999 rezultate për

manushi

Alesia Bamit i propozojnë për martesë live në emision (VIDEO) Në rubrikën “Trotuar”, në “E diell”, ditën e sotme u diskutua për martesat dhe gjatë emisionit, moderatori Edi Manushi t
"Prezantuesja më kot", Alesia Bami i përgjigjet Xhensila Peres Xhensila Pere teksa u pyet për “prezantuesen më kot” në Shqipëri, pyetje të cilës fillimisht iu përgjigj me “më tepër se
Kryemadhi del në protestë, shihni bluzën e veçantë që ka veshur (FOTO LAJM) Në protestën e thirrur pas shembjes së Teatrit Kombëtar, kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi
U nda apo u fejua me juristin? Manushi vë në siklet Nevina Shtyllën Edi Manushi, devijoi nga debati ditën e sotme në e Diell dhe ngacmoi Nevinën në lidhje me një unazë që mbante në duar, d
"Kam kaluar 3 vjehrra" Rudina Dembacaj flet pa doreza për secilën (VIDEO) Pasi konfirmoi lidhjen me Mark Frrokun, Rudina Dembacaj ka qenë në qendër të mediave. E ftuar në emisionin “E Diell” ka
Modelja shqiptare: S'dua të jetoj me vjehrrën, dua të kryej marrëdhënie në kuzhinë (VIDEO) Në emisionin "E diell" u fol mbi temën "Të jetosh me vjehrrën/ vjehrrin". Lidhur me këtë temë drejtuesi i debatit Edi
Plasi në "E Diell", Manushi ja thotë publikisht Gracianos: Ke qenë i lidhur me grua të martuar (VIDEO) Tema në rubrikën “Trotuar” në emisionin “E Diell” ishte lidhur me të rinjtë që janë në një marrëdhënie me persona më të
Edi Manushi bën gafën e madhe në mes të emisionit (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme emisioni i njohur “Proçesin Sportiv” është hapur nga tenori i njohur Kastriot Tusha. Menjëherë pa
Eduart Manushi: Nuk do e ndaja suksesin me Shakohoxhën (VIDEO) Moderatori i njohur, Ed Manushi i ftuar në emisionin e Rudina Dembacajt “Mos i fol Shoferit” në RTV Ora ka treguar që nu
Manushi "rrëmben" bukuroshet e ekranit, pas Ildës zbulohet moderatorja tjetër e "Proçesit" (FOTO LAJM) Ish-velina e Stop-it Alesia Bami ka dhënë lajmin e shumëpritur. Me një postim në rrjete sociale, përkrah moderatorit, Ed
Ilda Bejleri më në fund gjen një emision të ri (VIDEO) Moderatorja sportive, Ilda Bejleri, e cila shkaktoi një zhurmë të madhe në media, pas largimit nga Supersport, do të jet
E lidhur me futbollistin? Manushi ngacmon Nevinën për Grezdën Futbollisti i njohur shqiptar Eros Grezda erdhi nga Skocia dhe gjatë qëndrimit në Tiranë ai u pa në shoqërinë e moderato
Bukuroshja krah Manushit tregon arsyen e fortë pse nuk vesh dekolte Fjoralba Ponari, bashkë prezantuesja e Edi Manushit në emisionin Top Arena, kushtuar Botërorit në Top Channel, u intervi
Edi Manushi tregon LIVE se do të largohet nga moderimi i Procesi Sportiv Sezoni i ri televiziv duket se do të sjellë shumë ndryshime në ekranin e “Top Channel”. Pas lajmit se Juli Krisafi nu
Një tjetër ikje e madhe nga Top Channel (FOTO LAJM) Një tjetër figurë e ekranit do të largohet nga Top Channel. Mësohet se Edi Manushi nuk do të prezantojë më emisionin e n
Manushi harron Marinën, bukuroshja e re e preferuara e tij Që kur Marina la Procesin Sportiv për Klanin, Edi Manushi moderoi thuajse i vetëm. Ndonjëherë pati vajza në panel, p
Çfarë mendon Edi Manushi për bionden që zëvendëson Marinën Të ftuar sot në Top Magazine, Edi Manushi dhe Fjoralba Ponari zbuluan më shumë për programin që do të nisë nesër mbrëma
Ed Manushi prezanton bjonden që zëvendëson Marinën (FOTO LAJM) Ed Manushi nuk do të jetë më vetëm në emisionin e tij sportiv, të cilin e ka prezantuar kështu që prej largimit të Marin
Zbulohet fytyra e bukur që do të zëvendësojë Marina Vjollcën në Top Channel Që kur Marina la Procesin Sportiv për Klanin, Edi Manushi moderoi thuajse i vetëm. Ndonjëherë pati vajza në panel, p
E lidhur me futbollistin e njohur? Manushi ngacmon Rike Roçin Ajo është një nga vajzat më të komentuara në botën e shoëbizit. Ish-banorja e Big Brother Rike Roci, është rikthyer n