999 rezultate për

marash

LISTA/ 50 talentet më të mirë të Europës, pjesë edhe Marash Kumbulla Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Marash Kumbulla është përzgjedhur mes 50 talenteve më premtues të klubeve europiane që
Beatrix Ramosaj çift me Eugent Bushpepan? Oriola Marashi i nxjerr zbuluar (FOTO LAJM) Pas tre vitesh mungesë, Beatrix Ramosaj iu rikthye muzikës. Ditën e djeshme ajo publikoi këngën më të re, të titulluar "
Rrjeti emocionohet: Nicky Minaj dhe Oriola Marashi bëjnë xing me veshjen nga stilistët shqiptarë Oriola Marashi tërheq gjithmonë vëmendjen e fansave me fotot e publikuara në rrjete sociale, ku shfaqet shumë joshëse.
Super lajm, Marash Kumbulla mposht koronavirusin Qendërmbrojtësi i Romës, Marash Kumbulla ka njoftuar se është shëruar nga COVID-19. Shqiptari njoftoi në Instagram se
Oriola Marashi paska surpriza, e ëma i zbulon sekretin në emision (FOTO LAJM) Xhoi Jakaj, e ëma e modeles Oriola Marashi, ishte e ftuar këtë pasdite te "Rudina" në Tv Klan. Ajo tregoi ekskluzivisht
Prestigjozia britanike përfshin Kumbullën në lojtarët më të shtrenjtë që do i mungojnë Euro 2021 (FOTO LAJM) Marash Kumbulla e ka ngjitur shumë lart emrin e tij në futbollin europian dhe për këtë i është dashur shumë pak kohë.
Ushtari katolik i UÇK: S'më kapnin dot se isha duke luftuar në mal përkrah myslimanëve (FOTO LAJM) Ish-ushtari i UÇK-së, që i takon besim katolik, Pren Marashi ka reaguar pas publikimit të aktakuzës së Zyrës të Prokuror
E donte Italia, por Marash Kumbulla zgjodhi Shqipërinë: Shembulli që duhet ndjekur Më 8 shkurt të vitit 2000, në një kohë kur Shqipëria po provonte të ngjiste shkallët në futboll, në një tranzicion që is
Oriola Marashi na hapi zemrën dhe shprehu fjalët më të ngrohta për personin e shtrenjtë! Modelja Oriola Marashi është tepër aktive në rrjete sociale dhe nuk ngurron të ndajë pa filtra detaje të shumta nga jeta
S'mund të ishte më e lumtur, Oriola Marashi hap sfilatën e markës ndërkombëtare (FOTO LAJM) Me postimet e fundit në ‘Instastory’, modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi ka treguar se ka hapur sfilatën e ‘Gues
Veshje luksoze, Oriola Marashi i tregon të gjithëve garderobën gjigante (FOTO LAJM) Herë pas here, personazhet e njohur të ekranit shqiptar vendosin që të hapin dyert e gardërobave të tyre, e u tregojnë f
"Majtas, djathtas dhe në qendër", Marash Kumbulla: Mjafton që të luaj, për Romën nuk hezitova fare Marash Kumbulla e nis në perfeksion aventurën e re tek Roma duke debutuar si një nga lojtarët më të mirë të skuadrës së
Fjalët e para të Kumbullës si lojtar i Romës Marash Kumbulla tashmë është futbollist i Romës. Mbrojtësi shqiptar, Marash Kumbulla u bashkua me Romën për 2 milionë
ZYRTARE/ Marash Kumbulla lojtar i Romës Marash Kumbulla është zyrtarizuar te skuadra e Romës. Roma ka njoftuar përmes faqes zyrtare të skuadrës për përforcim
Futbollisti i dytë shqiptar që i bashkohet Romës, 10 fakte interesante për Marash Kumbullën Gjigandi i Kombëtares Shqiptare, Marash Kumbulla, ditën e djeshme zbarkoi në Romë. Mbrojtësi i cili vetëm pas një vi
Mungon vetëm zyrtarizimi, Marash Kumbulla zbarkon në Romë (VIDEO) Marash Kumbulla, ka zbarkuar pak minuta më parë në aeroportin e Romës, teksa do të firmos me klubin verdhekuq. Pas s
Kumbulla zbarkon sot në Romë, kjo do të jetë paga e gjigantit shqiptar Marash Kumbulla do të jetë futbollist i ri i Romës. Marash Kumbulla ka arritur marrëveshje për transferim te Roma nga
Ndryshon situata për Kumbullën, Verona afër marrëveshjes me Romën Marash Kumbulla me shumë gjasë do të ndërrojë skuadër. Ylli i skuadrës së Hellas Verona, Marash Kumbulla, raportohet
Nuk ndalet Tare, pas Muriqit nis bisedimet për blerjen e Marash Kumbullës Igli Tare se ka në plan të ndalet me blerje te Lazio. Drejtori i Lazios sot do të zyrtarizojë blerjen e Vedat Muriqit. A
Zbulohet rezultati, Oriola Marashi bën testin e Covid-19 (FOTO LAJM) Oriola Marashi, ka kryer së fundmi tamponin për të mësuar nëse është infektuar apo jo me Covid-19. Nëpërmjet një post