999 rezultate për

maps

Google Maps lë në baltë rreth 100 shoferë Ok Google më nxirr nga kjo fushë. Rreth 100 shoferë duke u përpjekur të shmangin një bllokim trafiku pranë Aeroportit Nd
Burri zbulon nga Google Maps se gruaja e tradhtonte (FOTO LAJM) Google Maps është bërë ‘shkaktar’ për divorcin e një çifti. Bashkërshorti zbuloi gruan e tij duke ledhatuar një burrë tj
Lajm i bukur për shqiptarët, Google Maps tani edhe në shqip Google Maps është një zgjidhje shumë e nevojshme sidomos kur udhëtojmë në vende në të cilat nuk kemi qenë më parë. P
E keni provuar ndonjëherë të kërkoni Lazaratin në Google Maps (FOTO) Keni provuar të kërkoni ndonjëherë në Google Maps për Lazaratin? Nëse provoni të bëni një kërkim në internet do të s
Shetit në Google Maps, zbulon skenën e një vetëvrasjeje Një djalë i ri që ishte duke përdorur Google Street View bëri një zbulim të frikshëm në një shtëpi të braktisur në Luizi
Aplikacionet që duhen shkarkuar në një smartphone të ri Smartphonet Android, siç ju e dini, përbëjnë shumicën, nëse ju sapo e keni marrë një të tillë aplikacionet që duhet të s
Google Maps sjell ndryshimin e pritur që do t’ju lehtësojë jetën A keni pasur ndonjëherë problem me gjetjen e një vendi dhe asgjë nuk mund t’u zgjidhte problemin tuaj atëherë përditësim
Google Maps sjell ndryshimin që do t’ju lehtësojë jetën A keni pasur ndonjëherë problem me gjetjen e një vendi dhe asgjë nuk mund t’u zgjidhte problemin tuaj atëherë përditësim
Google Maps sjell një opsion të ri shumë interesant Google Maps më në fund ka mundësuar një karakteristikë të re e cila momentalisht ndodh vetëm në Amerikë dhe Britani.
Google Maps tani ju gjen edhe vendin ku keni parkuar Tani nuk do të jetë më problem për të gjetur vendin se ku e keni parkuar makinën, pasi google sjell risinë e fundit.
Kujdes! “Google Maps” është duke gjurmuar çdo lëvizje tuajën, ja si ta zbuloni E mbani mend filmin e quajtur “Minority Report” ku Tom Cruise është duke u arratisur, por e ka të pamundur të evitojë
Gjurmuesi i cili tregon pozicionin tuaj në Google Maps Gjurmuesi Remora është një pajisje që përdor celularin për të paraqitur në kohë reale pozicionin tuaj në Google Maps.
Refugees near border crossings equipped with maps of Albania The refugee crisis that has affected the whole European Union may include our country. More than 160 refugees, mostly fa
U zhduk para 9 vitesh, gjendet trupi nga Google Maps (FOTO LAJM) Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në SHBA ku një person është gjetur pas 9 vitesh zhdukje përmes Google Maps.Lines. Ngj
Google Maps sjell risinë më të fundit Google ka përmirësuar versionin e aplikacionit të hartave për sistemet e operimit Android, duke ofruar tashmë informacio
Google Maps do të funksionojë pa internet Google njofton se tashmë shërbimi Google Maps, është një shërbim që do të funksionojë dhe pa ndihmën e interneti. Përdit
Nokia prezanton aplikacionin Here Maps Nokia për herë të parë lançon platformën e saj të hartave dhe kërkimit Here. Vetëm në pak kohë, aplikacioni Here në dyqa
Përditsohet sistemi më i ri iOS 8.2 Sistemi operativ iOS 8.2 përmes një aplikacioni të veçantë cilësohet si përkrahja për Orën Apple. Ky është një sistem
Nokia sjell risi në hartat HERE Maps Nokia ka propozuar versionin e ri të hartave të saj të njohura si HERE Maps, për Android dhe në platformën e Microsoft W
Aplikacionet që duhen shkarkuar në një smartphone të ri Smartphonet Android, siç ju e dini, përbëjnë shumicën, nëse ju sapo e keni marrë një të tillë aplikacionet që duhet të s