999 rezultate për

mare

Vidhet kisha në Himarë Ditën e sotme është vjedhur kisha e Shën Dhimitrit në Palasë të Himarës. Autorët kanë vjedhur një sasi prej 10 mijë
Dhunuan nusen se u kërkoi ujë për të larë foshnjën, lirohen babë e bir Gjykata ka liruar babë e bir nga Elbasani që dhunuan nusen që sapo kishte lindur, pasi kjo e fundit u kishte kërkuar ujë
Tërmet në Gjirokastër, lëkundjet ndjehen dhe në Himarë e Sarandë Disa lëkundje termeti janë ndjerë në qytetin e Gjirokastres para pak minuta rreth orës 19:48, të cilat kane zgjatur për
SKANDAL/ Zbulohet si mbyllen dosjet në prokurori me 4 mijë euro Fiks Fare denoncoi dy avokatë të njohur në Tiranë dhe Vlorë, të cilët duke bërë "sekserin" e prokurorëve arritën të liro
Dilema e mbiemrit pas maretse, vip-at shqiptare që nuk e ndërruan (FOTO LAJM) Prej vitesh jemi mësuar me idenë dhe traditën se direkte pas momentit të kurorëzimit të dashurisë së një çifti, vajza të
Video e pronarit të lokalit me turistët spanjoll u bë virale, reagon kryebashkiaku i Himarës Në lidhje me incidentin e disa ditëve më parë në Porto Palermo, ku u konfliktuan 5 turistët spanjollë me pronarin e rest
Arrestohet pronari i "Panorama" që rrahu turistët spanjollë në Himarë (FOTO LAJM) Policia ka arrestuar sot pronarin e lokalit që rrahu turistët spanjollë gjatë ditës së djeshme në Porto Palermo të Himar
Lirimi i hapësirave publike: Procedohen penalisht 4 zyrtarë dhe 5 biznesmenë (VIDEO) Policia vijon lirimin e hapësirave publike për pushuesit. Ditën e sotme janë proceduar penalisht 5 administratorë biznes
Çuçi nuk vë gjumë në sy në Himarë dhe ia nxjerr inatin drejtorëve Ministri i Bujqësisë, Bledi Cuçi është shfaqur mjaft i nervozuar me drejtues lokal në Himarë pasi zhurmat e lokaleve nuk
Sekuestrohet kanabis në Himarë, arrestohet 29 vjeçari Policia ka vënë në pranga një 29 vjeccar në Himarë. Gjatë arrestimit të tij në flagrancë jansë sekuestruar 16 kg kanabis
Ishte Kida e para, tani Tayna thotë diçka për marëdhëniet mes tyre (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Kida ka qenë së fundmi në vëmendje të mediave dhe është përfolur gjatë për raportin e saj me artistë
Dikur kishin të njëjtin menaxher, Kida flet për marëdhënien me Mozzik (FOTO LAJM) Një vit më parë bëri bujë të madhe nëpër mediat sociale sherri që ndodhi mes dy vëllezërve Mozzik dhe Getinjo me ish-men
18 vjeçari tenton të përdhunojë turisten italiane në Himarë Një ngjarje e rëndë është parandaluar mesditën e sotme në Himarë. Një 18-vjeçar ka tentuar të kryente marrëdhënie sek
5 gjëra që nuk i dinim rreth marëdhënieve seksuale Bota e seksit është kaq e gjerë, sa duhet vetëm dëshirë për të mësuar çdo ditë gjëra të reja. Përshembull, sa nga ju i d
Basha në Himarë: Të bashkuar për ndryshimin ‘Në praninë e OSBE/ODIHR-it u faktua se ky njeri është i paaftë të organizojë zgjedhje të lira. Në këtë kuadër, përpj
Mbetën në Kanionet e Gjipesë, kështu u shpëtuan turistët gjerman (VIDEO) Policia e Shtetit publikoi sot pamjet se si i kishte gjetur dhe ndihmuar dy turistet gjermane, të cilat kishin humbur rr
FNSH gjen pas disa orësh 3 turistët gjerman të zhdukur në Himarë Tre turistë gjermanë kanë kërkuar ndihmë mbrëmjen e djeshme në zonën e Gjipeut, një fshat afër Vunoit. Ata kanë qenë duk
Fshihen parullat anti-shqiptare nga Kalaja e Himarës (FOTO LAJM) Kalaja e Himarës vetëm para pak ditësh ra pre e parrullave antishqiptare. Këto mbishkrime "Himara, tokë greke", "Kaci
I lidhën me çarçaf dhe i goditën me çekiç! Të moshuarit në Himarë tregojnë tmerrin e grabitjes Të moshuarit që u grabitën në Vuno të Himarës para dy ditësh, Kolo dhe Efigjeni Proto 85 dhe 80-vjeç, kanë treguar se u
Himarë, maskat dhunojnë dhe grabisin çiftin e moshuar Një grabitje ka ndodhur mesnatën e kaluar në Himarë. Persona të paidentifikuar kanë hyrë në banesën e dy të moshuarve dh