999 rezultate për

marcelino

Trajneri i Valencias: Çelësi është ti mbyllim hapësirat Messit Nuk është fshehtësi se çdo trajner që përballet me Lionel Messin e kalon shumicën e kohës së përgatitjeve duke i planifi
Marcelino: Batshuayi mund të mbetet te Valencia Michy Batshuayi mund të qëndrojë te Valencia deri në fund të sezonit, pavarësisht zërave që flisnin për një rikthim të t
Marcelino përfundon në spital pasi u përplas me një derr të egër Dhjetori vijon të konfirmohet si muaj ‘i zi’ për trajnerin e Valencias, Marcelino. Pasi ka humbur 3 nga 4 ndeshjet n
Trajneri i Valencias tregon dramën: 13 orë më ndanë nga pankina e Interit Valencia po ecën me një hap fantastik në këto javë të para, duke u renditur e dyta me 24 pikë, nën drejtimin Marcelinos,
Ja klubi që po befason të gjithë në La Liga Ata vijnë nga një qytet me vetëm 51 mijë banorë, luajnë në një kampionat ku marrin pjesë edhe klube të mëdhenj të futbol
"Ronaldo lojtari më i kompletuar në histori" Ish-lojtari i kombëtares spanjolle dhe Newcastle, Marcelino, është shprehur se Ronaldo është më i mirë se Messi dhe e ci
Një tjetër lojtar portugez në radarin e Tiranës Pas Semedos, skuadra e Tiranës hedh sytë sërish nga Portugalia për të bërë përforcimin e radhës. Drejtuesve të 24 herë