999 rezultate për

marashi

"E bëra e para", Einxhel Shkira ironizon hapur Oriola Marashin për foton mbi kalë (FOTO LAJM) Sherri mes Einxhelit, Oriolës dhe Kejvinës ishte në qendër të vëmendjes së mediave pak muaj më parë. Einxheli e ftuar te
U kap "mat" me Grezdën, dhurata e "çmendur" e futbollistit për Oriola Marashin (FOTO LAJM) Ditën e djeshme rrjeti u mbush me foton e Oriola Marashit dhe Eros Grezdës të kapur për dore teksa pozonin para pasqyrës
Oriola Marashi kapet "mat" me Eros Grezdën (FOTO LAJM) Eros Grezda, sulmuesi i Kombëtares duket se është në një lidhje me modelen Oriola Marashi. Lojtari ka zgjedhur Meksik
Oriola Marashi e tepron, "çmend" pushuesit me poza provokuese (FOTO LAJM) Oriola Marashi ka marrë gjithë vëmendjen me fotografitë e fundit që ka publikuar. Në "Instagram" ajo ka postuar imazh
"Nuk e përballoja dot", rrëfehet ish i dashuri i Oriola Marashit (FOTO LAJM) Krahas fitores në "Big Brother Albania 6", Anaid Kaloti është përfolur së shumti në media edhe për historinë e tij të da
Publikohet foto, ky është i dashuri misterioz i Oriola Marashit (FOTO LAJM) Prej disa ditësh Oriola Marashi ndodhet në Dubai nga ku po poston vazhdimisht foto e video që kanë tërhequr shumë vëmend
Oriola Marashi me pushime në Dubai, zbulohet kush po e shoqëron (FOTO LAJM) Oriola Marashi është nisur në një tjetër destinacion për të pushuar dhe kësaj here modelja me format perfekte trupore nd
U kapën me duar, "molla" e sherrit me Kejvinës dhe Einxhel ishte një djalë Moderatorja Einxhel Shkira njihet për personalitetin shpërthyes dhe për përgjigjet e drejtpërdrejta. Së fundmi ajo ë
Do mbeteni gojë hapur, Oriola Marashi tregon talentin si soprano (VIDEO) Oriola Marashi është një ndër modelet më të njohura shqiptare, e cila e ka treguar për publikun që në fillimet e saj tal
Bashkëpunim me Aurela Hoxhën dhe Oriola Marashin, Alban Ramosaj publikon këngën e re (VIDEO) Alban Ramosaj është rikthyer duke publikuar surprizë projektin e tij më të ri muzikor. Kënga mban titullin "T'kom dasht"
Dekalarata e papritur e Oriola Marashit: Më frymëzon Edi Rama (FOTO LAJM) Ermal Mamaqi ndodhet me pushime në Capri dhe nuk nguron të shpërndajë momente të bukura dhe gazmore me ndjekësit e tij.
Oriola Marashi "prek" Amerikën, për çfarë po punon modelja seksi (FOTO LAJM) Modelja e njohur Oriola Marashi është një nga vajzat më të komentuara të showbizit shqiptare. Ajo herë pas here vendoset
Oriola Marashi publikon fotot e rralla, Zajmina nuk u beson syve dhe ka diçka për ti thënë (FOTO LAJM) Oriola Marashi është një prej modeleve më të mukura dhe më të komentuara në Shqipëri dhe jo vetëm. Ajo gjithmonë ka
"Dje shanin sot bëjnë like", kë thumbon Oriola Marashi (FOTO LAJM) Nuk ka dyshime se Oriola Marashi është në vendet e para të listës së femrave më atraktive shqiptare. Modelja, e cila tas
Merr fund mëria mes Oriola Marashit dhe Noizyt, modelja shfaqet e veshur me rrobat e tij (FOTO LAJM) Sherri mes modeles Oriola Marashi dhe reperit Noizy qëndroi për një kohë të gjatë në krye të mediave rozë. Ishte koha
Oriola Marashi e thotë hapur: "Unë të dua", por kush i vodhi zemrën?! (FOTO LAJM) Oriola Marashi është një prej vajzave të shoëbizit shqiptar më kë komentuara. Ajo gjithmonë di të tërheqë vëmendjen e nd
Oriola Marashi dhe Beatrix Ramosaj bëjnë gallatë në Instagramin e Kylie Jenner (FOTO LAJM) Kylie Jenner vazhdon akoma të postoj fotot nga jahti ku festoj ditëlindjen madhështore. Fotot e fundit kan qenë me va
Oriola Marashi "ngre temperaturat", ndjekësi fiksohet pas kësaj pjese të trupit dhe tallet keq (FOTO LAJM) Oriola Marashi si gjithmonë vjen me poza të nxehta, por kësaj radhe përveç formave të saj të bëshme, komentuesit janë ka
Oriola Marashi shëtit topless rrugëve të Ibizës ? (VIDEO) Një grup modelelesh, fotografësh dhe këngëtarësh shqiptar të cilët kanë mardhëni të mira shoqërore janë mbledhur në Ibiz
Aurela Hoxha zbarkon në Spanjë, pushime luksi me Bleona Qeretin e Oriola Marashin (VIDEO) Modelja e njohur Auela Hoxha ka zgjedhur që këtë verë të pushojë në Spanjë. Për të kaluar ditët e pushimit ajo nuk ka zg