999 rezultate për

mare

Rama me Zahon në Lungomare, forcat të shumta sigurie blindojnë zonën Mbrëmjen e sotme kryeministri Rama është filmuar së bashku me djalin e tij të vogël Zahon në shëtitoren e Lungomares në
Vendosi eksploziv brenda bankomatit për të marë paratë, rusi hedh veten në erë (VIDEO) Një hajn i pafat nga Rusia ka hedhur veten në erë gjatë të mërkurës, kur tentoi të vjedh paratë nga bankomati i një bank
Shaqiri mbush 28 vite, Liverpooli e uron publikisht Xherdan Shaqiri sot ka ditëlindjen dhe mbush 28 vjet. Ai nuk po kalon nje periudhë të mirë, teksa pas dëmtimeve të sh
Dilema e mbiemrit pas maretse, VIP-at shqiptare që nuk e ndërruan (FOTO LAJM) Prej vitesh jemi mësuar me idenë dhe traditën se direkte pas momentit të kurorëzimit të dashurisë së një çifti, vajza të
Qytetarët në panik, 40-vjeçari pret damarët mes qytetit Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në lagjen Tabakane në Elbasan, ku një person ka prerë damarët. Një pe
Befasohet Barcelona, Interi zhbllokon rezultatin (VIDEO) Interi ka arritur të zhbllokojë shumë shpejt ndeshjen përballë Barcelonës. Argjentinasi Lautaro Martinez arriti të dë
Kapet një ndër peshkaqenët më të rrezikshëm në Himarë (FOTO LAJM) Një peshkaqen dem ka rënë në rrjetën e peshkatarëve të Himarës. Ai është rreth 2 metra i gjatë dhe peshon 100 kg.
Sanchez del me të kuq, Sampdoria ngushton diferencën (VIDEO) Sampdoria ka përfituar pas daljes me karton të kuq të Alexis Sanchez duke ngushtuar rezultatin në 1-2 me autor mesfushor
Vidhet kisha në Himarë Ditën e sotme është vjedhur kisha e Shën Dhimitrit në Palasë të Himarës. Autorët kanë vjedhur një sasi prej 10 mijë
Dhunuan nusen se u kërkoi ujë për të larë foshnjën, lirohen babë e bir Gjykata ka liruar babë e bir nga Elbasani që dhunuan nusen që sapo kishte lindur, pasi kjo e fundit u kishte kërkuar ujë
Tërmet në Gjirokastër, lëkundjet ndjehen dhe në Himarë e Sarandë Disa lëkundje termeti janë ndjerë në qytetin e Gjirokastres para pak minuta rreth orës 19:48, të cilat kane zgjatur për
SKANDAL/ Zbulohet si mbyllen dosjet në prokurori me 4 mijë euro Fiks Fare denoncoi dy avokatë të njohur në Tiranë dhe Vlorë, të cilët duke bërë "sekserin" e prokurorëve arritën të liro
Dilema e mbiemrit pas maretse, vip-at shqiptare që nuk e ndërruan (FOTO LAJM) Prej vitesh jemi mësuar me idenë dhe traditën se direkte pas momentit të kurorëzimit të dashurisë së një çifti, vajza të
Video e pronarit të lokalit me turistët spanjoll u bë virale, reagon kryebashkiaku i Himarës Në lidhje me incidentin e disa ditëve më parë në Porto Palermo, ku u konfliktuan 5 turistët spanjollë me pronarin e rest
Arrestohet pronari i "Panorama" që rrahu turistët spanjollë në Himarë (FOTO LAJM) Policia ka arrestuar sot pronarin e lokalit që rrahu turistët spanjollë gjatë ditës së djeshme në Porto Palermo të Himar
Lirimi i hapësirave publike: Procedohen penalisht 4 zyrtarë dhe 5 biznesmenë (VIDEO) Policia vijon lirimin e hapësirave publike për pushuesit. Ditën e sotme janë proceduar penalisht 5 administratorë biznes
Çuçi nuk vë gjumë në sy në Himarë dhe ia nxjerr inatin drejtorëve Ministri i Bujqësisë, Bledi Cuçi është shfaqur mjaft i nervozuar me drejtues lokal në Himarë pasi zhurmat e lokaleve nuk
Sekuestrohet kanabis në Himarë, arrestohet 29 vjeçari Policia ka vënë në pranga një 29 vjeccar në Himarë. Gjatë arrestimit të tij në flagrancë jansë sekuestruar 16 kg kanabis
Ishte Kida e para, tani Tayna thotë diçka për marëdhëniet mes tyre (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Kida ka qenë së fundmi në vëmendje të mediave dhe është përfolur gjatë për raportin e saj me artistë
Dikur kishin të njëjtin menaxher, Kida flet për marëdhënien me Mozzik (FOTO LAJM) Një vit më parë bëri bujë të madhe nëpër mediat sociale sherri që ndodhi mes dy vëllezërve Mozzik dhe Getinjo me ish-men