999 rezultate për

manovrim

Përplasin makinat super luksoze, plas sherri mes shoferëve (VIDEO) Ky është momenti tronditës ku një shofer i zemëruar bën një manovrim të gabuar në rrugë dhe rrezikon jetën e një shoferi
RDK: Manovrimi dy-mujor për zgjedhjen e Prokurorit Special nuk jep shpresë Rilindja Demokratike Kombëtare thekson se zgjedhja e Prokurorit Special është për t’u përshëndetur, me shpresë se e gjit
Shkodra mbetet pa ujë Një ndërhyrje e paautorizuar nga disa persona në linjën kryesore të furnizimit me ujë të pijshëm të qytetit të Shkodrës,
Ngushtohet hapësira e Serbisë për manovrim Presidenti i Serbisë, Boris Tadic, me rastin e referendumit të paralajmëruar të serbëve në veri të Kosovës, ka thënë se