999 rezultate për

maps

Florjan Binaj i revoltuar: Emri i lumit Vjosa shkruhet greqisht në hartë (FOTO LAJM) Florjan Binaj herë pas here ka ngritur zërin për çështje mjaft shqetësuese që lidhen drejtpërdrejt me vendin tonë. Së fu
Ofron harta për COVID-19, opsioni i ri i Google Maps Google Maps së shpejti do të përfshijë informacion mbi përhapjen e COVID-19 në shtete, qarqe dhe disa qytete. Kalimi në
Apple e vendosi Kosovën në hartë, por jo si shtet të pavarur: Ku qendron "kleçka" Gjiganti teknologjik amerikan, “Apple Inc.” për herë të parë e ka vendosur emrin e Kosovës në shërbimin e saj të njohur
Qëllimi u arrit: Kosova vendoset në hartën e Apple Qëllimi pas peticionit “Put Kosovo on Apple Maps”, më në fund u arrit dhe Kosova u vendos në hartën e Apple. “Fitore!
E kap "mat" Google Maps, gjermani bën super propozimin për martesë Propozimi për martesë i një burri gjerman mori një audiencë më të madhe nga sa kishte planifikuar, pasi u shfaq në një p
Surprizon Google Maps, lejon shoferët të shohin radarët e policisë Google Maps po nxjerr në pah një veçori të re që do t’i lejojë përdoruesit me çdo lloj smartphoni të raportojnë lehtësis
Google Maps lë në baltë rreth 100 shoferë Ok Google më nxirr nga kjo fushë. Rreth 100 shoferë duke u përpjekur të shmangin një bllokim trafiku pranë Aeroportit Nd
Burri zbulon nga Google Maps se gruaja e tradhtonte (FOTO LAJM) Google Maps është bërë ‘shkaktar’ për divorcin e një çifti. Bashkërshorti zbuloi gruan e tij duke ledhatuar një burrë tj
Lajm i bukur për shqiptarët, Google Maps tani edhe në shqip Google Maps është një zgjidhje shumë e nevojshme sidomos kur udhëtojmë në vende në të cilat nuk kemi qenë më parë. P
E keni provuar ndonjëherë të kërkoni Lazaratin në Google Maps (FOTO) Keni provuar të kërkoni ndonjëherë në Google Maps për Lazaratin? Nëse provoni të bëni një kërkim në internet do të s
Shetit në Google Maps, zbulon skenën e një vetëvrasjeje Një djalë i ri që ishte duke përdorur Google Street View bëri një zbulim të frikshëm në një shtëpi të braktisur në Luizi
Aplikacionet që duhen shkarkuar në një smartphone të ri Smartphonet Android, siç ju e dini, përbëjnë shumicën, nëse ju sapo e keni marrë një të tillë aplikacionet që duhet të s
Google Maps sjell ndryshimin e pritur që do t’ju lehtësojë jetën A keni pasur ndonjëherë problem me gjetjen e një vendi dhe asgjë nuk mund t’u zgjidhte problemin tuaj atëherë përditësim
Google Maps sjell ndryshimin që do t’ju lehtësojë jetën A keni pasur ndonjëherë problem me gjetjen e një vendi dhe asgjë nuk mund t’u zgjidhte problemin tuaj atëherë përditësim
Google Maps sjell një opsion të ri shumë interesant Google Maps më në fund ka mundësuar një karakteristikë të re e cila momentalisht ndodh vetëm në Amerikë dhe Britani.
Google Maps tani ju gjen edhe vendin ku keni parkuar Tani nuk do të jetë më problem për të gjetur vendin se ku e keni parkuar makinën, pasi google sjell risinë e fundit.
Kujdes! “Google Maps” është duke gjurmuar çdo lëvizje tuajën, ja si ta zbuloni E mbani mend filmin e quajtur “Minority Report” ku Tom Cruise është duke u arratisur, por e ka të pamundur të evitojë
Gjurmuesi i cili tregon pozicionin tuaj në Google Maps Gjurmuesi Remora është një pajisje që përdor celularin për të paraqitur në kohë reale pozicionin tuaj në Google Maps.
Refugees near border crossings equipped with maps of Albania The refugee crisis that has affected the whole European Union may include our country. More than 160 refugees, mostly fa
U zhduk para 9 vitesh, gjendet trupi nga Google Maps (FOTO LAJM) Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në SHBA ku një person është gjetur pas 9 vitesh zhdukje përmes Google Maps.Lines. Ngj