999 rezultate për

marca

Analiza e "Marca": Ronaldo mes favoritëve kryesorë për "Topin e Artë" Cristiano Ronaldo drejt triumfit për për "Topin e Artë" të gjashtë në karrierë. Kjo është profecia e të prestigjioze
Icardi tek Reali vetëm për 40 milion euro? Situata e Mauro Icardit nuk është aspak e qetë. Argjentinasit iu hoq shirit i kapitenit dy javë më parë dhe ai tashmë nu
Zhgënjehet Interi, Rakitic i thotë jo Ivan Rakitiç nuk dëshiron Interin. Në javët e fundit është përfolur për largimin e kroatit nga Barcelona duke pasur par
MARCA: Armando Sadiku nuk do të largohet nga Levante Armando Sadiku u bë ëndrra e madhe e merkatos së janarit për Luganon. Rikthimi nga periudha e dëmtimit dhe mundësitë min
Marca: Xherdan Shaqiri një nga dështimet e kampionatit gjerman në merkaton e janarit Gazeta spanjolle Marca me seli në Madrid, ka zbuluar deshtimet e merkatos së janarit në kampionatin gjerman të futbollit
Diego Costa i vë "zjarrin" derbit madrilen Vetëm një ditë na ndan nga derbi i madh i Madridit ku do të përballen Atletico Madrid dhe Real Madrid. Për ti "vënë
Prandaj "bojkotoi" Ronaldo? Marca zbulon fituesin e çmimit "The best" Sot, në orën 20:00, në Londër do të zhvillohet ceremonia e FIFA-s ku do të jepet çmimi “The Best” për futbollistin më të
MARCA: Ousmane Dembele mund të largohet nga Barcelona Sipas se përditshmes spanjolle, Marca, drejtuesit e Barcelonës janë të ndarë me atë se çfarë duhet bërë me Ousmane Dembe
Lojtari i Real Madrid këmbëngul të largohet Sipas "Marca" mesfushori i Real Madrid, Mateo Kovacic po vazhdon të këmbëngul që të largohet nga ky klub dhe ktë fjë mës
Real Madrid drejt "shkatërrimit", largohet një tjetër lojtar Skuadra e Real Madrid duket se po shkatërrohet pak nga pak. Në fillim ishte largimi i Ronaldos, ndërsa më pas Benzema
"Marca" publikon fanellën e re të Ronaldos tek Juventus Duket se transferimi i Ronaldos te klubi torinez, Juventus nuk është vetëm një thashethem merkatoje. Tahshë është bër
Marca i thur elozhe Granit Xhakës dhe Xherdan Shaqirit Festa e golave nga Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri, ka bërë që mediat botërore të rikthehen në historinë e tyre, duke p
Marca zbulon favoritin kryesor për të marrë drejtimin e Real Madridit Antonio Conte është favorit për tu emëruar trajneri i ri i Real Madridit për sezonin e ardhshëm 2018/19. Lajmi është
Marca: Alisson kërkon të të transferohet tek Real Madrid Nëse Alisson Becker largohet nga Roma, e përditshmja spanjolle "Marca" pretendon se ai do të trasnferohet tek ndonjëra p
Ronaldo largimin e tij, jua tha edhe shokëve të klubit Media sportive gjithnjë e më shumë po ngrejnë dyshime mbi fatin e Ronaldos tek Real Madrid. Së fundmi gazeta "Marca"
Zyrtare: Roma nënshkruan me Marcano Roma ka lajmëruar zyrtarisht se ka nënshkruar me mbrojtësin e Portos, Ivan Marcano si transfer i lirë. “AS Roma ka kë
Reali me dhimbje koke, Isco humb ndeshjet deçizive të sezonit Reali i Madridit do të vuajë mallkimin që e ka zënë Bayernin. Edhe madrilenët do të vuajnë pasojat e dëmtimeve në ndeshj
Cristiano Ronaldo mungon ndaj Las Palmasit ? Ylli portugez, Cristiano Ronaldo nuk do të luaj këtë javë për Real Madridin. Sipas të përditshmes madrilene "Marca",
Marca ndihmon Lopetegun: Lër jasht Moratan, Pedron dhe Suson Trajnerin Julen Lopetegui do ta ketë të vështirë të zgjedh futbollistë që do të marrë me vete në Rusi. Një ndihmë ia ka
Marca shpall formacionin e dështuar në La Liga për sezonin 2017/18 (FOTO LAJM) Gazeta prestigjoze spanjolle, MARCA ka publikuar formacionin e të dështuarve për sezonin 2017/18. Skuadra që ka më s