999 rezultate për

maradona

Skandal me mjekun, falsifikoi firmën e Maradonës Nuk kanë fund polemikat mbi vdekjen e Diego Armando Maradonës. Kur kanë kaluar thuajse dy muaj nga ndarja nga jeta e
Napoli "shkatërron" Fiorentinën në "Diego Armando Maradona Stadium" (VIDEO) Napoli e ka deklasuar Fiorentinën me rezultat të thellë në kuadër të xhiros së 18-të të Serie A. Napoli ka deklasuar
Dita kur River Plate ra nga liga, Maradona kishte bërë një "çmenduri" kundër rivalit të Boca Juniors (VIDEO) Ishte 26 qershori i vitit 2011, dita që u regjistrua në historinë e futbollit të Argjentinës, pasi River Plate kishte rë
Jo vetëm koronavirus në 2020, tifozët në lot për humbjen e tre legjendave (FOTO LAJM) Pak persona do e mbajnë mend për mirë vitin 2020. Shpërthimi i pandemisë Covid-19 shkaktoi shumë të vdekur dhe ndryshoi
Nuk mund të përdorte prezervativ? Prezantuesja: Maradona ishte një kalë i çmendur, më erdhi në shtëpi Prezantuesja e njohur, Raffaella Carra ka kujtuar momentet e çmendura me Diego Maradonën. E intervistuar nga e përjav
Zbulohet letra e Maradonës: Çfarë duhet të bëni me trupin tim pas vdekjes? Zbulohet letra e legjendës argjentinase, Diego Armando Maradona, në të cilën shpreh dëshirën e tij ludhur me vendin e va
Spiuni i Sevillas: Maradona budalla, ja si e futëm në kurth Diego Armando Maradona ishte futbollist i përsosur në fushën e blertë, por jashtë saj shndërrohej plotësisht. Shumë ngja
Luftë për pasuri, Magali Gil: Jam vajza e Maradonës Në luftën për të përfituar nga pasuria e Diego Armando Maradonës shfaqet një vajzë tjetër që pretendon se është e bija e
Messi këshillohet të transferohet tek Napoli E ardhmja e Lionel Messit mund të jetë larg Barcelonës. Manchester City dhe Paris Saint Germain interesohen për 33-vj
Publikohet audio e Maradonës: Vajzat e mia hajdute, nuk u lë pasuri Prezantuesja e njohur italiane, Barbara d’Urso, ka publikuar detaje tronditëse mbi jetën private të Diego Armando Marado
Vdekja e Maradonës, e pësojnë mjekët: Neglizhencë totale Hetimet për vdekjen e Diego Armando Maradona vazhdojnë në Argjentinë. Gazeta “La Nacion” ka botuar përfundimet e para
Del testamenti i Maradonës, përjashtohen tre familjarët (VIDEO) Tashmë mediat e njohura në Argjentinë e kanë publikuar testamentin e plotë të legjendës së futbollit botëror dhe argjent
E bujshme: Maradona ka përjashtuar Claudian dhe vajzat nga testamenti (VIDEO) Sipas lajmeve të bujshme që vijnë nga mediat argjentinase, duket se Diego Armando Maradona ka përjashtuar tre familjarë
"Maradona më dërgoi një valixhe plot me para", Lothar Matthaus zbulon prapaskenën e merkatos Lotar Mateus në një intervistë për prestigjiozen gjermane "BILD" tregoi një prapaskenë që ndodhi pas Kupës së Botës të v
Nga "San Paolo" në "Maradona": Priftërinjtë revoltohen për emrin e stadiumit Në Napoli kanë vendosur që t’i ndryshojnë emrin stadiumit për të nderuar legjendën Diego Maradona, i cili u nda nga jeta
EMOCIONUESE/ Shikoni se si Tevez ia dedikoi golin Maradonës (VIDEO) Carlos Tevez udhëhoqi Boca Juniros drejt një fitore të rëndësishme në Copa Libertadores, duke e mposhtur në udhëtim Port
E shpjegon "France Football": Ja sa "Topa të Artë" do të kishte fituar Maradona Tifozët më të rinj të futbollit me të drejtë mund të shtrojnë pyetjen: pse Diego Armando Maradona nuk e ka fituar asnjëh
"Barça duhet ta tërheqë numrin 10 në nder të Maradonës", vjen deklarata e bujshme Diego Maradona u nda nga jeta në moshën 60-vjeçare, pas një sulmi të befasishëm në zemër. Për vdekjen e Maradonës, ka
Me zë të lodhur e i trishtuar, publikohet audio-mesazhi i fundit i Maradonas në WhatsApp Programi televiziv argjentinas Secretos Verdaderos ka publikuar mesazhin e fundit audio Whatsapp të Diego Armando Marado
Zgjerohen hetimet për vdekjen e Maradonës, do t'i hiqet zemra për autopsi Autoritetet në Argjentinë janë duke u përpjekur që të zbulojnë detajet e vdekjes se idhullit argjentinas, derisa sot thu