetit publikoi sot pamjet se si i kishte gjetur dhe ndihmuar dy turistet gjermane, të cilat kishin humbur rr
FNSH gjen pas disa orësh 3 turistët gjerman të zhdukur në Himarë Tre turistë gjermanë kanë kërkuar ndihmë mbrëmjen e djeshme në zonën e Gjipeut, një fshat afër Vunoit. Ata kanë qenë duk
Fshihen parullat anti-shqiptare nga Kalaja e Himarës (FOTO LAJM) Kalaja e Himarës vetëm para pak ditësh ra pre e parrullave antishqiptare. Këto mbishkrime "Himara, tokë greke", "Kaci
I lidhën me çarçaf dhe i goditën me çekiç! Të moshuarit në Himarë tregojnë tmerrin e grabitjes Të moshuarit që u grabitën në Vuno të Himarës para dy ditësh, Kolo dhe Efigjeni Proto 85 dhe 80-vjeç, kanë treguar se u
Himarë, maskat dhunojnë dhe grabisin çiftin e moshuar Një grabitje ka ndodhur mesnatën e kaluar në Himarë. Persona të paidentifikuar kanë hyrë në banesën e dy të moshuarve dh
Në Malësinë e Madhe dhe Himarë, kandidatët e PS marrin 120% të votave Krahas Urës Vajgurore dhe Divjakës, ku kandidatët kanë marrë 2 000 dhe 500 vota më shumë se numri total i pjesëmarrësve
Tjetër sulm nga Serbia, Kosova s’mund të marë pjesë në Eurovision Republika e Kosovës ia ka parë sot edhe një herë sherrin Serbisë. Në Asamblenë Gjenerale të EBU’së të mbajtur në Oslo të
Sekuestrohet hoteli luksoz në Himarë Është vendosur në sekuestro preventive për një hotel në ndërtim në Himarë dhe truallin ku po ngrihet ndërtesa. Leja p
PS-ja mbetet "thatë" në Himarë, në takimin elektoral Gjiknurit nuk i shkojnë as 100 vetë (FOTO LAJM) Deputeti Damian Gjiknuri dhe kreu i Bashkisë Himarë, Jorgo Goro kanë vijuar fushatën e tyre për zgjedhjet e anuluara të
Aksident i frikshëm në Lugomare, përmbyset makina Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në zonën e Lungomares në Vlorë. Siç shihet edhe nga pamjet, në aksident janë
"Mimoza Llastica" kandidate për Këshillin Bashkiak të Himarës (FOTO LAJM) Të gjithë e njohim si “Mimoza Llastica” kjo është gruaja që sot kandidon për bashkinë e Himarës. Zhaklina Dhimojani d
KQZ i refuzoi kërkesën për Bashkinë e Himarës, Beleri: Rama urdhëroi eleminimin tim Alfred Beleri i cili ka kandiduar për Bashkië e Himarës ka reaguar për herë të parë publikisht pas refuzimi të kërkesës
KQZ kthen mbrapsht kandidaturën për Bashkinë e Himarës, reagon ashpër Athina zyrtare Kreu i OMONIA-s, Fredi Beleri nuk është regjistruar dje nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve për të garuar si kandidat i p
Tamara çon Maqedoninë në finalen e Eurovision 2019 (VIDEO) Maqedonia e Veriut është kualifikuar për në finalen e ‘Eurovision 2019’. Ajo ishte e para që u përzgjodh. Përfaqësues
Neranxi komenton kandidatët për kryetar bashkie, Himara në duar të dy hajdutëve Pas publikimit të listës së kandidatëve që garojnë për Bashkinë e Himarës, biznesmeni i njohur, Nikollaq Neranxi ka kome
Dështoi te Reali, Lopetegui kandidat për të marë një tjetër skuadër në La Liga Mund të jetë ende e lidhur me Spanjën e ardhmja e ish-trajnerit të Spanjës dhe Real Madrid, Julen Lopetegui. Lajmin e ka
Ylli United befason duke marë përgjegjësitë: Une isha lojtari më i dobët Nemanja Matic mendon se ai ishte problemi më i madh i Manchester United gjatë disfatës 4-0 ndaj Everton në Goodison Park