999 rezultate për

marca

Sondazhi i Marca: Pse gaboi Barça dhe i kujt është faji? Ja kë zgjedhin tifozët (FOTO LAJM) Barcelona humbi titullin e La Liga teksa në ndeshjen e parafundit katalanasit u mposhtën në shtëpi 1-2 nga osasuna, shkr
Marca: A është ky viti i Atletico Madrid? Atletico Madrid ka shkuar 3 herë afër ngritjes së Kupës Evropiane, por ka humbur çdo here, shkruan Albeu.com, marrë nga
MARCA: Reali nuk blen asnjë futbollist, por largohen katër emra Real Madrid nuk ka ndërmend të bëjë asnjë transferim këtë verë shkaku i krizës së shkaktuar nga COVID-19, por synon të s
Sondazhi i Marca: Tifozët zgjedhin fituesin e La Ligas (FOTO LAJM) La Liga ka hyrë në javën e rinisjes. Kampionati spanjoll do të startojë më 11 qershor në ndershjen derbi të qytetit mes
Marca plas "bombën": Barça nxjerr gjithë skuadrën në shitje, nuk preken vetëm 5 lojtarë Barcelona pritet të përfshihet nga një revolucion i vërtetë. Super skuadra e katalanasve rrezikon të copëtohet në mën
Interi i hap "luftë" Atleticos për Edison Cavanin Edinson Cavani mbetet objektivi kryesor i Atlético Madrid për të forcuar sulmin për sezonin e ardhshëm. Uruguajiani,
MARCA: Barcelona do të bëjë gjithçka që të afrojë Pjanic Planet e Barcelonës për të marrë Miralem Pjanic nga Juventus duket se do të marrin formë më në fund, shkruan Albeu.com,
RËNDITJA/ AS mposht bindshëm për herë të parë me klikime MARCA-n, përgëzohet nga tifozët (FOTO LAJM) Dy gazetat më të mëdha sportive të Spanjës AS dhe MARCA janë futur në rivalitet si kurrë më parë, shkruan Albeu.com.
MARCA: Dyshimet në fitimin e "Topit të Artë", ja yjet që nuk e fituan kurrë Topi i Artë gjithmonë hedh mjaft debate kur jepet çdo vit. Ka pasur disa fitues të diskutueshëm në të kaluarën, të tilla
Keidi Bare për MARCA: Nuk kam frikë, jam i pari që zbres në fushë Keidi Bare është një nga lojtarët më të vlefshëm te Malaga, jo vetëm për vlerën e kartonit, por edhe për kontributin në
Me stadium të ri dhe me Mbappen e Haaland, MARCA zbulon super projektin e Perez (VIDEO) Florentino Perez ka plane të mëdha për Real Madrid në vitin 2022. Presidenti është ende duke punuar pa u lodhur për
MARCA: Finalja e Copa del Rey është vonuar, por kur duhet të luhet ajo? Atl Bilbao dhe Real Sociedad duhej të luanin në finalen e Copa del Rey më 18 prill, por për shkak të shpërthimit të koro
MARCA vs AS: Në rivalitet prej dekadash, njihuni me historinë e prestigjozeve spanjolle Nuk ka shqiptar që nuk i njeh dy gazetat prestigjoze spanjolle, MARCA dhe AS, dy media që njihen për rivalitetin mes tyr
De Biasi flet për Marca: Vështirë që ky sezon i Serie A të përfundojë Gianni de Biasi nuk është i sigurt nëse Serie A mund të përfundojë këtë sezon, shkruan Albeu.com. Liga u pezullua në
Marca: Pse Ronaldo e ka të pamundur kthimin në Real Madrid Dëmet financiare që ia ka sjellë kriza e koronavirusit në Itali Juventusit kanë bërë që mediumet e mëdha botërore të spe
RËNDITJA/ Cili stadium dhuron atmosferë spektakolare në La Liga?, Sondazhi i Marca zbardh fituesin (FOTO LAJM) Gazeta prestigjoze Marca iu ka kërkuar tifozëve të votojnë se në cilin stadium të La Ligas ka atmosferën më të mirë dhe
Marca: Çfarë do të ndodhë me Topin e Artë nëse ndërpritet futbolli këtë sezon? Topi i Artë që jepet në dhjetor dhe votohet nga 193 gazetarë për këtë sezon mund të ngelet në mëshirë të fatit për shkak
MARCA: Ronaldo mposht Messin, më i miri në histori (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo ka fituar çmimin "Më i miri i të gjitha kohërave" të organizuar nga Marca. Ndjekësit e gazetës span
Marca: Nëse Juventus e shtet Ronaldon, ka vetëm dy skuadra ku ai mund të shkojë Mediet në Itali sot kanë raportuar se kriza e koronavirusit mund të bëjë që Juventus të konsiderojë shitjen e Cristiano
Marca: Dimri më i keq në karrierë të Messit, shumë ndeshje pa gol Lionel Messi tani ka kaluar katër ndeshje të ligës pa gol. Që nga shënimi kundër Granadas në ndeshjen e parë me trajneri