999 rezultate për

maqedoni

Reshje dëbore, si do të jetë moti sot në Maqedoninë e Veriut Në vend moti do të jetë me vranësira dhe reshje të borës nëpër vendet malore. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin
Virusi Korona, një shtetas kinez izolohet në Kërçovë Kanë mbërritur dy shtetasit kinez të cilët punojnë në Maqedoni. Testimet e para të cilat I kanë bërë ekipet e epidemio
Policia shqiptare reagon për kokainën në Maqedoni: Bashkëpunim me strukturat tona Katër persona u arrestuan pas kapjes së kamionit me kokainë në Maqedoninë e Veriut, i cili kaloi përmes dy doganave shqi
1.1 ton "e bardhë" kaloi në Shkodër me 3 kamionë frigoriferikë, çfarë udhëzimi kishte marrë policia shqiptare Një sasi rekord kokainë është sekuestruar pasditen e djeshme në Maqedoninë e Veriut, në një fshat 10 kilometra larg Teto
1.3 ton kokainë, zbulohen kush ishin vëllezërit që porositën kontenierët me banane Një sasi rekord kokainë është sekustruar pasditen e sotme në Maqedoninë e Veriut, në një fshat 10 kilometra larg Tetovës
DETAJET/ Si kaloi 1.3 ton kokainë në dy doganat shqiptare dhe u kap në Maqedoninë e Veriut Një sasi e madhe kokaine është sekuestruar nga një aksion ndërkomëtar policor në Maqedoninë e Veriut. Droga me një ka
Aksion i madh në Maqedoni, kapen 1.3 ton kokainë 1.3 ton kokainë janë kapur sot në Maqedoninë e Veriut në një kamion me banane që ka hyrë dje nga Mali i Zi në Shkodër dh
Qytetarët e Maqedonisë së Veriut viktima të telefonatave që u plaçkitin llogaritë (VIDEO) Maqedonia e Veriut ka regjistruar nga mëngjesi i sotëm thirrje masovike nga jashtë nga numra të paidentifikuar drejtuar
Tsipras nga Parsisi: Të hapen negociatat me Maqedoninë e Veriut Ish-kryemnistri i Greqisë Alexis Tsipras, gjatë fjalimit të tij për zgjerimin e BE-së që e mbajti në senatin francez, ka
Ja si do të jetë nesër moti në Maqedoninë e Veriut Të mërkurën vranësirat do të rriten, ndërsa nën ndikim të valës së lagësht gjatë natës dhe të enjten do të ketë reshje s
Lajm i rëndësishëm për personat pa dokumente identifikimi në Maqedoni të Veriut Me ligjin i cili së fundmi u miratua para shpërbërjes së Kuvendit, është siguruar kornizë juridike institucionale me çka
Flasin familjarët e 22 vjeçarit nga Malisheva që u vra në Maqedoninë e Veriut Kafen e fundit para se të nisej, e kishte pirë në një kafene në Bellanicë të Malishevës. E nga këtu, Rilind Hoxha, ki
Edhe një shtetas tjetër i Maqedonisë së Veriut është infektuar me coronavirus Një tjetër shtetas i Maqedonisë është i infektuar me coronavirus. Bëhet fjalë për një shtetas të Maqedonisë që është
Maqedoni-Kosovë, biletat do të blihen me letërnjoftim Një ditë pasi që Federata Futbollistike e Maqedonisë shpalosi çmimin e bletave për sfidën Maqedoni-Kosovë, mësohet se nu
Jetë më e shtrenjtë në Maqedoni, rriten shpenzimet Jeta në Maqedoni është më e shtrenjtë. Disa nga sendet ushqimore janë më të lira, por një pjesë e madhe e tyre janë më t
Reshje shiu dhe dëbore, si do të jetë moti sot në Maqedoninë e Veriut Moti gjatë ditës së sotme pritet të jetë me reshje të shiut ndërsa në vendet malore pritet të jetë me reshje të borës, p
Shtetasi i Maqedonisë i transportuar në spitalin në Jokohama ka formë të butë të koronavirusit Shtetasi i Maqedonisë i cili ishte në mesin e tre qytetarëve tanë në anijen “Dajmond Princes”, i ankoruar në portin e qy
Deputetin e Maqedonisë së Veriut e zë gjumi në Kuvend Në Kuvendin e Maqedonisë së Veriut në këtë moment mbahet seanca solemne, në të cilën deputetët do të votojnë për ratifik
Xhaferi u takua me kryetarin e Asamblesë Parlamentare të NATO-s Mesterhazi Kryetari i Kuvendit Talat Xhaferi sot është takuar me kryerësin e detyrës kryetar i Asamblesë Parlamentare të NATO-Atill
Greqia akuzon Maqedoninë e Veriut për shkelje të marrëveshjes për emrin Ministria e Jashtme e Maqedonisë së Veriut ka marrë një notë proteste nga Ministria e Jashtme e Greqisë për shkelje të M