999 rezultate për

marc

Rashford kalon në avantazh United përballë Milanit me një gol mjaft të bukur (VIDEO) Manchester Unitedi ka arritur të kalojë në epërsi me rezultat 1:0 kundër Milanit, në ndeshjen e cila po zhvillohet për m
Detajet e atentatit, ish-futbollisti u vra pasi vodhi drogë nga kriminelët serbë Dy javë pas vrasjes, dalin detajet e para të atentatit të ish-futbollistit të Afrikës së Jugut, Marc Batchelor. Në va
Dëmtim i rëndë për Marco Asension, lojtari humb sezonin Mbrëmja e djeshme nuk ka qenë pozitive për Asension. Sulmuesi i Real Madrid është dëmtuar në ndeshjen miqësore që Reali
E frikshme: Peshkaqeni për pak sa nuk i bën gjëmën familjes (VIDEO) Një video e frikshme, e publikuar në rrjete sociale, kapi momentin kur një peshkaqen i madh i bardhë doli nga uji dhe ua
Analiza e "Marca": Ronaldo mes favoritëve kryesorë për "Topin e Artë" Cristiano Ronaldo drejt triumfit për për "Topin e Artë" të gjashtë në karrierë. Kjo është profecia e të prestigjioze
Marcelo drejt Premierligës Arsenal po konkurron për yllin e Real Madridit Marcelon. E përditshmja spanjolle Sport thotë se Gunners janë pretendent
Macelo e pëson keq në Brazil, i heqin patentën Marcelo e pëson keq në Rio De Janiero, ku ndodhet jo për Copa America (u la jashtë nga Tite), por për të kaluar pushimet
ZYRTARE: Ylli i Realit i bashkohet Atletico Madridit Atletico Madrid dhe Real Madrid kanë rënë dakord për transferimin e Marcos Lorente në Wanda Metropolitano. Atltico nj
Kjo është bukuroshja që ndau nga gruaja yllin e PSG-së (FOTO LAJM) Marco Verrati duket se i ka dhënë fund martesës me partneren e tij të hershme, Laura Zazzara, me të cilën ka dy djem, To
Marchisio dhe Roberta relaksohen në Ibiza (FOTO LAJM) Claudio Marchisio ka fluturuar drejt Spanjës, për të kaluar pushimet në Ibiza, me bashkëshorten e tij, Roberta Sinopoli.
Trajneri i Valencias: Çelësi është ti mbyllim hapësirat Messit Nuk është fshehtësi se çdo trajner që përballet me Lionel Messin e kalon shumicën e kohës së përgatitjeve duke i planifi
James del zbuluar, "i rrëmben" ish-bashkëshorten Marc Anthony-t (FOTO LAJM) James Rodriguez del zbuluar. Futbollisti kolumbian, pjesë e Bayernit të Mynihut, zbulon një detaj të rëndësishëm për të
Marcelo Bielsa pranë rikthimit në Serinë A Roma është në kërkim të një trajneri pas shkarkimit të Eusebio Di Francesco dhe dështimit të Claudio Ranieri, i cili ka
Intervista e regjisores së filmit ku ishin marrë fotografitë që i publikoi Brovina Regjisorja 27-vjeçare e filmave pornografik kishte reaguar pas fotove të rreme që ishin publikuar pas kinse dhunimit se
Marcelo kërkon të luajë me Ronaldon Edhe vitin e kaluar u përfol se braziliani mund të kalojë në Juventus dhe nuk është fshehtësi se kampioni italian do të
Marcelo ribashkohet me Ronaldon nga sezonin e ardhshëm? Kalimi i mbrojtësit të majtë të Realit, Marcelo te Juventusi nisi të aludohej menjëherë pas kalimit të shokut të tijë më
Marcelo Lippi merr dretimin e Kombëtares së njohur Marcelo Lippi do ta zëvendësojë tek Kombëtarja e Kinës bashkëkombësin e tij Fabio Cannavaro. Mediat kineze shkruajnë
Marchisio i pafat, mbyll sezonin me Zenitin Sezoni i parë i Marchisio te Zenit mbaron me një dëmtimqë e detyroi mesfushorin t'i nënshtrohet një operacioni. Is
Marcelo: Ky sezon na dëmtoi, duhen të shohim përpara Pas fitores 3-0 ndaj Athletic Bilbao, vendosur nga tripleta e Benzema, ishte braziliani Marcelo ai që pohoi se Real Madr
Marchisio: Kur një ëndërr është shkatërruar, ju duhet të keni forcën për të rindërtuar atë (FOTO LAJM) Ish-mesfushori i Juventusit mbështet ish-klubin e tij pas humbjes kundër Ajaxit. Claudio Marchisio i ka dhënë zemër J