E FUNDIT/ Formacionet zyrtare: Inter-Atalanta
999 rezultate për

maradonĂs

Detaje të reja nga vdekja e Maradonas: Iu dha birrë dhe marihuanë në ditët e fundit të jetës Vdekja e legjendës së futbollit, Diego Maradona, mund të ketë qenë e shmangshme, dhe ngadalë e vërteta po del në dritë p
Nipi i Maradonas rrëfen momentet e fundit të tij para se të vdiste Vdekja e Diego Armando Maradonas vazhdon të jetë një çështje qendrore në Argjentinë. Johnny Esposito, djali i Maria
Edhe kuzhinierja e Maradonas me akuza: Ishte i lodhur nga gjithçka, nga shoqëria e rreme Kanë filluar të publikohen detaje shokuese nga ditët e fundit të Diego Maradonas. Legjenda e futbollit ndërroi jetë n
Me zë të lodhur e i trishtuar, publikohet audio-mesazhi i fundit i Maradonas në WhatsApp Programi televiziv argjentinas Secretos Verdaderos ka publikuar mesazhin e fundit audio Whatsapp të Diego Armando Marado
Maradona kishte "vetëm" 83.500 euro pas një jete të shthurur me shpenzime, ja asetet e tij Diego Maradona ndërroi jetë javën e kaluar nga sulmi në zemër në moshën 60 vjeçare, ndërsa në xhirollogarinë e tij banka
"Ndihem keq", çastet dhe fjalët e fundit të Maradonas para se të ndërronte jetë Fjalët e fundit të Diego Maradonas para se të ndërronte jetë i ishin thënë nipit të tij duke i treguar se nuk ndihej mir
Ceremonia e varrimit të Maradonës do të mbahet në ndërtesën e Qeverisë së Argjentinës Argjentina do të mbajë tre ditë zie dhe Qeveria do të organizojë ceremoninë mortore të Maradonas, sipas Presidentit Albe
Ky është reagimi i Napolit pas vdekjes së Maradonas Në zemrat e tifozëve të Napolit, Diego Armando Maradona ka një vend të çmuar. Maradona kishte udhëhequr këtë skuadër
Cristiano Ronaldo pas vdekjes së Maradonas: Bota i dha lamtumirën një gjeniu të përjetshëm Pas vdekjes së legjendës së futbollit argjentinas, Diego Armando Maradona, ka reaguar edhe pesë herë fituesi i topit të
Maldini tregon cili është futbollisti i përkryer për të Legjenda e Milanit, Paolo Maldini ka folur për futbollistin e përkyer, derisa ka përmendur aftësitë e katër lojtarëve të
Këshilla e Maradonas në vitin 2009, çelësi i suksesit të Messit nga goditja e dënimit (VIDEO) Lionel Messi nuk e ka ndërmend të ndalet së shënuari gola nga gjuajtjet e lira. I treti radhazi dhe numër 33-të në ka
Argjentinasi Pochettino zgjedh më të mirin midis Maradonas dhe Messit Mauricio Pochettino ka zgjedhur Diego Maradonan para Lionel Messit. Ai gjihashtu ka folur për ndeshjen e kthimit me Juv
Marek Hamsik barazon rekordin e Maradonas 115 gola me fanellën e Napolit, Hamsik ka barazuar rekordin historik të Maradonës. Marek Hamsik është shprehur i lumt
U dukej qesharake statuja e Ronaldos? Shikoni këtë të Maradonas dhe do qeshin me lot (FOTO & VIDEO) Diego Armando Maradona ishte i ftuar në Kalkuta të Indinsë për të përuruar statujën e tij prej bronzi, tre metra të lart
Diego Maradonas i vidhen 2 mln euro nga vajzat e tij Legjenda argjentinase, Diego Armando Maradona, di si ta rikthejë vëmendjen e mediave, por vetëm atëherë kur nuk bëhet më
Muskujt e Maradonas, Diego i ri në Twitter (FOTO LAJM) "Më bëhet qejfi që të shoh kaq mirë! Më mungon!". Kështu Dalma Maradona, vajza e parë e Diego Armando Maradonas, e ardhu
Maradona kërcënon pronarin: Nëse nuk më le të kërcej... (VIDEO) Pasi kërceu dhe piu deri në orën 5 të mëngjesit në një lokal të Buenos Aires me të fejuarën Rocio Oliva, Diego Armando M
Halla: Rocio prostitutë e Maradonas, paguhet 25 mijë euro Diego Armando Maradona nuk mund të mbetet pa u kthyer në lajm, në të mirë ose në të keq, edhe kur nuk është protagonist.
Janë djegur të gjitha kontratat e Maradonas Historia e klubit të Napolit është bërë tym: duke nisur nga kontrata e Maradonës, fakset e ditëve të titujve kampionë dh
Messi pranë rekordit të Maradonas (FOTO LAJM) Lionel Messi është vetëm dy gola larg barazimit të rekordit të Diego Armando Maradonas përsa i përket golave të shënuar