999 rezultate për

marcelo

Bëmë baba të të ngjaj, Cristiano Jr. mahnit djalin e Marcelos me këtë gol (VIDEO) "Baba dua të të ngjaj ty" kështu i pati thënë Cristiano Jr. pak ditë më parë Ronados. Ai madje i ka nisur hapat për
Inter nxjerr në shitje mesfushorin kroat, Marcelo Brozovic Mesfushori kroat, Marcelo Brozovic duket se po i vjen fundi si futbollist i Interit. Reprezentuesi i Kombëtares së Kr
Buzëqesh Zidane, kundër PSG do ketë gati lojtarin që nuk e zëvendësonte dot Magjiku Marcelo është rikthyer së bashku me ekipin në stërvitje dhe e sigurtë duket se do të jetë zbritja e tij në “Parc
Real Madrid njihet me dëmtimet e Marcelos dhe Modriçit dhe mungesën e tyre Gjatë ditës së sotme, dy lojtarët Madrilen, Marcelo dhe Modric, kanë kryer testet mjekësore dhe kanë vërtetuar shkallën
Marcelo pëson dëmtim dhe lë fushën e lojës ndaj Betisit Marcelo është dëmtuar kundër Real Betisit dhe ka lëshuar fushën e lojës që në minutën e 30'-të. Barziliani u largua p
Kur shënoi Parisi gëzoi Barcelona, por goli i Marcelos e çmendi Marseillen (VIDEO) Rivaliteti në futboll është gjëja kryesore që e bënë këtë sport më të veçantin dhe më të pëlqyerin në botë. Edhe më e
Komentatori i çmendur madrilen, hedh telefonin nga duart tek goli i Marcelos (VIDEO) Fitorja e mbrëmshme ka gëzuar të gjithë madridizmin në mbarë globin dhe në vecanti gazetarin e njohur spanjoll Tomas Ron
Marcelo tregon pse ia dedikoi golin Zidanes Marcelo shënoi golin e 3’të të ekipit mbrëmë në fitoren 3-1 ndaj PSG-së në Bernabeu. Pas golit ai vrapoi tek trajneri dh
Marcelo kërkon nga shokët e skuadrës mos fokusohen vetëm tek Neymar Marcelo ishte lojtari që e shoqëroi trajnerin në sallën e konferencave për shtyp para ndeshjes së nesërme ndaj PSG-së.
PSG dhe Inter marrin vendimin përfundimtar për Pastore dhe Brozovic Mesfushori argjentinas, Javier Pastore do të mbet në PSG edhe pjesën tjetër të këtij sezonin, ndërsa Marcelo Brozovic do
Brozovic largohet nga Interi, gati të transferohet tek gjigandi spanjoll Mesfushori kroat, Marcelo Brozovic është larguar nga Inter për të kaluar te skadra spanjolle, Sevilla. Kur kanë mbetu
Festimi tek goli i tretë, Ronaldo i fut gishtin Marcelos (VIDEO) Reali i Madridit mposhti ditën e sotme Valencian në “Mestalla” me rezultatin 1-4. Por ky nuk është lajmi i vetëm. Më
Reali rikthehet tek fitorja në ndeshjet e vështira, mposht bindshëm 1-4 Valencian (VIDEO) Reali i Madridit ka mposhtu në transfertë 1-4 Valencian. Golat për madrilenët u shënuan nga Ronaldo dopietë, Marcelo
Heshtet Mestalla, Marcelo shënon golin e tretë (VIDEO) Gjithçka mund të quhet e mbyllur tani teksa Marcelo ka gjetur golin e tretë dhe të qetësisë për Realin e Madridit. I
Djemtë e Marcelos vallëzojnë plot klas para tij (VIDEO) Marcelo është një lojtar i cili njihet me harmoninë dhe krijimin e të qeshurave për bashkëlojtarët Madrilen gjatë gjithë
Modriç, Kovaçiç dhe Marcelo stërviten me top tenisi para finales (VIDEO) Në fund të seancës së sontme stërvitore, pas përfundimit të disa vrapimeve të lehta sëbashku me ekipin, Luka Modric, Mat
Marcelo i sigurtë: Shkojmë në El Clasico së bashku me Botërorin e klubeve Marcelo ka dhënë një intervistë për mediat zyrtare të FIFA-s në të cilën ka folur për Kupën e botës të Klube dhe dëshirë
Braziliania: Kur erdha në Tiranë kisha frikë, më thanë që ishte shumë pisët Në Tiranë, Ze Maria jeton me bashkëshorten e tij, Sandra Mara dhe djemtë Marcelo, 19 vjeç dhe Danjel, 17 vjeç. Lajmi
Marcelo i thur elozhe Ronaldos Cristiano Ronaldo është lojtari më i mirë në botë dhe e di se askush nuk mund të krahasohet me të, ka thënë bashkëlojtar
Perez i kërkon një nder special Marcelos Sipas medias spanjolle “Don Balon”, presidenti i Real Madrid, Florentino Perez ka kërkuar një favor shumë special nga Ma