999 rezultate për

marcus

Anglia kalon në epërsi ndaj Zvicrës (VIDEO) Anglia ka kaluar në epërsi ndaj Zvicrës në "King Power Stadium". Autori i golit është sulmuesi i Manchester Unitedit
Zhbllokohet ndeshja, Anglia kalon në avantazh ndaj Spanjës (VIDEO) Anglia ka kalua në avantazh ndaj Spanjës në "Wembley Stadium". Ai që ka shënuar është sulmuesi i talentuar, Marcus R
Derri "Marcus" parashikon gjysmëfinalet e Kupës së Botës (VIDEO) Ky është derri i cili ka bërë dy parashikime të sakta historike – dhe po shpreson që të vazhdojë rekordin e tij të pathy
Marcus Rashford merr një dhuratë të çmuar nga Cristiano Ronaldo Talenti i Manchester Unitedit, Marcus Rashford ka marrë një dhuratë speciale nga superylli portugez, Cristiano Ronaldo.
Arrihet marrëveshja mes Barcelonës dhe Gremios për mesfushorin Arthur Barcelona ka arritur marrëveshje me skuadrën braziliane, Gremio për mesfushorin e talentuar, Arthur Marcus, shef i ka
Zyrtare: Barcelona nënshkruan me mesfushorin e Arsenalit (FOTO LAJM) Barcelona zyrtarisht ka njoftuar se ka nënshkruar me mesfushorin anglez të Arsenalit, Marcus McGuane. Marcus McGuane
Në Hagë kërkohet burg për Sheshel Prokurori Mathias Marcussen i kërkoi gjykatës së Hagës përmbysjen e vendimit për ta lënë të lire Vojisllav Sheshelin dhe
Navas brenda 28 minutash ndryshon mendjen e gjithë botës I pranishëm në fitoren 2-1 ndaj Real Madridit ndaj Manchester United në Superkupën Europiane, Keylor Navas bëri gabime t
Ky është lojtari më i shpejtë i United për sezonin 2015/16 Sipas statistikave të "Opta", francezi Anthony Martial ka bërë vrapimin më të shpejt të sezonit 2015/16 dhe atë në ndesh
Pasi e vret gruan, e copëton dhe ... (FOTO LAJM) 28 vjeçari Marcus Peter Volke nga Australia ka vrarë gruan e tij në mënyrë të tmerrshme. Marcus Peter Volke, pasi ka
Politikë e keqe, varfëri dhe emigracion i lartë Papunësia e lartë dhe varfëria shkakton emigrimin masiv të njerëzve nga Kosova. UNDP ka publikuar raportin e saj vjet
Ky është babai më i frikshëm në botë (FOTO LAJM) Marcus Boykin nga Venice Beach, është një artist tatuazhesh i cili çdo ditë shton nga një tatuazh të ri në trupin e tij,